Rallye Šumava
Czechoslovakia #3
19. 5. – 20. 5. 1989, Klatovy • entries/finish - 108/65 • asphalt 191,28 km
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:47:02 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda Favorit 136 L | JZD Starojicko | 1:51:24 | ||
3. | Janeba Pavel - Krečman Jan | Škoda 130 L | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:51:44 |
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:47:02 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda Favorit 136 L | JZD Starojicko | 1:51:24 | ||
3. | Janeba Pavel - Krečman Jan | Škoda 130 L | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:51:44 |
Alpe Adria Cup #5 • Czechoslovakia #2
12. 5. – 14. 5. 1988, Klatovy • entries/finish - 113/61 • asphalt - gravel 213,88 km
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Lancia Delta Integrale | JZD Podhoran Lukov | 2:12:24 | ||
2. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Škoda 130 LR | ASK Stavby Praha | 2:12:31 | ||
3. | Atzinger Franz - Brust Werner | Mazda 323 4WD | 2:15:35 |
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Lancia Delta Integrale | JZD Podhoran Lukov | 2:12:24 | ||
2. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Škoda 130 LR | ASK Stavby Praha | 2:12:31 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 L | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 2:18:28 |
Crew #18 Berger - Petera with Škoda Favorit prototype out of classification
Czechoslovakia #1
22. 5. – 24. 5. 1987, Klatovy • entries/finish - 108/66 • asphalt - gravel 224,94 km
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:11:38 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:12:48 | ||
3. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:18:32 |
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:11:38 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:12:48 | ||
3. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:18:32 |
Czechoslovakia #2
16. 5. – 18. 5. 1986, Klatovy • entries/finish - 109/66 • asphalt - gravel 254,02 km
1. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:34:46 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:35:38 | ||
3. | Pipota Zdeněk - Gottfried Oldřich | Škoda 130 LR | Chemopetrol Litvínov | 2:39:35 |
1. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:34:46 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:35:38 | ||
3. | Pipota Zdeněk - Gottfried Oldřich | Škoda 130 LR | Chemopetrol Litvínov | 2:39:35 |
CoPaF #5 • Czechoslovakia #2
30. 5. – 1. 6. 1985 • entries/finish - 135/71 • asphalt - gravel 351,16 km
1. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 3:35:41 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 3:38:00 | ||
3. | Brundza Stasys - Neyman Vladimir | Lada VAZ 2105 VFTS | 3:41:18 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 3:35:41 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 3:38:00 | ||
3. | Brundza Stasys - Neyman Vladimir | Lada VAZ 2105 VFTS | 3:41:18 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 3:35:41 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 3:38:00 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Porsche 911 SC | Agroteam JZD Slušovice | 3:41:58 |
CoPaF teams result : 1.USSR, 2.Poland, 3.East Germany, 4.Bulgaria, 5.Romania. Czechoslovakia and Hungary did not finish.
Czechoslovakia #1
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • entries/finish - 90/52 • asphalt - gravel
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
Czechoslovakia #1
5. 3. – 6. 3. 1983, Klatovy • entries/finish - 101/57 • asphalt 219,20 km - (cancelled 11,51 km)
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:06:52 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 2:07:28 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:07:52 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:06:52 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 2:07:28 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:07:52 |
Czechoslovakia #1
26. 3. – 27. 3. 1982, Klatovy • entries/finish - 101/65 • asphalt 197,82 km
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:42:16 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:43:24 | ||
3. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 1:45:05 |
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:42:16 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:43:24 | ||
3. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 1:45:05 |
Czechoslovakia #1
27. 3. – 28. 3. 1981, Klatovy • entries/finish - 100/64 • asphalt - gravel 243,38 km - (cancelled 31,92 km)
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:03:18 | ||
2. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 2:03:52 | ||
3. | Hank Tomáš - Sítník Josef | Škoda 130 RS | AK Sklounion Teplice | 2:06:39 |
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:03:18 | ||
2. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 2:03:52 | ||
3. | Hank Tomáš - Sítník Josef | Škoda 130 RS | AK Sklounion Teplice | 2:06:39 |
Czechoslovakia #1
9. 2. – 10. 2. 1980, Klatovy • entries/finish - 100/75 • asphalt - gravel 186.00 km
1. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:02:05 | ||
2. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 2:02:26 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:02:32 |
1. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:02:05 | ||
2. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 2:02:26 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:02:32 |
Czechoslovakia #1
10. 2. – 11. 2. 1979, Klatovy • entries/finish - 114/86 • asphalt - snow
1. | Blahna Václav - Motal Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:38:07 | ||
2. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:39:36 | ||
3. | Havel Vlastimil - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:39:37 |
1. | Blahna Václav - Motal Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:38:07 | ||
2. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:39:36 | ||
3. | Havel Vlastimil - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:39:37 |
Czechoslovakia #1
3. 3. – 4. 3. 1978, Klatovy • entries/finish - 99/64 • asphalt - gravel
1. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:21:32 | ||
2. | Pipota Zdeněk - Pospíšil Jan | Škoda 130 RS | Chemopetrol Litvínov | 1:23:47 | ||
3. | Císař Antonín - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AMK Příbram | 1:23:48 |
1. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:21:32 | ||
2. | Pipota Zdeněk - Pospíšil Jan | Škoda 130 RS | Chemopetrol Litvínov | 1:23:47 | ||
3. | Císař Antonín - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AMK Příbram | 1:23:48 |
Czechoslovakia #1
25. 2. – 26. 2. 1977, Klatovy • entries/finish - 83/58 • asphalt - gravel 99,64 km
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 59:52 | ||
2. | Blahna Václav - Hlávka Lubislav | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:02:05 | ||
3. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:03:40 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 59:52 | ||
2. | Blahna Václav - Hlávka Lubislav | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:02:05 | ||
3. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:03:40 |
Czechoslovakia #1
12. 3. – 13. 3. 1976, Šumava • entries/finish - 94/72 • asphalt - gravel 106,00 km
1. | Hubáček Vladimír - Minářík Stanislav | Alpine-Renault A110 1800 | ÚAMK Praha | 1:04:44 | ||
2. | Blahna Václav - Hlávka Lubislav | Škoda 120 S Rallye | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:06:16 | ||
3. | Zapadlo Miloslav - Hortek Pavel | Škoda 120 S Rallye | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:06:56 |
1. | Hubáček Vladimír - Minářík Stanislav | Alpine-Renault A110 1800 | ÚAMK Praha | 1:04:44 | ||
2. | Blahna Václav - Hlávka Lubislav | Škoda 120 S Rallye | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:06:16 | ||
3. | Zapadlo Miloslav - Hortek Pavel | Škoda 120 S Rallye | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:06:56 |
Czechoslovakia #1
22. 3. – 23. 3. 1975, Klatovy • entries/finish - 87/61 • asphalt - gravel 90,00 km
1. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 200 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 56:35 | ||
2. | Horsák Oldřich - Motal Jiří | Škoda 200 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 57:04 | ||
3. | Havel Vlastimil - Šrámek Miloš | Škoda 120 S | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 58:22 |
1. | Šedivý Jiří - Janeček Jiří | Škoda 200 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 56:35 | ||
2. | Horsák Oldřich - Motal Jiří | Škoda 200 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 57:04 | ||
3. | Havel Vlastimil - Šrámek Miloš | Škoda 120 S | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 58:22 |
1. | Rosický Jiří - Cvrkal Petr | Renault 8 Gordini | ÚAMK Praha | 1:05:59.6 | ||
2. | Kec Zdeněk - Steuer Bedřich | Renault 8 Gordini | ÚAMK Praha | 1:07:00.7 | ||
3. | Horsák Oldřich - Motal Jiří | Škoda 1100 MB | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:08:43.3 |
1. | Hubáček Vladimír - Rieger Vojtěch | Renault 8 Gordini | ÚAMK Praha | 28:12.9 | ||
2. | Rosický Jiří - Cvrkal Petr | Renault 8 Gordini | ÚAMK Praha | 28:38.5 | ||
3. | Kec Zdeněk - Steuer Bedřich | Renault 8 Gordini | ÚAMK Praha | 28:45.6 |
Czechoslovakia #4
28. 10. – 29. 10. 1967, Klatovy • entries/finish - ?/? • asphalt - gravel
1. | Hubáček Vladimír - Rieger Vojtěch | Renault 8 Gordini | Dukla Praha | 32:13.9 | ||
2. | Veřmiřovský Adolf - Hajdůšek Stanislav | Tatra 603 | Tatra Kopřivnice | 33:05.1 | ||
3. | Mark Alois - Zátopek Ivan | Tatra 603 | Tatra Kopřivnice | 33:11.0 |
1. | Hubáček Vladimír - Rieger Vojtěch | Renault 8 Gordini | Dukla Praha | 32:13.9 | ||
2. | Veřmiřovský Adolf - Hajdůšek Stanislav | Tatra 603 | Tatra Kopřivnice | 33:05.1 | ||
3. | Mark Alois - Zátopek Ivan | Tatra 603 | Tatra Kopřivnice | 33:11.0 |
Czechoslovakia #3
3. 12. – 4. 12. 1965, Klatovy • entries/finish - 26/21 • asphalt - gravel
1. | Srnský Jiří - Lokvenc Vladimír | Škoda Octavia Super | AZNP Vrchlabí | |||
2. | Brunclík Oldřich - Gernat Jan | Škoda 1000 MB | AZNP Vrchlabí | |||
3. | Jílek Karel - Hlaváček Jiří | Škoda 1000 MB | RH Praha 7 |