Season 1984
Czech Republic
Czechoslovakia 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • entries/finish - 90/52 • asphalt - gravel • Other years
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
20. 4. – 22. 4. 1984, Teplice • entries/finish - 97/51 • asphalt - gravel 237.00 km • Other years
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Opel Manta 200 | AMK JZD Slušovice | 2:24:51 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
3. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
2. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:31:48 |
2. 6. – 3. 6. 1984, Příbram • entries/finish - 97/47 • asphalt - gravel 203.50 km • Other years
1. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Vsetín | 2:12:48 | ||
2. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lada VAZ 2105 VFTS | ŠM Závadka Janovnik | 2:13:54 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:13:56 |
1. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Vsetín | 2:12:48 | ||
2. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lada VAZ 2105 VFTS | ŠM Závadka Janovnik | 2:13:54 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:13:56 |
17. 8. – 18. 8. 1984, Topolčany • entries/finish - 92/56 • asphalt - gravel 224.50 km • Other years
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:42 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:33:33 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:42 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:33:33 |
The fastest crew was Kašpárek - Kounovský (Škodou 160RS MTX), but out of classification.
Standings - drivers
TOTAL | ||||||||
1. | Stránský Petr |
20 [1.] |
20 [1.] |
10 [4.] |
20 [1.] |
60 |
||
2. | Webinger Jiří |
12 [3.] |
10 [5.] |
20 [1.] |
15 [2.] |
47 |
||
3. | Šmídl Ladislav |
6 [6.] |
15 [2.] |
12 [3.] |
10 [4.] |
37 |
||
4. | Vrabec Martin |
10 [4.] |
10 [4.] | R |
8 [5.] |
28 |
||
5. | Papež Martin | R |
R |
15 [2.] |
12 [3.] |
27 |
||
6. | Porsch Karel |
8 [5.] |
12 [3.] |
4 R | - |
24 |
||
7. | Šabat Ladislav |
15 [2.] | - | R |
6 [6.] |
21 |
||
8. | Ďurkovič Peter |
4 [7.] | - | - | - |
4 |