lang lang lang lang lang lang lang lang lang lang lang lang
donate
Our website is made possible by displaying online advertisements.
Please consider supporting us by disabling Adblock.

13. Rally Guanajuato Mexico 2016

4. 3. – 6. 3. 2016, León • gravel 399,67 km • Other years
WRC #3WRC 2 #3WRC 3 #3

Info

SS21

2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"A fantastic feeling. After such a difficult start to the season my mind was not so good. This has not been a strong rally for me in the past. This is the first time I have driven it with no problems. I knew Seb would go for three bonus points but I had to be a bit more careful - so to secure two points is perfect." / "Skvělý pocit. Po těžkém startu do sezóny jsem si moc nevěřil. Tahle soutěž mně nikdy moc nešla, teď je to poprvé, co jsem tu jel bez problémů. Vím, že Seb chtěl tři body navíc, ale já musel jet trochu opatrněji, takže dva body jsou skvělé."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"I'm happy with my rally. I've said it before that I couldn't have done any more. The car was perfect - so thanks to the team. And of course some good championship points too." / "Jsem spokojen. Jak už jsme říkal, nemohl jsem udělat více. Auto bylo skvělé, takže díky týmu. A také jsou to dobré body do šampionátu."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"Very, very happy with my weekend," / "Jsem moc spokojen s celou soitěží."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"A clean rally for us. I've been pushing a lot this weekend - I know the times haven't always shown that but I'm pleased with my driving and to be here at the end." / "Během soutěže jsem hodně tlačil. Vím, že to občas tak nevypadalo, ale jsem spokojen a v cíli."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"No unnecessary risks on this stage but it would be nice to get a bonus point - some small consolation after a difficult weekend." / "Zbytečně jsme neriskovali, ale bylo by hezké, kdybychom získali bod navíc, což by potěšilo po náročném víkendu."
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"This rally was all about learning and gathering information to develop the tyre. We have more testing between now and Portugal and I hope to be really competitive there." / "Tahle soutěž byla hlavně o učení se a o sbírání informací pro vývoj pneumatik. Teď budeme až do Portugalska hodně testovat a snad pak budeme konkurenceschopní."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"I'm happy with the finish position - if not the speed. It hasn't been the best, we struggled a bit with the engine. Okay, we finished. We enjoyed it." / "Jsem spokojen s umístěním, už ne tak s výkonem, trochu jsme bojovali s motorem. Ale jsme v cíli."
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"Great. The plan here was to finish and we did. I enjoyed this stage a lot and we tried to push a bit more. It's looking positive for the next rally." / "Chtěli jsme soutěž dokončit a to se povedlo. Zkoušku mám rád a trochu jsem si dovolil i přidat."
32
flagSuninen Teemu - Markkula Mikko
"Really happy. We did a good job. Not easy today though, just drive through and keep the car on the road." / "Jsem moc spokojen. Ale dnešek nebyl jednoduchý, museli jsme to projet bez problémů a udržet auto na trati."
42
flagFuchs Nicolás - Mussano Fernando
"Okay, a lot of problems, so to get some points is very good." / "Měli jsme hodně problémů, takže získané body jsou dobré."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"I got very big experience here - the first rally on gravel for me in a WRC car. A good feeling at the end. We are happy and the time was not so bad!" / "Získal jsem tu hodně zkušeností, byla to moje první soutěž s WRC na šotolině. Na konci už jsem měl i dobrý pocit a čas není špatný."

SS20

2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"I started with a good rhythm. I pushed a bit harder between 10km and 50km but nearing 60km I started to lose the rear brakes and I had to be safe on the final 20km. It was a smart move. I found the stage easier than El Chocolate." / "Začal jsme dobře a do 50 km tlačil. Pak jsem začal ztrácet zadní brzdy, tak jsem raději zvolnil. Tahle zkouška je ale lehčí než třeba El Chocolate."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"It was okay. I had some brake issues on the last 25km, so I couldn't really push there - not that that was the plan. The tyres worked very well. It's a shame this rally was really boring with no fight. We did what we could." / "Na posledních 25 kilometrech jsem měl problémy s brzdami a nemohl jet naplno, jak jsem chtěl. Škoda, že soutěž je nudná a bez soubojů."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"I lost my brakes in the middle and did a lot of kilometres without them. Overall I'm happy." / "V půlce odešly brzdy, několik kilometrů jsem jel bez nich."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"That tyre is a bit sad! I struggled in some places on two softs compounds but gained in others. I tried to keep a consistent pace. I wanted to keep my place from Paddon. Just 4sec off his pace is not bad." / "Na 2 měkkých pneu jsem místy bojoval, někdy to zase byla výhoda. Chci si udržet místo před Paddonem, takže 4 vteřiny za ním je v pohodě."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"An opportunity to learn, we've not done anything like this before. In hindsight we could have pushed harder. All part of the learning process." / "Nikdy jsem nic podobného nejel. Zpětně si myslím, že šlo jet ještě rychleji."
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"The last 10kms were very tricky. We took it quite easy - we found a safe rhythm." / "Posledních 10 km je zrádných, jeli jsme je v klidu."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"Okay, no problem for me. I expected it would be easy." / "V pohodě, čekal jsem, že to nebude těžké."
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"I took it easy, so there's no sweat. I think Otates was more difficult. This was no problem - I enjoyed it." / "Jel jsem v klidu, zkouška Otates je náročnější. Tady jsem neměl problém."
16
flagGuerra jr. Benito - Rozada Borja
"The challenge was okay - I think Otates is harder for a driver, but I made a lot of mistake here in the pacenotes. I was not confident and near the end my tyres and brakes got very hot and I lost the line in many places." / "Myslím, že zkouška Otates je pro jezdce náročnější. Měl jsem hodně chyb v rozpisu. Ke konci odcházely brzdy a pneumatiky."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"The physical conditions are okay, no problem with that, but it's very slippery being first on the road. The car worked well. Everything is good." / "Z hlediska fyzičky je to ok. Ale jako první na trati to hodně klouže."

SS14

2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"Tomorrow has a long, long stage and we need to keep some margin for that." / "Zítra nás čeká jedna hodně dlouhá zkouška a nějaký náskok před ní by byl dobrý."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"The balance of the car makes it hard to drive on these tyres here. But I think Mikkelsen has a penalty?" / "Nastavení vozu s těmito pneumatikami dělá ovládání vozu složité. A Mikkelsen má myslím penalizaci?"
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"I was a little bit eager on the clutch and stalled on the line. That cost a few seconds but we reset and I'm pretty happy with how we went after that." / "Na startu jsme nepracoval dobře se spojkou a zhasl nám motor. Pak už jsem s jízdou spokojen."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"That's a lot. Oy, oy, oy! I felt it was a good stage." / "To jsem tedy ztratil hodně, měl jsem pocit, že jedu dobře."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"Trying to keep a feel for the rhythm. We'll be back here on Sunday as the Power Stage." / "Snažím se držet cit pro rytmus. Zítra se tu jede powerstage."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"I'm not really pushing anymore." / "Už nejedu naplno."

SS13

4
flagSordo Dani - Martí Marc
"Really bad because the engine is overheating all the time - the fan is broken - and the power is down." / "Není to dobré, motor se neustále přehřívá, nefunguje vrtule chlazení, ztrácíme výkon."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"I put a new arm on and it's quite driveable now. A lot of fun on this stage." / "Opravili jsme to a jde to řídit v pohodě. Tahle zkouška je zábava."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"Good stage. Happy with my loop. I did everything I could this morning. I'm not thinking about tomorrow, my target is the guys right behind me." / "S celým ránem jsem spokojen, dělal jsem, co šlo. Na zítřek nemyslím, soustředím se na ty za mnou."

SS12

16
flagGuerra jr. Benito - Rozada Borja
"This is very tricky stage and I changed my driving strategy in some sections. It felt slower but the time was really good." / "Je to zrádná zkouška. V některých místech jsem jel trochu jinak, vypadalo to pomaleji, ale čas je opravu dobrý."
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"The first time in my life for this stage - I took it really easy." / "Tu zkoušku jsem jel poprvé v životě, takže jsem neriskoval."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"Much better. I chose full soft tyres and that gave me a better feeling." / "Jedu teď měkké pneu a mám z jízdy lepší pocit."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"A good stage for us. A hard stage though. It feels like the brakes are on the limit - I had to use them carefully." / "Dobrá, ale těžká zkouška. Brzdy jsou na limitu, musím s nimi opatrně."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
engine overheating and a spin 300 metres before the finish / v závěru se mu přehříval motor a těsně před cílem udělal hodiny
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"We touched a bank near the start and that broke a rear toe arm. It's the same problem as yesterday. We can repair it on the road section." / "Trefili jsme břeh a poškodili zavěšení stejně jako včera. Opravíme to na přejezdu."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"A good stage for me, a really good drive. I cannot do more. Okay, two small mistakes, so maybe I could have been two or three seconds quicker but that's it. It should be much quicker for the guys behind." / "Jel jsem opravdu dobře až na malé chybičky, kde jsem ztratil pár vteřin. Ti za námi by měli být mnohem rychlejší."

SS11

32
flagSuninen Teemu - Markkula Mikko
"The stage was okay but it's hard to find a good rhythm because we have to drive carefully to protect the car and the lead." / "Je těžké najít rytmus, protože musíme brát ohled na auto a hlídat si vedení."
3
flagNeuville Thierry - Gilsoul Nicolas
"It wasn't a really good stage. The rear was sliding around like hell. Our plan now is to continue to drive at the same pace we had yesterday." / "Nebylo to dobré, zadek nám pekelně utíká. Chtěl bych jet tempo jako včera."
16
flagGuerra jr. Benito - Rozada Borja
"It was okay, but as the first stage after our problems yesterday it took a while to get my confidence back over the jumps. I'll be faster on the next stage. I'm trying catch the pace of Bertelli and Prokop." / "Po včerejších problémech bude chvíli trvat, než si zase začnu věřit na skocích. Chtěl bych jet tempo Prokopa a Bertelliho."
42
flagFuchs Nicolás - Mussano Fernando
stojí - pokračuje - opět stojí / stopped, stopped again
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"The brake pedal feel wasn't great. We have new discs and pads fitted and it took me a while to get used to them." / "Nemám dobrý pocit z brzd. Máme nové kotouče a destičky a chvilku trvá, než si sednou."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
“Camilli crashed on a fast corner, the car is facing the wrong direction” / "Camilli havaroval v rychlé zatáčce, auto šlo špatným směrem."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"It was going really, really well until the end. I touched a rock and straightaway I thought we had a puncture but it was okay - a little panic. The time is a surprise - I was expecting to be equal with Seb here." / "Až k cíli to šlo výborně, pak jsem ale trefil kámen a bál se defektu. Čas je pro mě překvapením, čekal jsem, že tu se Sebem pojedeme rovinu."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"I'm just not feeling it." / "Nemám úplně dobré pocity."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"This stage is a bit abrasive, a bit like a stage in Australia. I was braking a bit too early but the feeling in the car is more precise. I can push with more confidence." / "Tahle zkouška je drsnější, něco jako v Austrálii. Asi jsem brzy brzdil, ale cítím se v autě dobře a mohu tlačit."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"I've retired on this stage at least twice before so I'm happy to get through. Not the cleanest run through, something wrong with the gear shift I think." / "Na téhle zkoušce už jsem skončil nejméně dvakrát, takže jsem rád v cíli. Něco je ale špatně s řazením."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"A clear run. Not perfect but it's very slippery again. Same as yesterday. The guys behind will be faster." / "Nebylo to dokonalé, stejně jako včera ti za námi budou rychlejší."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"A good stage for me. Not a different story to yesterday. I'm happy with my stage." / "Za mě dobré. Jinak je to ale stejný příběh jako včera."

SS7

21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"Getting better but still not perfect. I like these long stages. After Dakar though this is nothing special!" / "Lepší, ale ne dokonalé. Mám rád dlouhé zkoušky. Po Dakaru to není ani nic zvláštního."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"We have a problem with the downshift. And from the middle of the stage we lost first or second gear. I hope we can continue today and check the stages." / "Máme problémy s podřazováním a v polovině zkoušky jsme přišli o jedničku nebo dvojku. Doufám, že dnešek dojedeme."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"The advantage is not as big as the morning, so I have to be pleased with that time. I must be patient - you don't need to take everything in one stage." / "Výhoda už není taková jako ráno, takže s časem musím být spokojen. Musím být opatrný, jedna zkouška to nevyhrává."
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"Unfortunately I spun in a narrow section." / "Bohužel jsem udělal hodiny v úzkém místě."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"The rear is moving around a lot. Also we have a problem with the throttle, it's staying on about 20 per cent under braking - pushing the car on. I nearly went off several times." / "Zadek je stále hodně nestabilní. Také máme problém se zasekávajícím se plynem, několikrát jsem byl skoro venku."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"The grip is much better and there's a good clean line. We're concentrating on driving at a good, sensible pace." / "Přilnavost je lepší a stopa čistá. Jedeme si rozumné tempo."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"This was competitive. I can feel the tyres are working this time. The hard compound was the right one this time." / "Teď už to bylo dobré, cítil jsem, že pneumatiky fungují."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"I overshot a junction early on, had to stop and turn around, and after that something felt very strange with the car. It's handling like a snake everywhere. A diff maybe? The brakes have gone now too - I was using them so much to keep the car stable." / "Probrzdil jsme odbočení a couval. Pak jsem měl z auta špatný pocit. Jel jsem jak had. Možná diferenciál. A také jsou v čudu brzdy, jak jsem se snažil stabilizovat auto."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"I'm looking at the gap with Andreas Mikkelsen, that's the guy I'm fighting with. Jari-Matti is in a different race." / "Porovnávám se s Andreasem, Latvala si jede svůj závod."

SS5

37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"Guerra stopped just after the jump - I think he has damaged something there." / "Guerra stojí hned za skokem, myslím, že na něm něco poškodil."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"We are here and we will finish the race but we didn't want an issue on the first stage like that." / "Jsme tu a chceme soutěž dokončit."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"I think we did the right tyre choice and I'm very grateful to the team for the info. It's difficult to say how the afternoon loop will turn out but it's possible that I will still have a benefit." / "Myslím, že jsme dobře vybrali pneumatiky. Těžko říct, jak bude vypadat odpoledne, ale je možné, že i nadále budu mít výhodu."
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"It's been a good morning. We are here and trying to learn a lot. That's our plan for this rally and the one that follows in Argentina. We need the mileage." / "Dobrý začátek. Snažíme se učit, najet kilometry a zúročit je v Argentině."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"The car is still moving about a lot." / "Auto je stále neklidné."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
right-rear wheel is running out of line "It was absolutely nothing, I very slightly touched a small wall on the outside near the start. Very unlucky. Nine times out of ten you'd get away with someting like that." / vylomené pravé zadní kolo. "Stalo se to z ničeho, jen jsem se malinko dotkl jedné zídky po startu. Smůla. V devíti případech z desíti by se nic nestalo."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"A big improvement on my time on this stage last year. I'm trying to settle myself in, trying to learn a bit more before attacking." / "Oproti loňsku jsem se na téhle RZ hodně zlepšil. Než začnu útočit, musím si napřed začít věřit."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"I'm happy with the job that I've done here. Further back its a different race. On the first stage I struggled a lot with the grip. Here it was better. I'll keep going and doing my best." / "Jsem spokojen s tím, co tu předvádím. Tady to bylo lepší co se týká přilnavosti."

SS4

38
flagKremer Armin - Winklhofer Pirmin
"Fantastic! Hard work, and the [soft] tyres went off near the end, but a good stage." / "Skvělé. Měkké pneu sice ke konci odcházely, ale celkově dobré."
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"So, so slippery. We're on the hard tyre and the soft would have been better. Also we lost time with a stall near the middle." / "Dost to klouže. Jedeme tvrdé, měkké by byly lepší. Také nám shasl motor v půlce zkoušky."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"I was driving so slowly, avoiding all the stones and then we had a puncture on the rear left. A very hard start to the season. I don't know what to say. I want to progress. Okay, the rally is not over." / "Jel jsem v klidu, vyhýbal se kamenům a stejně udělali defekt na levém zadku. Těžký začátek sezóny, nevím co říct. Snad že soutěž ještě není u konce."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"My first stage to get back up to pace. I struggled with the braking points, I need to learn more before I can get more out of the car." / "Moje první zkouška po nějaké době, musím se dostat do tempa, bojoval jsem s brzdnými body, ještě bude trvat, než z auta dostanu víc."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"It felt quite slippery so I didn't know how I was driving, but now obviously I can see we have a road cleaning advantage. I saw Thierry - his car is off the road after a fast section. The car was pointing in the wrong way. Both crew were fine." / "Klouzalo to, takže jsem si nebyl jist, jak si vedu, ale teď je vidět, že ta pozice přináší výhodu. Viděl jsem Thierryho, byli mimo trať v rychlém úseku, posádka ok."
39
flagAl-Suwaidi Khalid Mohammad - Bernacchini Giovanni
stopped on road section / stojí na přejezdu
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"Quite tricky and rough, lots of rocks around already." / "Docela zrádné i rozbité, je tam už dost kamenů."
4
flagSordo Dani - Martí Marc
"I was not happy with the stage. I lost a lot of time at the end. The rear was moving around a lot. Very, very slippery." / "Nejsem spokojen, ke konci jsem ztratil dost času. Zadek hodně utíká."
20
flagPaddon Hayden - Kennard John
"Okay, not a lot of grip here on hards but the durability is good. We did the best we could." / "Tvrdé pneu sice moc nedržely, ale zase se neničí. Jeli jsme, jak to jen šlo."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"It was a disaster. I knew from the second corner. I couldn't drive it. No rhythm. I tried my best but third on the road with these tyres was wrong. Very bad." / "Byla to tragédie, poznal jsem to už ve druhé zatáčce. Nešlo řídit. Snažil jsem se, ale třetí na trati s tvrdými pneu je prostě hodně špatné."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"I made a couple of mistakes in there, also it's very slippery and there are lots of rocks to avoid." / "Udělal jsem spoustu chyb, klouže to a také je třeba vyhýbat se hodně kamenům."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"I do what I can but I feel I can lose 30 seconds here. First on the road on the softs the tyre wear is okay but there's no grip at all. It would have been worse with the hard compound." / "Dělal jsem, co šlo, ale cítím, že tu mohu dostat i 30 vteřin. Jel jsem první na měkkých pneu, to je v pohodě, ale prostě není přilnavost. S tvrdými pneu by to bylo ještě horší."

SS1

31
flagPtaszek Hubert - Szczepaniak Maciej
"Not so bad. We tried to get the car sideways for the spectators! The serious business starts tomorrow. We are here to learn so don't want to risk so much." / "Pro diváky jsme se snažili jet bokem. Skutečná soutěž začíná zítra. Jsme tady, abychom se učili."
1
flagOgier Sébastien - Ingrassia Julien
"It's okay, you can't win a rally here on this stage but you can lose it!" / "V pohodě, tady se soutěž nevyhrává, tady se dá pouze ztratit."
5
flagØstberg Mads - Fløene Ola
"I got pretty close to the kerb in the tunnel. I didn't expect it to be wet. Then I got a bit dizzy on the roundabout near the end and didnlt get the exit right!" / "V tunelu jsem byl hodně blízko obrubníku, nečekal jsem to tak mokré. A na tom kruháči se mi začala točit hlava a nevyjel jsem z něj dobře."
9
flagMikkelsen Andreas - Jæger Anders
"The water in the tunnel made it tricky. We took it carefully. No risks." / "Ta voda v tunelu je zrádná. Neriskovali jsme."
12
flagTänak Ott - Mõlder Raigo
"Every year the amount of water in the tunnel is a surprise." / "Každý rok mě překvapí, jak vlhko je v tunelu."
3
flagNeuville Thierry - Gilsoul Nicolas
"The perfect start. We should finish the rally here! I'm feeling motivated, the car is good. I'm going to do my best." / "Skvělý start. Měli bychom soutěž hlavně dokončit. Cítím velkou motivaci, auto je skvělé."
2
flagLatvala Jari-Matti - Anttila Miikka
"A clean run, we had three soft and one hard compound tyre - it was okay. I hope to have a clean run this weekend with no problems. That is important." / "Jedeme tři měkké a jednu tvrdou. Doufám v soutěž bez nějakých problémů, to je pro nás důležité."
6
flagCamilli Eric - Veillas Benjamin
"Very enjoyable! This stage is very important for the show. This weekend I just want to finish the rally to build my confidence." / "Tahle zkouška je hlavně show. Tuhle soutěž potřebuji hlavně dokončit a získat sebevědomí."
37
flagBertelli Lorenzo - Scattolin Simone
"One small mistake but generally a good run." / "Jedna menší chybička, ale jinak dobrá jízda."
21
flagProkop Martin - Tománek Jan
"I really enjoyed it. This start ceremony is one of the best in the world." / "Užil jsem si to. Tenhle start je jeden z nejlepších v celém seriálu."
32
flagSuninen Teemu - Markkula Mikko
"Quite a clean drive. We had to drive carefully in the narrow places. Still 399km to go..." / "Čistá jízda. V úzkých místech se jede opatrně, do cíle je ještě 399 kilometrů."
42
flagFuchs Nicolás - Mussano Fernando
"Nice, quite slippery, I lost a lot of time in one corner but okay." / "Hezké, kluzké, v jedné zatáčce jsem ztratil dost času, jinak ok."
16
flagGuerra jr. Benito - Rozada Borja
"The road is a bit wet, it's not a bad time but not the biggest push - this isn't the place to make a mistake." / "Trať je trochu navlhlá, čas není špatný, ale tohle není místo, kde se jede naplno a udělá chyba."
36
flagAl-Kuwari Abdulaziz - Duffy Killian
"A nice opener, but the stage was very slippery. Easy to damage your car. A great atmosphere here!" / "Hezká zkouška na začátek, ale hodně to klouže, lehce jde poškodit auto. Neuvěřitelná atmosféra."