17. Radouňská Rallye - Memoriál Františka Michálka 2023
23. 6. – 24. 6. 2023, Okrouhlá Radouň • Radouň Motorsport • asphalt 107.54 km • total distance including road sections - 402.10 km • Other years
SS2 Strmilov - Mutyněves 1 - 10.22 km
- 23. 6. 19:56
1. |
#15 |
Vonka Jan - Michálek Jaromír Porsche 997 GT3 |
A5 | 5:15.2 | 116.7 | |
2. |
#11 |
Zabloudil Štěpán - Pecina M. BMW M3 E36 |
A5 | 5:21.3 |
+6.1 + 6.1 |
114.5 0.60 |
3. |
#12 |
Neveselý Radek - Daněk Ivo Seat León Cupra R |
A5 | 5:23.1 |
+7.9 + 1.8 |
113.9 0.77 |
4. |
#16 |
Donát Ondřej - Helcl Dominik Hyundai i30 N |
A5 | 5:33.4 |
+18.2 + 10.3 |
110.4 1.78 |
5. |
#37 |
Burget Roman - Smrčková K. Porsche 997 GT3 |
A5 | 5:35.7 |
+20.5 + 2.3 |
109.6 2.01 |
6. |
#21 |
Němec Vít - Kalkus Jiří BMW M3 E46 |
A5 | 5:35.9 |
+20.7 + 0.2 |
109.5 2.03 |
7. |
#69 |
Martišek Ramon - Křišťál L. BMW E36 |
A5 | 6:10.4 |
+55.2 + 34.5 |
99.3 5.40 |
8. |
#70 |
Slivoň Jiří - Slivoň Jaroslav Volkswagen Vento |
A5 | 6:54.8 |
+1:39.6 + 44.4 |
88.7 9.75 |
Overall
1. |
#12 |
Neveselý Radek - Daněk Ivo Seat León Cupra R |
A5 |
12:42.5 |
102.8 | |
2. +1
|
#11 |
Zabloudil Štěpán - Pecina M. BMW M3 E36 |
A5 |
12:42.6 |
+0.1 +0.1 | 102.8 0.00 |
3. −1
|
#37 |
Burget Roman - Smrčková K. Porsche 997 GT3 |
A5 |
12:56.3 |
+13.8 +13.7 | 101.0 0.63 |
4. +1
|
#16 |
Donát Ondřej - Helcl Dominik Hyundai i30 N |
A5 |
13:04.2 |
+21.7 +7.9 | 100.0 1.00 |
5. −1
|
#21 |
Němec Vít - Kalkus Jiří BMW M3 E46 |
A5 |
13:05.3 |
+22.8 +1.1 | 99.8 1.05 |
6. |
#69 |
Martišek Ramon - Křišťál L. BMW E36 |
A5 |
14:07.6 |
+1:25.1 +1:02.3 | 92.5 3.91 |
7. +1
|
#15 |
Vonka Jan - Michálek Jaromír Porsche 997 GT3 |
A5 |
14:36.7 2:00 |
+1:54.2 +29.1 | 103.6 5.24 |
8. −1
|
#70 |
Slivoň Jiří - Slivoň Jaroslav Volkswagen Vento |
A5 |
15:39.2 |
+2:56.7 +1:02.5 | 83.5 8.11 |
Retirement
#3 |
Světinský L. - Škodová A. |
Subaru Impreza STi N12 | Mechanical | ||
#28 |
Daněk Roman - Veselý Marek |
Škoda Fabia | Lost wheel | ||
#19 |
Pražák Michal - Pražák Milan |
Ford Fiesta Rally4 | Engine | ||
#121 |
Zvára Petr - Zvára Miroslav |
Škoda 130 L | Mechanical | ||
#128 |
Šenk Michal - Lednová Jana |
Škoda Favorit | Mechanical |
Penalty
#10 |
Procházka Jan - Lasevič Richard | Ford Fiesta Rally3 |
0:50 - Late at TC |
||
#50 |
Bedič Jovin - Mašíček Robert | Renault Clio R3 |
0:05 - Chicane |
||
#119 |
Kdér Patrik - Alker Tomáš | Škoda 120 S Rallye |
5:00 - Early at TC |