Season 2003
Germany
ADMV Rallye Pokal 2003
21. 3. – 22. 3. 2003, Salzgitter • entries/finish - 45/33 • asphalt 101.00 km • Other years
1. | Moufang Norbert - Alexy Michaela | Opel Kadett C-Coupé | MSC Horlofftal e.V. | 1:02:59 | ||
2. | Richert Frank - Gottschalk Timo | Ford Escort RS Cosworth | 1:03:05 | |||
3. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | 1:04:31 |
1. | Richert Frank - Gottschalk Timo | Ford Escort RS Cosworth | 1:03:05 | |||
2. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | 1:04:31 | |||
3. | Haupt Stephan - Jockusch André | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | VMC Plauen | 1:07:18 |
5. 4. 2003, Senftenberg • Private Renngemeinschaft Spandau • entries/finish - 103/85 • gravel 35.00 km • Other years
1. | Mansfeld Andreas - Springmann Heimo | Mitsubishi Lancer Evo VI | 18:56.5 | |||
2. | Richert Frank - Wüstenhagen Katharina | Ford Escort RS Cosworth | ADAC Berlin-Brandenburg | 19:27.7 | ||
3. | Tsiflidis Konstantinos - Müller Marco | Subaru Impreza GT | 19:55.4 |
1. | Richert Frank - Wüstenhagen Katharina | Ford Escort RS Cosworth | ADAC Berlin-Brandenburg | 19:27.7 | ||
2. | Tsiflidis Konstantinos - Müller Marco | Subaru Impreza GT | 19:55.4 | |||
3. | Gantikow Jan - Bleich Oliver | Honda Integra Type-R DC2 | 21:02.0 |
2. 5. – 3. 5. 2003 • entries/finish - 36/20 • gravel 100.20 km • Other years
1. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 1:03:26.0 | |||
2. | von Kaufmann Herbert - Menz Maximilian | Mitsubishi Lancer Evo V | 1:03:42.2 | |||
3. | Wildgrube Gero - Keller Thomas | BMW 325i E30 | 1:04:33.8 |
1. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 1:03:26.0 | |||
2. | Binder Torsten - Pfannenschmidt Denny | Honda Integra Type-R DC2 | 1:06:23.8 | |||
3. | Teichmann Klaus - Klötzke Yvonne | Nissan Almera GTi | 1:06:54.3 |
2. 5. – 3. 5. 2003, Lutherstadt Wittenberg • entries/finish - 44/30 • gravel 193.20 km • Other years
1. | Kahle Matthias - Göbel Peter | Škoda Octavia WRC Evo2 | Škoda Auto Deutschland | 1:45:17.9 | ||
2. | Wallenwein Sandro - Zeitlhofer Pauli | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:49:34.9 | |||
3. | Gaßner Hermann sen. - Schrankl Siegfried | Mitsubishi Carisma GT Evo VII | Kathrein Renn- und Rallye Team | 1:49:44.3 |
1. | Meierholz Wolfgang - Lehmann Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:55:50.8 | |||
2. | Corazza Peter - Rothe Steffen | Honda Civic Type-R EP3 | MC Hartenstein | 2:00:38.5 | ||
3. | Tsiflidis Konstantinos - Müller Marco | Subaru Impreza GT | 2:02:10.0 |
17. 5. 2003, Berlin • vcb Berlin • entries/finish - 77/60 • asphalt 32.00 km • Other years
1. | Meierholz Wolfgang - Lehmann Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | 15:25.7 | |||
2. | Förster Maik - Fröhlich Simon-Peter | Mitsubishi Lancer Evo II | Chemnitzer AMC | 15:26.8 | ||
3. | Reimann Egon - Wingens Peter | Ford Escort RS Cosworth | Private Renngemeinschaft Spandau | 15:45.7 |
1. | Meierholz Wolfgang - Lehmann Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | 15:25.7 | |||
2. | Förster Maik - Fröhlich Simon-Peter | Mitsubishi Lancer Evo II | Chemnitzer AMC | 15:26.8 | ||
3. | Hanika Rico - Henck Thomas | Renault Clio Williams | MC Grünhain | 15:50.9 |
30. 5. – 31. 5. 2003, Zwickau • entries/finish - 48/29 • asphalt 99.14 km • Other years
1. | Seidler Kjeld - Larsen Jess | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | 1:02:54.5 | |||
2. | Eichenauer Nico - Scholz Heiko | Volkswagen Golf II GTi 16V | 1:03:32.8 | |||
3. | Binder Torsten - Pfannenschmidt Denny | Honda Integra Type-R DC2 | 1:03:46.0 |
1. | Eichenauer Nico - Scholz Heiko | Volkswagen Golf II GTi 16V | 1:03:32.8 | |||
2. | Binder Torsten - Pfannenschmidt Denny | Honda Integra Type-R DC2 | 1:03:46.0 | |||
3. | Muschiol Mark - Walker Sebastian | Renault Clio Williams | 1:03:52.7 |
30. 5. – 31. 5. 2003, Zwickau • entries/finish - 38/24 • asphalt 128.38 km • Other years
1. | Kahle Matthias - Göbel Peter | Škoda Octavia WRC Evo2 | Škoda Auto Deutschland | 1:08:25.2 | ||
2. | Werner Anton - Kroll Peter | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:09:36.8 | |||
3. | Wallenwein Sandro - Zeitlhofer Pauli | Mitsubishi Lancer Evo VII | ADAC Württemberg | 1:09:47.8 |
1. | Mysliwietz Lars - Bastuck Jörg | Honda Civic Type-R EP3 | 1:15:31.3 | |||
2. | Corazza Peter - Rothe Steffen | Honda Civic Type-R EP3 | MC Hartenstein | 1:18:14.7 | ||
3. | Sorgenfrei Christoph - Sorgenfrei Rainer | Opel Astra G OPC | 1:18:32.8 |
Ruben Zeltner retired early on day 1 with transmission problems and entered day 2 of the rally as course car
15. 6. 2003, Neuruppin • Ruppiner Rennsportgemeinschaft • entries/finish - 88/67 • asphalt 34.80 km • Other years
1. | Meierholz Wolfgang - Lehmann Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | 20:19 | |||
2. | Tsiflidis Konstantinos - Müller Marco | Subaru Impreza GT | 21:23 | |||
3. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 21:27 |
1. | Meierholz Wolfgang - Lehmann Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | 20:19 | |||
2. | Tsiflidis Konstantinos - Müller Marco | Subaru Impreza GT | 21:23 | |||
3. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 21:27 |
28. 6. 2003, Weida • MC Weida • entries/finish - 155/122 • asphalt • Other years
1. | Moufang Norbert - Ficker Mario | Opel Kadett C-Coupé | Sachsen Motorsport Zwickau | 16:34 | ||
2. | Pfeifer Michael - Bayer Michael | Ford Escort RS Cosworth | MSC Fränkische Schweiz e.V. | 16:38 | ||
3. | Bufe Hans-Joachim - Bufe Sandra | Ford Escort RS Cosworth | 17:05 |
1. | Hanika Rico - Henck Thomas | Renault Clio Williams | MC Grünhain | 17:18 | ||
2. | Richert Frank - Wüstenhagen Katharina | Ford Escort RS Cosworth | Ruppiner Rennsportgemeinschaft e.V. | 17:29 | ||
3. | Binder Torsten - Pfannenschmidt Denny | Honda Integra Type-R DC2 | MC Weida | 17:33 |
no stage times for retired crews
8. 8. – 9. 8. 2003, Eisenach • entries/finish - 76/54 • asphalt 75.00 km • Other years
1. | Moufang Norbert - Alexy Michaela | Opel Kadett C-Coupé | MSC Horlofftal e.V. | 38:50 | ||
2. | Alexy Carsten - Knaus Karlheinz | Audi Coupé S2 | 39:27 | |||
3. | Kübler Ulrich - Seeger Armin | Mitsubishi Lancer Evo VI | 39:40 |
1. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | 40:38 | |||
2. | Förster Maik - Fröhlich Simon-Peter | Mitsubishi Lancer Evo II | Chemnitzer AMC | 41:35 | ||
3. | Gebhardt Jürgen - Gebhardt Thomas | Volkswagen Golf I GTi 1.8 | MC Weida | 42:17 |
19. 9. – 20. 9. 2003, Pößneck • entries/finish - 24/14 • asphalt 129.40 km • Other years
1. | Teichmann Klaus - Klötzke Yvonne | Nissan Almera Kit Car | Chemnitzer AMC | 1:11:48.8 | ||
2. | Meierholz Wolfgang - Lange Sven | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:12:27.9 | |||
3. | Eichenauer Nico - Scholz Heiko | Volkswagen Golf II GTi 16V | 1:13:32.7 |
1. | Teichmann Klaus - Klötzke Yvonne | Nissan Almera Kit Car | Chemnitzer AMC | 1:11:48.8 | ||
2. | Meierholz Wolfgang - Lange Sven | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:12:27.9 | |||
3. | Eichenauer Nico - Scholz Heiko | Volkswagen Golf II GTi 16V | 1:13:32.7 |
19. 9. – 20. 9. 2003, Pössneck • entries/finish - 35/26 • asphalt 129.40 km • Other years
1. | Kahle Matthias - Göbel Peter | Škoda Octavia WRC Evo2 | Škoda Auto Deutschland | 1:03:34.6 | ||
2. | Wallenwein Sandro - Zeitlhofer Pauli | Mitsubishi Carisma GT Evo VII | ADAC Württemberg | 1:05:16.2 | ||
3. | Zeltner Ruben - Zeltner Petra | Mitsubishi Lancer Evo VI | ADAC Sachsen e.V. | 1:05:28.1 |
1. | Dobberkau Olaf - Grimberg Hans-Joachim | Mitsubishi Lancer Evo V | ADAC Pfalz | 1:06:31.6 | ||
2. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | 1:09:05.8 | |||
3. | Corazza Peter - Rothe Steffen | Honda Civic Type-R EP3 | MC Hartenstein | 1:09:45.3 |
3. 10. – 4. 10. 2003, Chemnitz • entries/finish - 89/58 • asphalt 93.18 km • Other years
1. | Zeltner Ruben - Zeltner Petra | Mitsubishi Carisma GT Evo VI | ADAC Sachsen e.V. | 54:14.2 | ||
2. | Kübler Ulrich - Seeger Armin | Mitsubishi Lancer Evo VI | HMC Öhringen | 56:39.6 | ||
3. | Hesse Marcus - Kunze Uwe | Mitsubishi Lancer Evo VI | ASC Melsungen | 57:18.2 |
1. | Corazza Peter - Rothe Steffen | Honda Civic Type-R EP3 | MC Hartenstein | 57:26.4 | ||
2. | Richert Frank - Gottschalk Timo | Ford Escort RS Cosworth | Ruppiner Rennsportgemeinschaft e.V. | 58:12.1 | ||
3. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | Deutscher Sport Fahrerkreis DSK e.V. | 58:17.1 |
25. 10. 2003, Dabendorf • Private Renngemeinschaft Spandau • entries/finish - 119/98 • asphalt - gravel 33.36 km • Other years
1. | Reimann Egon - Wingens Peter | Ford Escort RS Cosworth | 21:44.7 | |||
2. | Richert Frank - Plischkaner Doreen | Ford Escort RS Cosworth | 21:51.9 | |||
3. | Richter Dirk - Tietze Daniel | Ford Escort RS Cosworth | 21:55.9 |
1. | Richert Frank - Plischkaner Doreen | Ford Escort RS Cosworth | 21:51.9 | |||
2. | Depping Janina - Krämer Susanna | Mitsubishi Carisma GT Evo VII | Deutscher Sport Fahrerkreis DSK e.V. | 22:39.5 | ||
3. | Jäpel Lutz - Sonntag Rigo | Subaru Impreza GT | Sachsen Motorsport Zwickau | 22:55.2 |
7. 11. – 8. 11. 2003, Boxberg/Oberlausitz • entries/finish - 48/35 • gravel 108.61 km - (cancelled 11.31 km) • Other years
1. | Mohe Carsten - Uhlig Lutz | Škoda Octavia WRC | 53:23.6 | |||
2. | Vierimaa Sakari - Muteli Jari | Subaru Impreza WRX STi | KAK Motorsport | 55:51.4 | ||
3. | Keskinen Jaakko - Heikkilä Juha | Mitsubishi Lancer Evo VI | Progress Motorsport Finland | 57:42.4 |
1. | Depping Janina - Brühl Claudia | Mitsubishi Carisma GT Evo VII | DSK 'Ja zum Motorsport' | 1:00:57.0 | ||
2. | Holz Armin - Limbach Jörn | Volkswagen Golf III Kit Car | DSK 'Ja zum Motorsport' | 1:01:48.0 | ||
3. | Corazza Peter - Rothe Steffen | Mitsubishi Lancer Evo V | MC Hartenstein | 1:03:03.9 |
7. 11. – 8. 11. 2003, Boxberg/Oberlausitz • entries/finish - 95/71 • gravel 32.25 km • Other years
1. | Jäpel Lutz - Sonntag Rigo | Subaru Impreza GT | Sachsen Motorsport Zwickau | 23:57.3 | ||
2. | Dombrowe Peter - Dombrowe Eric | Ford Escort RS Cosworth | RRC Lausitz e.V. | 24:06.3 | ||
3. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 24:10.5 |
1. | Jäpel Lutz - Sonntag Rigo | Subaru Impreza GT | Sachsen Motorsport Zwickau | 23:57.3 | ||
2. | Reimann Ralf - Herrmann Steve | Subaru Impreza WRX | 24:10.5 | |||
3. | Meischner Ronny - Müller Mike | Audi 80 Quattro | MC Grünhain | 24:20.6 |
Penalties added on last stage due unknown place, where drivers got them.
Standings - drivers
TOTAL | ||||||||||||||||||||
1. | Teichmann Ronny |
[9.] |
[10.] |
[6.] | - | - |
[10.] | - | R |
[14.] | R |
- |
[9.] |
[14.] | R |
[7.] | - |
5531 |
||
2. | Wiegand Carsten | - | - |
[5.] | - |
[8.] |
[8.] | - |
[8.] |
[8.] |
[7.] | - |
[10.] | R |
[15.] |
[6.] | - |
5392 |
||
3. | Binder Torsten | - | - |
[2.] | - | - |
[2.] | - | - |
[3.] |
[6.] | - |
[8.] |
[6.] | - |
[4.] | - |
4760 |
||
4. | Puschmann Markus |
[12.] |
[14.] |
[10.] | - | - |
[11.] | - |
[14.] |
[18.] |
[9.] | - | R |
[27.] |
[14.] |
[8.] | - |
4429 |
||
5. | Corazza Peter | - | - | - |
[2.] | - | - |
[2.] | - | - | - | - |
[3.] |
[1.] | - |
[3.] | - |
4364 |
||
6. | Teichmann Klaus |
[5.] |
[6.] |
[3.] | - | - |
[7.] | - |
[6.] |
[6.] | R |
[1.] | - | R |
- |
[5.] | - |
4362 |
||
7. | Gerntke Thomas |
[10.] | - | - | - | - |
[14.] | - |
[18.] |
[20.] | R |
- |
[11.] |
[16.] |
[13.] |
[11.] | - |
4274 |
||
8. | Eichenauer Nico |
[11.] |
[9.] |
[12.] | - |
[10.] |
[1.] | - |
[25.] |
[16.] | R |
[3.] | - |
[30.] | - | R |
- |
4172 |
||
9. | Holz Armin |
[2.] | - | - |
[4.] | - | - | R |
- | - |
[1.] | - |
[2.] |
[3.] | - |
[2.] | - |
4159 |
||
10. | Milde Ken |
[14.] |
[20.] | - | - |
[16.] | - | - |
[17.] |
[26.] |
[14.] | - | - |
[29.] |
[16.] | - |
[20.] |
4133 |
||
11. | Fritzsche Marc | - | - | R |
- |
[19.] |
[16.] | - |
[22.] |
[30.] | R |
[11.] | - |
[23.] | R |
- | R |
4050 |
||
12. | Joachim Uwe | - | R |
[9.] | - |
[17.] | - | - |
[12.] |
[25.] | - | - | - |
[19.] |
[9.] | R |
- |
3852 |
||
13. | Rothe Klaus |
[13.] |
[19.] |
[11.] | - |
[15.] | - | - |
[15.] | R |
- | - | - |
[20.] |
[12.] | - |
[8.] |
3837 |
||
14. | Eckl Ralf | - | R |
[13.] | - |
[21.] | - | - |
[26.] | R |
- |
[10.] | - |
[31.] |
[28.] | - |
[14.] |
3831 |
||
15. | Meischner Ronny | - |
[5.] |
[4.] | - | - | - | - |
[23.] |
[10.] | - | - | - |
[9.] | - | - |
[3.] |
3743 |
||
16. | Lauterbach Stefan |
[8.] |
[15.] | R |
- | R |
[6.] | - | R |
[9.] |
[8.] |
[6.] | - |
[13.] | R |
- |
[4.] |
3742 |
||
17. | Vogl Frank | - | - | R |
- | - |
[17.] | - | - |
[27.] | R |
R |
- |
[21.] |
[24.] | - |
[10.] |
3625 |
||
18. | Brunn Thomas |
[15.] |
[24.] | - | - |
[12.] | R |
- | R |
[19.] |
[15.] | - | - |
[22.] |
[17.] |
[13.] | - |
3580 |
||
19. | Lanzke Roland | - |
[4.] | - | R |
R |
- | - |
[5.] |
[17.] | - | - | - |
[12.] |
[5.] | - | - |
3428 |
||
20. | Kayser Jürgen | - | R |
R |
- | - | - | - | - |
[11.] |
[4.] | - | - |
[10.] | - |
[12.] | - |
3217 |
||
21. | Schmidt Daniel | - |
[12.] |
[7.] | - | - |
[12.] | - | - |
[12.] | - |
[7.] | - | R |
- |
[10.] | - |
3184 |
||
22. | Pfaff Ralph | - |
[22.] | - | - |
[13.] |
[18.] | - |
[19.] |
[21.] | - | - | - |
[24.] |
[7.] | - |
[9.] |
3083 |
||
23. | Unnasch Wieland | - |
[17.] | - | - |
[14.] | - | - |
[13.] |
[24.] | - | - | - | - |
[20.] | - |
[7.] |
3076 |
||
24. | Richert Frank |
[1.] |
[1.] | - | R |
R |
- | R |
R |
[2.] | - | - | - |
[2.] |
[1.] | R |
- |
2946 |
||
25. | Muschiol Mark | - | R |
[8.] | - |
[7.] |
[3.] | - |
[10.] |
[7.] | - | - | - | - | - | - | - |
2942 |
||
26. | Schackenberg Rolf |
[4.] | - | R |
- | - | R |
- | - | - |
[10.] |
[5.] | - |
[11.] | - | - | - |
2860 |
||
27. | Gebhardt Jürgen | - | - | - | - | - | R |
- | - |
[4.] |
[3.] |
[4.] | - |
[15.] | - | - | - |
2804 |
||
28. | Grüner Swen | - | - | - | - | - | - | - | R |
[29.] | - | R |
- |
[28.] |
[23.] | - |
[12.] |
2796 |
||
29. | Schuk Nico | - |
[27.] | R |
- |
[23.] | - | - |
[24.] |
[36.] | - | - | - | - |
[27.] | - |
[16.] |
2686 |
||
30. | Pfaff Detlef | - |
[25.] | - | - |
[20.] |
[20.] | - |
[20.] |
[28.] |
[18.] |
[9.] | - |
[26.] |
[21.] | - |
[11.] |
2680 |
||
31. | Will Stefan |
[6.] | - | - | - |
[6.] |
[9.] | - | - | - | - | - | - | - |
[4.] | - | - |
2633 |
||
32. | Mysliwietz Lars | - | - | - |
[5.] | - | - |
[1.] | - | - | - | - |
[6.] | - | - | - | - |
2557 |
||
33. | Knüpfer Bernd | - | - | - | R |
- | - | R |
- | - | - | - |
[5.] |
[4.] | - | - | - |
2492 |
||
34. | Pusch Dirk |
[7.] |
[11.] | - |
[8.] |
[9.] | - | - |
[9.] | - | - | - | - | - | - | - | - |
2412 |
||
35. | Depping Janina | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
[7.] |
[5.] |
[2.] |
[1.] | - |
2301 |
||
36. | Günther René |
[16.] | - | - | - | - | R |
- |
[16.] | - |
[16.] | - |
[12.] | R |
[11.] |
[9.] | - |
2254 |
||
37. | Gerth René | - | - | - |
[9.] | - |
[15.] | - | - | - | - | - | - |
[25.] |
[18.] | - |
[5.] |
2207 |
||
38. | Dobberkau Olaf | - | - | - | R |
- | - | R |
- | - | - | - |
[1.] | - | - | R |
- |
2204 |
||
39. | Richter Ronny | - |
[16.] | - | - |
[5.] | - | - |
[7.] |
[13.] | - | - | - | - | - | - | - |
2200 |
||
40. | Tröger Sven | - | - | - | - | - |
[5.] | - | - |
[5.] | - | - | - |
[7.] | - | - | - |
2197 |
||
41. | Reimann Ralf | - | R |
[1.] | - | - | - | - |
[3.] | R |
- | - | - | R |
R |
- |
[2.] |
2080 |
||
42. | Heiden André | - |
[18.] | - | - | - |
[19.] | - | - |
[23.] |
[17.] | - | - |
[17.] | - | - | - |
2043 |
||
43. | Geßner Sven | - | - | - | - | - | - | - |
[11.] |
[15.] | - | - | - | - |
[6.] | - |
[6.] |
2013 |
||
44. | Höhner Frank | - | - | - |
[7.] | - | - | R |
- | - | - | - |
[4.] | - | - | - | - |
1981 |
||
45. | Tsiflidis Konstantinos | - |
[2.] | - |
[3.] | - | - | - |
[2.] | - | R |
- | - | - | R |
- | - |
1961 |
||
46. | Sommer René | - |
[13.] | - | - |
[11.] | - | - | R |
- | - | - | - | - |
[10.] | - | - |
1855 |
||
47. | Schröder Michael | - | - |
[14.] | - | - |
[21.] | - | - |
[32.] | - | R |
- | R |
- | - | - |
1820 |
||
48. | Haupt Stephan |
[3.] |
[8.] | - | - |
[4.] | R |
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1817 |
||
49. | Meierholz Wolfgang | - | - | - |
[1.] |
[1.] | - | - |
[1.] | - | - |
[2.] | - | - | R |
- | - |
1812 |
||
50. | Langheinrich David | R |
- | - | - | - | R |
- | - | R |
[5.] |
[8.] | - | R |
- | - | - |
1784 |
||
51. | Hanika Rico | - | - | - | - |
[3.] | - | R |
- |
[1.] | - | - | - | R |
- | - | R |
1744 |
||
52. | Förster Maik | - | - | - | - |
[2.] |
[4.] | - |
[4.] | - |
[2.] | - | - | R |
- | - | - |
1717 |
||
53. | Gantikow Jan | - |
[3.] | - |
[6.] | - | - | R |
- | - | - | - | - | - | - | - | - |
1673 |
||
54. | Wendt Andreas | - |
[7.] | - |
[10.] | - | R |
- | - | - | - | - | - | - |
[8.] | - | - |
1558 |
||
55. | Jäpel Lutz | - | R |
- | - | - | R |
- | - | R |
- | R |
- | - |
[3.] | - |
[1.] |
1533 |
||
56. | Gerber Tino | - | - | - | - | - |
[13.] | - | - | - |
[13.] | - | - | R |
- | - | - |
1517 |
||
57. | Tscheuschner Wolfgang | - | R |
- | - |
[18.] | - | - |
[21.] | R |
- | - | - | - |
[19.] | - | R |
1492 |
||
58. | Schmidt Marko | - | - | - | - | - | - | - | R |
[34.] | - | - | - | - |
[25.] | - |
[17.] |
1457 |
||
59. | Wohlfahrt Konrad | - | - | - | - |
[24.] | - | - | - | R |
- | - | - | - |
[30.] | - |
[15.] |
1176 |
||
60. | Sorgenfrei Christoph | - | - | - | R |
- | - |
[3.] | - | - | - | - | R |
- | - | - | - |
1146 |
||
61. | Galle Danny | - | - | - | - | - | R |
- | - | - | R |
- | - |
[8.] | - | - | - |
1021 |
||
62. | Nieß Ralf | - |
[23.] | - | - | R |
- | - | - | - | - | - | - | - |
[22.] | - | - |
1021 |
||
63. | Pöpel Anke | - |
[21.] | - | - | - | - | - | - | - |
[12.] | - | - | - | - | - | - |
1007 |
||
64. | Hofmann Jochen | - |
[26.] | - | - | R |
- | - | - |
[31.] | - | - | - | - | R |
- |
[18.] |
993 |
||
65. | Hennig Michael | - | - | - | R |
- | - | - | - |
[22.] | - | - | - |
[18.] | - | - | - |
910 |
||
66. | Gebhardt Kurt | - |
[28.] | - | - |
[22.] | - | - |
[27.] |
[33.] | - | - | - |
[32.] |
[29.] | - |
[19.] |
870 |
||
67. | Horn Volker | - | - | - | - | - | R |
- | - | - |
[11.] | - | - | - | - | - | - |
780 |
||
68. | Hocher Mario | - | - | - | - | - | - | - | - |
[35.] | - | - | - | - | - | - | - |
540 |
||
69. | Klemund Dirk | - | - | - | R |
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | R |
- |
500 |
||
70. | Dürr Norman | - | - | R |
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
[26.] | - |
[13.] |
310 |
||
71. | Hannemann Sven | - | - | R |
- | - | - | - | - | R |
- | - | - | - | - | - | - |
250 |
||
72. | Collier Marcel | - | - | - | - | - |
[22.] | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
150 |