Rallye Český Krumlov

flag
Czech Republic #2
19. 5. – 20. 5. 2023, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - ?/? • asphalt
flag
Central Rally Trophy #2Czech Republic #3Czech Republic 2WD #3Historic (CZ) #3Peugeot Rally Cup (CZ) #2
20. 5. – 21. 5. 2022 • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 90/64 • asphalt 155,49 km
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:22:50.4
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:22:53.8
3. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:23:52.3
1. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:23:52.3
2. flag Stříteský Dominik - Hovorka Jiří icon Škoda Fabia R5 ACA Škoda Vančík Motorsport 1:24:10.6
3. flag Březík Adam - Krajča Ondřej icon Škoda Fabia R5 Samohýl Škoda Team 1:25:46.8
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:22:50.4
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:22:53.8
3. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:23:52.3
1. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Peugeot 208 Rally4 1:32:41.6
2. flag Štefan David - Vichtora Ondřej icon Peugeot 208 Rally4 1:35:53.3
3. flag Hordossy Robert - Palivec Štěpán icon Peugeot 208 Rally4 1:36:17.6
1. flag Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin icon Ford Escort RS Cosworth K.I.T. Racing CS 1:37:52.6
2. flag Petrášek Jiří - Král Josef icon Opel Ascona B 1:40:39.4
3. flag Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk icon Rover 220 GTI 1:41:28.9
1. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Peugeot 208 Rally4 1:32:41.6
2. flag Štefan David - Vichtora Ondřej icon Peugeot 208 Rally4 1:35:53.3
3. flag Pindel Filip - Pietruszka Krzysztof icon Peugeot 208 Rally4 1:37:21.7
flag
Czech Republic #7Historic (CZ) #7Peugeot Rally Cup (CZ) #6
12. 11. – 14. 11. 2021, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 71/49 • asphalt 143,50 km
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:16:55.8
2. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo 1:16:59.3
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Škoda Fabia Rally2 evo Louda Auto Škoda Racing Team 1:18:08.3
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:16:55.8
2. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo 1:16:59.3
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Škoda Fabia Rally2 evo Louda Auto Škoda Racing Team 1:18:08.3
1. flag Janota Miroslav - Novák Petr icon Opel Kadett GT/E 1:33:33.8
2. flag Enge Tomáš - Engová Lucie icon Ford Escort RS 2000 MKII Enge Racing 1:34:45.3
3. flag Budil Stanislav - Vejvoda Petr icon BMW 2002 Ti 1:35:28.9
1. flag Soldát David - Winzig Jan icon Peugeot 208 R2 1:31:36.9
2. flag Mishev Nikola - Bashkehayov Angel icon Peugeot 208 Rally4 1:39:20.6
Postponed from original date 21.-22.5. due to covid
flag
Regional Rally CupCentral Rally TrophyCzech RepublicHistoric (CZ)
22. 5. – 23. 5. 2020, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • asphalt
Event has been canceled due to the COVID-19.
flag
Central Rally Trophy #2Czech Republic #3Historic (CZ) #3Peugeot Rally Cup (CZ) #3
17. 5. – 18. 5. 2019, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 99/66 • asphalt 161,37 km
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia Rally2 evo Škoda Motorsport 1:27:45.5
2. flag Mareš Filip - Hloušek Jan icon Škoda Fabia R5 ACA Škoda Autoklub Team 1:28:59.4
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Škoda Fabia R5 Mogul Auto Šídlo Škoda Team 1:29:15.4
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia Rally2 evo Škoda Motorsport 1:27:45.5
2. flag Jakeš Miroslav - Machů Petr icon Škoda Fabia R5 Samohýl Škoda Team 1:29:25.7
3. flag Březík Martin - Omelka Marek icon Škoda Fabia R5 Samohýl Škoda Team 1:31:51.4
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia Rally2 evo Škoda Motorsport 1:27:45.5
2. flag Mareš Filip - Hloušek Jan icon Škoda Fabia R5 ACA Škoda Autoklub Team 1:28:59.4
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Škoda Fabia R5 Mogul Auto Šídlo Škoda Team 1:29:15.4
1. flag Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin icon Ford Escort RS Cosworth K.I.T. Racing CS 1:42:16.3
2. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 1:45:46.1
3. flag Michálek Petr - Maryška Roman icon Suzuki Swift GTi MK2 Radouň Motorsport 1:47:24.4
1. flag Dohnal René - Švec Roman icon Peugeot 208 R2 1:39:12.1
2. flag Pohlídal Jiří jun. - Kubala Jan icon Peugeot 208 R2 1:45:50.5
flag
Central Rally Trophy #1Czech Republic #3Historic (CZ) #3
18. 5. – 19. 5. 2018, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 107/76 • asphalt 158,61 km
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:32:33.5
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Fiesta R5 EuroOil Invelt Team 1:34:30.0
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Ford Fiesta R5 Mogul Racing Team 1:35:03.5
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:32:33.5
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Fiesta R5 EuroOil Invelt Team 1:34:30.0
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Ford Fiesta R5 Mogul Racing Team 1:35:03.5
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:32:33.5
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Fiesta R5 EuroOil Invelt Team 1:34:30.0
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Ford Fiesta R5 Mogul Racing Team 1:35:03.5
1. flag Frei Jan - Šlegl Petr icon Škoda 130 LR 1:51:22.1
2. flag Káňa Jiří - Vybíral Ivo icon Ford Sierra RS Cosworth 1:52:33.8
3. flag Krejča Jan - Rieger David icon Škoda 130 LR 1:56:23.7
flag
Central Rally Trophy #1Czech Republic #3
19. 5. – 20. 5. 2017, Český Krumlov • entries/finish - 78/48 • asphalt 171,02 km
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:33:09.3
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Fiesta R5 EuroOil Invelt Team 1:34:51.7
3. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Ford Fiesta R5 Kimi Sport 1:35:30.7
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:33:09.3
2. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Ford Fiesta R5 Kimi Sport 1:35:30.7
3. flag Štajf Vojtěch - Rajnoha František icon Škoda Fabia R5 Klokočka Škoda Czech national team 1:36:23.7
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:33:09.3
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Fiesta R5 EuroOil Invelt Team 1:34:51.7
3. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Ford Fiesta R5 Kimi Sport 1:35:30.7
flag
Central Rally Trophy #2Czech Republic #2
27. 5. – 28. 5. 2016, Český Krumlov • entries/finish - 89/60 • asphalt 167,92 km - (cancelled 45,32 km)
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:13:55.4
2. flag Tidemand Pontus - Andersson Jonas icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:14:35.2
3. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:16:47.3
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:13:55.4
2. flag Tidemand Pontus - Andersson Jonas icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:14:35.2
3. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:16:47.3
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:13:55.4
2. flag Tidemand Pontus - Andersson Jonas icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:14:35.2
3. flag Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:16:47.3
flag
ERT #3 (coef 3)Czech Republic #2
22. 5. – 23. 5. 2015, Český Krumlov • entries/finish - 80/51 • asphalt 164,30 km
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:36:00.8
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Czech National Team 1:36:05.5
3. flag Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika icon Škoda Fabia S2000 Comorant Team 1:39:57.9
ERT
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:36:00.8
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Czech National Team 1:36:05.5
3. flag Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika icon Škoda Fabia S2000 Comorant Team 1:39:57.9
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia R5 Škoda Motorsport 1:36:00.8
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Czech National Team 1:36:05.5
3. flag Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika icon Škoda Fabia S2000 Comorant Team 1:39:57.9
flag
ERT #2 (coef 3)Czech Republic #2Historic (CZ) #2
2. 5. – 3. 5. 2014, Český Krumlov • entries/finish - 80/52 • asphalt 166,32 km
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:35:40.3
2. flag Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:38:53.2
3. flag Štajf Vojtěch - Rajnoha František icon Subaru Impreza STi N16 Subaru Czech Duck Racing 1:42:24.3
ERT
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:35:40.3
2. flag Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:38:53.2
3. flag Štajf Vojtěch - Rajnoha František icon Subaru Impreza STi N16 Subaru Czech Duck Racing 1:42:24.3
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:35:40.3
2. flag Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav icon Citroën DS3 R5 Gemini Clinic Rally Team 1:38:53.2
3. flag Štajf Vojtěch - Rajnoha František icon Subaru Impreza STi N16 Subaru Czech Duck Racing 1:42:24.3
1. flag Kalista Jiří - Šofr Michal icon Subaru Legacy RS Cakl Karel 1:30:36.8
2. flag Káňa Jiří - Gál Julius icon Ford Sierra RS Cosworth Autoklub Reitknechtka 1:40:11.8
3. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 1:45:17.3
flag
European Rally Cup #3 (coef 5)Czech Republic #3Historic (CZ) #2Citroën Racing Trophy (CZ) #2
24. 5. – 25. 5. 2013, Český Krumlov • entries/finish - 76/48 • asphalt 169,56 km
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:41:22.1
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:42:36.2
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia S2000 AK Rallysport Brno o.s. 1:42:57.4
1. flag Černý Jan - Kohout Pavel icon Peugeot 208 R2 Peugeot Černý Racing 1:50:33.4
2. flag Smékal Egon - Neumannová Monika icon Citroën DS3 R3T Egon Smékal Bens Racing Team 1:52:33.4
3. flag Myachin Dmitriy - Fuzik Stanislav icon Renault Clio R3 Thomas Beton racing 2:01:26.9
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:41:22.1
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:42:36.2
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia S2000 AK Rallysport Brno o.s. 1:42:57.4
1. flag Kalista Jiří - Šofr Michal icon Subaru Legacy RS Cakl Karel 1:49:00.4
2. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 1:53:04.7
3. flag Káňa Jiří - Kalistová Martina icon Ford Sierra RS Cosworth 1:54:56.4
1. flag Smékal Egon - Neumannová Monika icon Citroën DS3 R3T Egon Smékal Bens Racing Team 1:52:33.4
2. flag Chodura Petr sen. - Žáček Karel icon Citroën DS3 R3T SAS Zlín 2:11:29.1
flag
European Rally Cup Central #3 (coef 5)Czech Republic #4Historic (CZ) #2Fabia R2 Cup #2 (coef 1)
25. 5. – 26. 5. 2012, Český Krumlov • entries/finish - 75/48 • asphalt 181,24 km
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia S2000 Škoda Motorsport 1:39:59.7
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:40:59.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:42:33.3
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia S2000 Škoda Motorsport 1:39:59.7
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:40:59.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:42:33.3
1. flag Kopecký Jan - Dresler Pavel icon Škoda Fabia S2000 Škoda Motorsport 1:39:59.7
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:40:59.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mini Cooper S2000 1.6T EuroOil Invelt Team 1:42:33.3
1. flag Janota Miroslav - Vyoral Lukáš icon Opel Kadett GT/E Hájek Historic Rally Team 1:13:50.8
2. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 1:17:14.5
3. flag Hylán Michal - Mikulka Martin icon Škoda Favorit 136 L 1:22:44.0
1. flag Chentre Elwis - D'Herin Igor icon Škoda Fabia R2 Pier Scalvini 1:52:18.9
2. flag Hladík Jiří - Illéšová Hana icon Škoda Fabia R2 1:57:11.3
3. flag Vrkoslav Jiří - Rada Jiří icon Škoda Fabia R2 Impromat Motorsport 2:00:26.4
Codriver Aleš Zimolka died late evening. Crew #43 Petr Pelech - Aleš Zimolka crashed on SS12 Malonty.
flag
European Rally Cup Central #4 (coef 5)Czech Republic #3Historic (CZ) #1 (coef 3)
27. 5. – 28. 5. 2011, Český Krumlov • entries/finish - 70/43 • asphalt 186,94 km
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:51:44.7
2. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Peugeot 207 S2000 Peugeot Delimax Total Team 1:52:28.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 EuroOil Čepro Czech National Team 1:54:11.2
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:51:44.7
2. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Peugeot 207 S2000 Peugeot Delimax Total Team 1:52:28.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 EuroOil Čepro Czech National Team 1:54:11.2
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Adell Mogul Racing Team 1:51:44.7
2. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Peugeot 207 S2000 Peugeot Delimax Total Team 1:52:28.6
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 EuroOil Čepro Czech National Team 1:54:11.2
1. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 1:48:48.1
2. flag Hämäläinen Jari - Mäki Tero icon Opel Monza 3.0 E Historic Rally Club Finland 1:49:59.5
3. flag Šubrt Jiří - Jonák Jan icon Škoda 130 LR Autospektrum Mariánské Lázně 1:50:51.0
flag
Mitropa #3European Rally Cup Central #3 (coef 2)Czech Republic #3
20. 5. – 22. 5. 2010, Český Krumlov • entries/finish - 73/47 • asphalt 170,72 km
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Peugeot 207 S2000 Mogul Racing Team 1:37:45.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX EuroOil Čepro Czech National Team 1:38:56.0
3. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Škoda Fabia S2000 Škoda Delimax Czech National Team 1:41:38.6
1. flag Gaßner Hermann sen. - Thannhäuser Karin icon Mitsubishi Lancer Evo X Kathrein Renn- und Rallye Team 1:47:24.7
2. flag Šlehofer Jan - Soběhart Zbyněk icon Fiat Punto S1600 Roto Plzeň 1:48:28.2
3. flag Tošovský Jiří - Král Josef icon Mitsubishi Lancer Evo IX TT-di Andrea Lupo Racing Team 1:50:18.9
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Peugeot 207 S2000 Mogul Racing Team 1:37:45.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX EuroOil Čepro Czech National Team 1:38:56.0
3. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Škoda Fabia S2000 Škoda Delimax Czech National Team 1:41:38.6
flag
Czech Republic #3
22. 5. – 24. 5. 2009, Český Krumlov • entries/finish - 76/44 • asphalt 179,34 km
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Peugeot 207 S2000 Mogul Racing Team 1:41:35.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX EuroOil Čepro Czech National Team 1:42:33.6
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Fiat Abarth Grande Punto S2000 JM Racing 1:43:19.2
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Peugeot 207 S2000 Mogul Racing Team 1:41:35.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX EuroOil Čepro Czech National Team 1:42:33.6
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Fiat Abarth Grande Punto S2000 JM Racing 1:43:19.2
flag
Czech Republic #4Historic (CZ) #2 (coef 3)
2. 5. – 3. 5. 2008, Český Krumlov • entries/finish - 82/44 • asphalt 188,54 km
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Mogul Racing Team 1:47:35.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Euro Oil Team 1:48:35.9
3. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Mitsubishi Lancer Evo IX 1:49:48.2
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Mogul Racing Team 1:47:35.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Euro Oil Team 1:48:35.9
3. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Mitsubishi Lancer Evo IX 1:49:48.2
1. flag Tenkl Lubomír - Vosádka Jaroslav icon BMW M3 E30 Exces Super Bike Club 1:42:39.1
2. flag Hájek Ctirad - Perski Eduard icon Opel Kadett Coupé Exces Super Bike Club 1:48:07.6
3. flag Krejča Jan - Soumar Jiří icon Škoda 110 L JSC Racing 1:49:21.3
flag
Czech Republic #3
3. 5. – 5. 5. 2007, Český Krumlov • entries/finish - 70/50 • asphalt 215,16 km
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Mogul Rally Team 2:01:28.4
2. flag Trojan Karel jun. - Řihák Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Rallye Sport Promotion 2:04:44.0
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Renault Clio S1600 Hroch Rally Team v AČR 2:05:06.6
1. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Mogul Rally Team 2:01:28.4
2. flag Trojan Karel jun. - Řihák Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Rallye Sport Promotion 2:04:44.0
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Renault Clio S1600 Hroch Rally Team v AČR 2:05:06.6
flag
Czech Republic #4RSS #6
26. 5. – 27. 5. 2006, Český Krumlov • entries/finish - 82/55 • asphalt 199,40 km
1. flag Vojtěch Štěpán - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 1:52:33.7
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Czech National Team 1:57:20.9
3. flag Mörtl Achim - Schwarz Siegfried icon Subaru Impreza STi N11 Spec C Rallye Sport Promotion 1:58:34.6
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Czech National Team 1:57:20.9
2. flag Mörtl Achim - Schwarz Siegfried icon Subaru Impreza STi N11 Spec C Rallye Sport Promotion 1:58:34.6
3. flag Trojan Karel jun. - Řihák Petr icon Mitsubishi Lancer Evo VII ČKD Urban Pneu Rally Team 1:59:34.8
RSS
1. flag Vojtěch Štěpán - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 1:52:33.7
2. flag Triner Emil - Omelka Marek icon Škoda Fabia Kit Car ČK motorsport 2:03:29.0
3. flag Flídr Leoš - Ehl Bohumil icon Škoda Octavia WRC SVC Náchod Motorsport 2:04:51.4
flag
Czech Republic #5
27. 5. – 28. 5. 2005, Český Krumlov • entries/finish - 87/43 • asphalt 205,70 km
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 1:49:53.9
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 1:52:49.8
3. flag Arazim Václav - Gál Julius icon Mitsubishi Lancer Evo VIII Hella Motorsport 1:57:20.5
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 1:49:53.9
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 1:52:49.8
3. flag Arazim Václav - Gál Julius icon Mitsubishi Lancer Evo VIII Hella Motorsport 1:57:20.5
flag
Czech Republic #4
28. 5. – 29. 5. 2004, Český Krumlov • entries/finish - 84/51 • asphalt 191,29 km
1. flag Kresta Roman - Tománek Jan icon Subaru Impreza S9 WRC '03 Styllex Tuning Prosport 1:39:20.4
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 1:40:37.0
3. flag Kopecký Jan - Schovánek Filip icon Škoda Fabia WRC Škoda Matador Team 1:40:41.0
1. flag Kresta Roman - Tománek Jan icon Subaru Impreza S9 WRC '03 Styllex Tuning Prosport 1:39:20.4
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 1:40:37.0
3. flag Kopecký Jan - Schovánek Filip icon Škoda Fabia WRC Škoda Matador Team 1:40:41.0
flag
Czech Republic #3
16. 5. – 17. 5. 2003, Český Krumlov • entries/finish - 96/55 • asphalt 198,95 km - (cancelled 6,48 km)
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Czech National Eurooil Team 1:37:56.1
2. flag Valoušek Pavel jun. - Houšť Vít icon Toyota Corolla WRC Barum Rally Team 1:40:32.2
3. flag Triner Emil - Horniaček Emil icon Seat Cordoba WRC Evo3 Seat Sport Czech 1:40:43.5
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Czech National Eurooil Team 1:37:56.1
2. flag Valoušek Pavel jun. - Houšť Vít icon Toyota Corolla WRC Barum Rally Team 1:40:32.2
3. flag Triner Emil - Horniaček Emil icon Seat Cordoba WRC Evo3 Seat Sport Czech 1:40:43.5
flag
Czech Republic #3
16. 5. – 18. 5. 2002, Český Krumlov • entries/finish - 95/52 • asphalt 187,34 km - (cancelled 6,78 km)
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '01 Barum Rally Team 1:34:22.7
2. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Seat Cordoba WRC Evo2 Seat Sport Czech 1:34:43.0
3. flag Kopecký Jan - Schovánek Filip icon Toyota Corolla WRC Matador Pneusport 1:36:38.3
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '01 Barum Rally Team 1:34:22.7
2. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Seat Cordoba WRC Evo2 Seat Sport Czech 1:34:43.0
3. flag Kopecký Jan - Schovánek Filip icon Toyota Corolla WRC Matador Pneusport 1:36:38.3
flag
Czech Republic #3
17. 5. – 19. 5. 2001, Český Krumlov • entries/finish - 85/50 • asphalt 186,77 km - (cancelled 24,51 km)
1. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Škoda Octavia WRC Proracing 1:30:35.2
2. flag Hrdinka Tomáš - Gross Petr icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 1:30:35.2
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Toyota Corolla WRC Thorn Racing 1:31:42.4
1. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Škoda Octavia WRC Proracing 1:30:35.2
2. flag Hrdinka Tomáš - Gross Petr icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 1:30:35.2
3. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Toyota Corolla WRC Thorn Racing 1:31:42.4
flag
Czech Republic #3
11. 5. – 13. 5. 2000, Český Krumlov • entries/finish - 94/53 • asphalt 170,23 km
1. flag Kresta Roman - Tománek Jan icon Škoda Octavia WRC Škoda Motorsport 1:28:28.1
2. flag Hrdinka Tomáš - Jirátko Karel icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 1:28:55.4
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Mogul Rally Team 1:30:40.9
1. flag Kresta Roman - Tománek Jan icon Škoda Octavia WRC Škoda Motorsport 1:28:28.1
2. flag Hrdinka Tomáš - Jirátko Karel icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 1:28:55.4
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Mogul Rally Team 1:30:40.9
flag
Czech Republic #4
13. 5. – 14. 5. 1999, Český Krumlov • entries/finish - 83/56 • asphalt 196,11 km
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Celica GT-Four HRS Team 1:45:20.0
2. flag Chovanec Stanislav - Holaň Karel icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:45:48.2
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:47:27.4
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Celica GT-Four HRS Team 1:45:20.0
2. flag Chovanec Stanislav - Holaň Karel icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:45:48.2
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:47:27.4
flag
Czech Republic #4
14. 5. – 16. 5. 1998, Český Krumlov • entries/finish - 89/55 • asphalt 257,60 km - (cancelled 79,10 km)
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Corolla WRC HRS Team 1:36:53.3
2. flag Depping Dieter - Gottschalk Timo icon Audi Coupé S2 GX Tuning 1:38:21.5
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:40:13.7
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Corolla WRC HRS Team 1:36:53.3
2. flag Depping Dieter - Gottschalk Timo icon Audi Coupé S2 GX Tuning 1:38:21.5
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:40:13.7
Codriver Peter Šafár died after accident on SS13.
flag
Czech Republic #4 (coef 3)
16. 5. – 17. 5. 1997, Český Krumlov • entries/finish - 77/50 • asphalt 211,79 km
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Celica GT-Four (ST205) HRS Team 1:55:27
2. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:55:59
3. flag Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav icon Škoda Felicia Kit Car Czech National Team Škoda 1:58:37
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Toyota Celica GT-Four (ST205) HRS Team 1:55:27
2. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:55:59
3. flag Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav icon Škoda Felicia Kit Car Czech National Team Škoda 1:58:37
flag
Czech Republic #4 (coef 3)Historic (CZ) #2
17. 5. – 19. 5. 1996, Český Krumlov • entries/finish - 83/50 • asphalt 211,40 km
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:56:59
2. flag Baumschlager Raimund - Wicha Klaus icon Volkswagen Golf III GTi 16V VW Aral Team ČR 1:59:30
3. flag Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav icon Škoda Felicia Kit Car Škoda Motorsport 1:59:35
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:56:59
2. flag Baumschlager Raimund - Wicha Klaus icon Volkswagen Golf III GTi 16V VW Aral Team ČR 1:59:30
3. flag Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav icon Škoda Felicia Kit Car Škoda Motorsport 1:59:35
flag
Czech Republic #4 (coef 2)
5. 5. – 7. 5. 1995, Český Krumlov • entries/finish - 59/38 • asphalt 179,09 km
1. flag Bertone Enrico - Chiapponi Massimo icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) CW Sport Zlín 1:34:51
2. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:37:34
3. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Mazda 323 GT-R Aspekta 1:39:43
1. flag Bertone Enrico - Chiapponi Massimo icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) CW Sport Zlín 1:34:51
2. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Benzina Mogul Team 1:37:34
3. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Mazda 323 GT-R Aspekta 1:39:43
flag
Czech Republic #3 (coef 2)
13. 5. – 14. 5. 1994, Český Krumlov • entries/finish - 74/58 • asphalt 197,77 km
1. flag Deila Piergiorgio - Scalvini Pierangelo icon Lancia Delta HF Integrale V.I.P. MS by Nocentini 1:35:01
2. flag Bertone Enrico - Houšť Miroslav icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) CW Sport Zlín 1:36:06
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Lancia Delta HF Integrale V.I.P. MS by Nocentini 1:37:25
1. flag Deila Piergiorgio - Scalvini Pierangelo icon Lancia Delta HF Integrale V.I.P. MS by Nocentini 1:35:01
2. flag Bertone Enrico - Houšť Miroslav icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) CW Sport Zlín 1:36:06
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Lancia Delta HF Integrale V.I.P. MS by Nocentini 1:37:25
flag
Czech-Slovak #5 (coef 2)
7. 5. – 8. 5. 1993, Český Krumlov • entries/finish - 74/51 • asphalt 42,90 km
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Večerník Praha 1:51:42
2. flag Blahna Václav - Schovánek Pavel icon Ford Sierra RS Cosworth Pepsi Cola - Vitar 1:52:46
3. flag Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva icon Ford Escort RS Cosworth Ford Charouz 2:00:00
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Escort RS Cosworth Večerník Praha 1:51:42
2. flag Blahna Václav - Schovánek Pavel icon Ford Sierra RS Cosworth Pepsi Cola - Vitar 1:52:46
3. flag Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva icon Ford Escort RS Cosworth Ford Charouz 2:00:00
flag
Czech-Slovak #2
15. 5. – 17. 5. 1992, Český Krumlov • entries/finish - 72/38 • asphalt 169,86 km
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Sierra RS Cosworth ARK Praha 1:33:22
2. flag Dolák Milan - Štanc Pavel icon Ford Sierra RS Cosworth Samsung 1:38:29
3. flag Holub Peter - Poulová Marcela icon Volkswagen Golf GTi 16V PAMK Klatovy 1:38:39
1. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Sierra RS Cosworth ARK Praha 1:33:22
2. flag Dolák Milan - Štanc Pavel icon Ford Sierra RS Cosworth Samsung 1:38:29
3. flag Holub Peter - Poulová Marcela icon Volkswagen Golf GTi 16V PAMK Klatovy 1:38:39
flag
Czech-Slovak #2
24. 5. – 26. 5. 1991, Český Krumlov • entries/finish - 83/45 • asphalt 207,06 km - (cancelled 6,55 km)
1. flag Blahna Václav - Schovánek Pavel icon Opel Kadett GSI AK Mova Slušovice 2:11:06
2. flag Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk icon Škoda Favorit 136 L AK Škoda Vrchlabí 2:12:05
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Sierra RS Cosworth PZO Motokov 2:12:10
1. flag Blahna Václav - Schovánek Pavel icon Opel Kadett GSI AK Mova Slušovice 2:11:06
2. flag Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk icon Škoda Favorit 136 L AK Škoda Vrchlabí 2:12:05
3. flag Křeček Ladislav - Krečman Jan icon Ford Sierra RS Cosworth PZO Motokov 2:12:10
flag
Local Czech A #6
16. 11. – 17. 11. 1990, Český Krumlov • entries/finish - 98/75 • asphalt - gravel 69,60 km
1. flag Endrych Jaroslav - Kounovský Antonín icon Škoda 130 L Jaren Team 45:27
2. flag Koutský Radek - Slanička Milan icon Škoda 130 L Státní statek Teplice 46:55
3. flag Trkal Vladimír - Palivec Jaroslav icon Škoda 130 L 47:09
1. flag Endrych Jaroslav - Kounovský Antonín icon Škoda 130 L Jaren Team 45:27
2. flag Koutský Radek - Slanička Milan icon Škoda 130 L Státní statek Teplice 46:55
3. flag Trkal Vladimír - Palivec Jaroslav icon Škoda 130 L 47:09
flag
Czechoslovakia #2
6. 5. – 7. 5. 1989, Český Krumlov • entries/finish - 107/61 • asphalt - gravel 171,50 km
1. flag Pavlík Leo - Jirátko Karel icon Audi Coupé Quattro AMK JZD Slušovice 1:42:52
2. flag Sibera Pavel - Gross Petr icon Škoda Favorit 136 L AMK Škoda AZNP 1:47:40
3. flag Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav icon Škoda 130 L Barum Team 1:50:34
1. flag Pavlík Leo - Jirátko Karel icon Audi Coupé Quattro AMK JZD Slušovice 1:42:52
2. flag Sibera Pavel - Gross Petr icon Škoda Favorit 136 L AMK Škoda AZNP 1:47:40
3. flag Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav icon Škoda 130 L Barum Team 1:50:34
flag
Local Czech #3
23. 9. – 24. 9. 1988, Český Krumlov • entries/finish - 98/70 • asphalt - gravel 147,90 km
1. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Strojní fakulta ČVÚT Praha 1:09:27
2. flag Zapadlo Miloslav - Dawson Karel icon Škoda 130 L ASK Stavby Praha 1:09:42
3. flag Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk icon Škoda 130 L AMK Vrchlabí 1:10:22
1. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Strojní fakulta ČVÚT Praha 1:09:27
2. flag Zapadlo Miloslav - Dawson Karel icon Škoda 130 L ASK Stavby Praha 1:09:42
3. flag Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk icon Škoda 130 L AMK Vrchlabí 1:10:22
flag
Local Czech #3
18. 9. – 19. 9. 1987, Český Krumlov • entries/finish - 97/75 • asphalt - gravel
1. flag Fadrný František - Havlík Miroslav icon Lada VAZ 2105 VFTS JZD Mír Velký Bor 1:16:29
2. flag Stružka Jiří - Novický Ladislav icon Lada VAZ 2105 VFTS ASS Olomouc 1:17:47
3. flag Otisk Miroslav - Fadrná Libuše icon Lada VAZ 2105 VFTS JZD Dolany 1:18:11
1. flag Fadrný František - Havlík Miroslav icon Lada VAZ 2105 VFTS JZD Mír Velký Bor 1:16:29
2. flag Stružka Jiří - Novický Ladislav icon Lada VAZ 2105 VFTS ASS Olomouc 1:17:47
3. flag Otisk Miroslav - Fadrná Libuše icon Lada VAZ 2105 VFTS JZD Dolany 1:18:11
flag
Local Czech #3
19. 9. – 20. 9. 1986, Český Krumlov • entries/finish - 87/47 • asphalt - gravel 122,60 km
1. flag Šefr Miroslav - Červený Vladislav icon Škoda 130 LR AMK Železný Brod 1:12:51
2. flag Racek Vlastimil - Pelc Jaroslav icon Škoda 130 L RK Liberec 1:15:58
3. flag Najman Václav - Dlouhý Petr icon Škoda 130 LR AMK Domousnice 1:16:39
1. flag Šefr Miroslav - Červený Vladislav icon Škoda 130 LR AMK Železný Brod 1:12:51
2. flag Racek Vlastimil - Pelc Jaroslav icon Škoda 130 L RK Liberec 1:15:58
3. flag Najman Václav - Dlouhý Petr icon Škoda 130 LR AMK Domousnice 1:16:39
flag
Local Czech #4
20. 9. – 21. 9. 1985, Český Krumlov • entries/finish - 98/75 • asphalt - gravel 97,00 km
1. flag Chlustina Václav - Hrbek Miroslav icon Lada VAZ 2105 VFTS Sigma Olomouc 57:16
2. flag Kohout Rudolf - Fišr Vladimír icon Lada VAZ 21011 PAMK Klatovy 59:30
3. flag Berger Vladimír - Petera Zdeněk icon Škoda 130 L AMK Škoda AZNP 1:00:00
1. flag Chlustina Václav - Hrbek Miroslav icon Lada VAZ 2105 VFTS Sigma Olomouc 57:16
2. flag Kohout Rudolf - Fišr Vladimír icon Lada VAZ 21011 PAMK Klatovy 59:30
3. flag Berger Vladimír - Petera Zdeněk icon Škoda 130 L AMK Škoda AZNP 1:00:00
flag
SKP A #2
8. 6. – 9. 6. 1984, Český Krumlov • entries/finish - 102/78 • asphalt - gravel 59,60 km
1. flag Procházka Pavel - Krečman Jan icon Škoda 120 LS AMK Hrádek nad Nisou 39:23
2. flag Berger Vladimír - Petera Zdeněk icon Škoda 120 LS JZD Svornost Horní Brusnice 40:13
3. flag Dolák Luboš - Krotil Jaroslav icon Lada VAZ 21011 ASK Stavby Praha 40:29
1. flag Procházka Pavel - Krečman Jan icon Škoda 120 LS AMK Hrádek nad Nisou 39:23
2. flag Berger Vladimír - Petera Zdeněk icon Škoda 120 LS JZD Svornost Horní Brusnice 40:13
3. flag Dolák Luboš - Krotil Jaroslav icon Lada VAZ 21011 ASK Stavby Praha 40:29
flag
Czechoslovakia #3
30. 5. – 31. 5. 1981, Český Krumlov • entries/finish - 100/68 • asphalt - gravel 195,45 km
1. flag Křeček Ladislav - Motl Bořivoj icon Škoda 130 RS AZNP Škoda Mladá Boleslav 1:53:18
2. flag Pavlík Leo - Šimek František icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:53:53
3. flag Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:55:37
1. flag Křeček Ladislav - Motl Bořivoj icon Škoda 130 RS AZNP Škoda Mladá Boleslav 1:53:18
2. flag Pavlík Leo - Šimek František icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:53:53
3. flag Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:55:37
flag
Czechoslovakia #3
31. 5. – 1. 6. 1980, Český Krumlov • entries/finish - 102/70 • asphalt - gravel 177,00 km
1. flag Pavlík Leo - Motl Bořivoj icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:38:55
2. flag Křeček Ladislav - Ginsl Jaroslav icon Škoda 130 RS AMK Sigma Milo Team 1:40:48
3. flag Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:40:51
1. flag Pavlík Leo - Motl Bořivoj icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:38:55
2. flag Křeček Ladislav - Ginsl Jaroslav icon Škoda 130 RS AMK Sigma Milo Team 1:40:48
3. flag Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:40:51
flag
Czechoslovakia #3
2. 6. – 3. 6. 1979, Český Krumlov • entries/finish - 107/68 • asphalt 161,80 km
1. flag Pavlík Leo - Motl Bořivoj icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:29:11
2. flag Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:29:54
3. flag Urban Jiří - Böhm Petr icon Škoda 130 RS Barum Team 1:32:08
1. flag Pavlík Leo - Motl Bořivoj icon Renault 5 Alpine Agroteam JZD Slušovice 1:29:11
2. flag Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice 1:29:54
3. flag Urban Jiří - Böhm Petr icon Škoda 130 RS Barum Team 1:32:08
flag
Czechoslovakia #4
3. 6. – 4. 6. 1978, Český Krumlov • entries/finish - 94/57 • asphalt - gravel
1. flag Pavlík Leo - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS AMK JZD Slušovice 1:10:02
2. flag Sivík Josef - Čermák Miloslav icon Renault 17 Gordini AMK Rudý Říjen Otrokovice 1:10:47
3. flag Krejbich Miloš - Hadrávek Václav icon Fiat 124 ASK Stavby Praha 1:14:29
1. flag Pavlík Leo - Gottfried Oldřich icon Škoda 130 RS AMK JZD Slušovice 1:10:02
2. flag Sivík Josef - Čermák Miloslav icon Renault 17 Gordini AMK Rudý Říjen Otrokovice 1:10:47
3. flag Krejbich Miloš - Hadrávek Václav icon Fiat 124 ASK Stavby Praha 1:14:29
flag
Local Czech #2
4. 6. – 5. 6. 1977, Český Krumlov • entries/finish - 119/74 • asphalt - gravel
1. flag Sajdl Jiří - Horecký Václav icon Škoda 120 S AZNP Škoda Mladá Boleslav 1:02:28
2. flag Cipra Ivan - Pelcr Václav