1. Rallye Ex Plzeň 1977
18. 6. – 19. 6. 1977, Plzeň • AMK Plzeň-střed • asphalt - gravel 36.08 km • Other years
Entry list
total entries 110 (110 on list)
#1 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#3 |
Škoda 110 R AMK Bílá Labuť Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#4 |
Škoda 110 R AMK PAL Tábor |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#5 |
Škoda 110 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#6 |
Škoda 110 LS AMK Sepap Štětí |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#7 |
Škoda 110 LS Kovošrot Praha 10 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#9 |
Škoda 110 L AMK Varnsdorf |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#10 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 110 LS AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#15 |
Škoda 110 LS ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#16 |
Škoda 110 LS AMK Pelhřimov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#17 |
Škoda 110 LS AMK Plzeň - střed |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#18 |
Škoda 110 LS AMK Všebořice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#19 |
Škoda 110 L AMK Kladno |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Škoda 100 ASK Karlovy Vary |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#22 |
Škoda 100 L AMK Blatná |
STA*** | A1/Škoda |
Local Championship A |
||||
#23 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#24 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#26 |
Škoda 110 LS AMK Autoškola Praha 2 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#27 |
Škoda 100 AMK Plzeň - Doubravka |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#28 | Škoda 110 L | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#29 |
Škoda 100 AMK Zdice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#31 |
Škoda 100 AMK Sedliště |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#33 |
Škoda 110 LS AMK Škoda AZNP |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Škoda 110 LS AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Škoda 110 R AMK Nepomuk |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Škoda 110 L ASK VTŽ Chomutov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#37 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#39 |
Škoda 110 LS ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Trabant P601 AMK PAL Tábor |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#41 |
Trabant P601 AMK Mototechna Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#42 |
Trabant P601 AMK ČST Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#43 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#45 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Trabant P601 AMK Teplice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Trabant P601 AK Sklounion Teplice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#51 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Trabant P601 AMK Zlonice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Trabant P601 AMK Duchcov |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#55 |
Trabant P601 AMK Plešnice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Lada VAZ 2103 AMK Frymburk |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Fiat 128 Sport Coupé AMK Komařice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#60 |
Lada VAZ 2103 AMK Plzeň - střed |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#63 |
Lada VAZ 2103 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#64 |
Lada VAZ 2101 AMK Praha 1 |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#66 |
BMW 1600 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#70 |
Fiat 127 AMK Toužim |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#71 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#74 |
Škoda 100 Zemědělské stavby Lhotka |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#77 |
Škoda 100 PAMK Klatovy |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Škoda 100 AMK Chodov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Škoda 100 ČSAD České Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#83 |
Škoda 100 ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#85 |
Škoda 100 AMK Nepomuk |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#86 |
Škoda 100 AMK Hroznětín |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#91 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#92 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#93 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#94 |
Škoda 100 ČSAD České Budějovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#97 |
Škoda 100 MSK Praha |
AN *** | A2/1000 |
Local Championship A |
||||
#98 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#102 |
Škoda 100 TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#103 |
Škoda 100 AK Sklounion Teplice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#104 |
Škoda 100 AMK Dobrovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Škoda 110 L TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#107 |
Škoda 110 L Rallye PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#109 |
Škoda 110 AMK PAL Tábor |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#110 |
Škoda 110 R RND Krušná Hora |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#111 |
Škoda 110 L AMK Studený |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#112 |
Škoda 110 PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#113 |
Škoda 110 L AMK Drupol Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#114 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#117 |
Škoda 100 AMK Stavocentrál Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#118 |
Škoda 110 Autoškola Plzeň-město |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#120 |
Škoda 110 L MST Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#122 |
Škoda 110 L AMK ETI Březová |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#124 |
Škoda 110 L AMK Liberec |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#126 |
Škoda 110 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#127 |
Škoda 110 AMK Pražské komunikace |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#128 |
Škoda 110 L AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#130 |
Škoda 110 L AMK Sukorady |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#133 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#134 |
Škoda 110 R ASK VTŽ Chomutov |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#135 |
Škoda 120 S Rallye AMK Pyšely |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#137 |
Škoda 120 S TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#139 |
Škoda 120 S Autodružstvo Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#140 |
Škoda 120 S AMK Sedlčany |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Škoda 120 S AMK Stavocentrál Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 120 S Rallye AMK Závodníků Praha 10 |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#143 |
Škoda 120 S ASK Karlovy Vary |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#144 |
Škoda 120 S AMK Blatná |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#145 |
Škoda 120 S AMK Sprint Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#146 |
Škoda 120 S AMK Podbořany |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#147 |
Škoda 120 S AMK Františkovy Lázně |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#148 |
Lada VAZ 21011 MTX ASK Karlovy Vary |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#149 |
Škoda 120 S Geodézie Liberec |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#150 |
Škoda 120 S AMK Praha 3 - Žižkov |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#152 |
Škoda 120 S PAMK Klatovy |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#153 |
Škoda 110 R AMK Nová Včelnice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#154 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#155 |
Škoda 100 L AMK Mariánské Lázně |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#157 |
Škoda 1000 MB AMK Úvaly |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#159 |
Lada VAZ AMK Praha 5 - Řeporyje |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#160 |
Moskvich 412 Kovoslužba Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#163 |
Škoda 100 AMK ETI Březová |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#164 |
Škoda 110 ČSAD České Budějovice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#165 |
Škoda 110 AMK ČZM Strakonice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#167 |
Škoda 110 AMK Krásná Lípa |
A2/1150 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,