Rallye Buten un Binnen
DMSB Rallye Cup #2
9. 3. 2024, Bruchhausen-Vilsen • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 55/42 • asphalt 69,06 km
1. | Knacker Nico - Puls Thomas | Citroën DS3 R3T Max | ADAC Team Weser-Ems | 49:35.1 | ||
2. | Rathkamp Matthias - Knacker Larissa | Ford Fiesta Mk5 ST | ADAC Team Weser-Ems | 50:56.5 | ||
3. | Keil Konstantin - Gräfe Jennifer | Opel Corsa Rally4 | ADAC Hessen-Thüringen e.V. | 51:09.5 |
DMSB Rallye Cup Nord #2 • Youngtimer Rallye Trophy #2
25. 3. 2023, Bruchhausen-Vilsen • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 73/54 • asphalt 66,68 km
1. | Griebel Marijan - Braun Tobias | Škoda Fabia RS Rally2 | Pole Promotion | 46:19.6 | ||
2. | Kragh Ib - Mølgaard Jensen Bo | Hyundai i20 N Rally2 | 48:56.7 | |||
3. | Bieg Michael - Harms Ninette | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 49:44.3 |
1. | Böhm Stefan - Böhm Sandra | Opel Kadett GT/E | 56:39.0 | |||
2. | Jordan Ralf - Sembritzki Christopher | Opel Ascona B 2.0 SR | 56:40.8 | |||
3. | Klotz Michael - Peveling Tobias | Opel Kadett GSI 16V | MSC Johannisberg | 58:37.7 |
DMSB Rallye Cup Nord #1 • Youngtimer Rallye Trophy #2
19. 3. 2022, Bruchhausen-Vilsen • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 53/39 • asphalt 68,80 km
1. | Rostek Dennis - Wenzel Michael | Volkswagen Polo GTI R5 | 42:09.7 | |||
2. | Saust Oliver - Holm Rasmussen Peter | Opel Corsa Rally4 | 42:28.9 | |||
3. | Müller Olaf - Luther Andreas | Mitsubishi Lancer Evo IX | 42:32.0 |
1. | Merten Frank - Spreitzer Stefanie | Volkswagen Golf III GTi 16V | MSC Wahlscheid e.V. | 46:48.9 | ||
2. | Löseke Werner - Tenberge Paul | BMW 318 iS E30 | 46:49.6 | |||
3. | Wolfertz Erik - Krieg Jürgen | Opel Kadett GT/E | RG Oberberg e.V. | 47:02.9 |
1. | Müller Olaf - Luther Andreas | Mitsubishi Lancer Evo IX | 42:32.0 | |||
2. | Bieg Michael - Bemmann Jan-Eric | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 42:33.8 | ||
3. | Klein Rafael - Hildebrandt Sina | BMW M3 E36 | 43:54.9 |
DMSB Rallye Cup Nord #2 • Youngtimer Rallye Trophy #2
17. 7. 2021, Liebenau • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 81/47 • asphalt 60,96 km
1. | Rostek Dennis - Wenzel Michael | Volkswagen Polo GTI R5 | Pole Promotion | 45:29.2 | ||
2. | Knacker Nico - Kremer Ella | Opel Adam R2 | ADAC Team Weser-Ems | 47:00.5 | ||
3. | Bieg Michael - Meier René | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 47:46.3 |
1. | Löseke Werner - Tenberge Paul | BMW 318 iS E30 | 52:16.4 | |||
2. | Böhm Stefan - Böhm Sandra | Opel Kadett GT/E | 54:20.6 | |||
3. | Wolfertz Erik - Lüling Björn | Opel Kadett GT/E | RG Oberberg e.V. | 54:28.9 |
1. | Bieg Michael - Meier René | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 47:46.3 | ||
2. | Moufang Bernard - Tippner-Moufang Lena Sophie | BMW 320i E36 | ADAC Hessen-Thüringen e.V. | 49:20.4 | ||
3. | Melzer Mike - Noll Linus | Suzuki Swift Sport MK4 | 51:39.6 |
wrong time for #1 on SS3, mistake by timekeeper
DMSB Rallye Cup Nord #3 • Youngtimer Rallye Trophy #2
26. 9. 2020, Liebenau • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 62/46 • asphalt 58,70 km
1. | Satorius Björn - Preißmann Benedikt | Ford Fiesta R5 | MSC Rodenstein | 41:29.6 | ||
2. | Bieg Michael - Moch Dietmar | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 41:42.9 | ||
3. | Lorenz Thomas - Rauber Tim | Škoda Fabia S2000 | ADAC Südbaden e.V. | 42:15.7 |
1. | Löseke Werner - Tenberge Paul | BMW 318 iS E30 | 47:29.4 | |||
2. | Wolfertz Erik - Krieg Jürgen | Opel Kadett GT/E | RG Oberberg e.V. | 47:38.8 | ||
3. | Esser Frank - Lautz Marc-André | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | 48:27.3 |
Event has been postponed from 28.03.2020 due to the spread of COVID-19
DMSB Rallye Cup Nord #2 • BMW 318 iS (D) #2 • Niedersachsen (NFM) #2 (coef 1.5)
30. 3. 2019, Warpe • entries/finish - 88/53 • asphalt 68,15 km
1. | Bieg Michael - Moch Dietmar | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 48:59.5 | ||
2. | Schütte Martin - David Kerstin | Mitsubishi Lancer Evo VII | 49:28.5 | |||
3. | Keil Konstantin - Fritzensmeier Stefanie | Citroën DS3 R3T Max | ADAC Hessen-Thüringen e.V. | 49:58.2 |
1. | Schütte Martin - David Kerstin | Mitsubishi Lancer Evo VII | 49:28.5 | |||
2. | Keil Konstantin - Fritzensmeier Stefanie | Citroën DS3 R3T Max | ADAC Hessen-Thüringen e.V. | 49:58.2 | ||
3. | Schuhej Jörg - Reith Steffen | Mitsubishi Lancer Evo IX | Team DMV e.V. | 50:26.9 |
1. | Habicht Daniel - Schneider Lars | BMW 318 iS E30 | 57:26.0 | |||
2. | Lauth Jan Patrick - Meyer-Scheel Alica | BMW 318 iS E36 | Taunus Racing Team e.V. | 58:00.0 | ||
3. | Schneider Jan - Wöll Sascha | BMW 318 Ti Compact E36 | 1:05:40.4 |
Niedersachsen (NFM) #3
14. 4. 2018 • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 45/40 • asphalt 35.00 km
1. | Bieg Michael - Moch Dietmar | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 23:45.8 | ||
2. | Rostek Dennis - Braun Tobias | Mitsubishi Lancer Evo X | Pole Promotion Gassner Motorsport | 24:49.0 | ||
3. | Keil Konstantin - Fritzensmeier Stefanie | Citroën DS3 R3T Max | ADAC Hessen-Thüringen e.V. | 24:58.2 |
1. | Rostek Dennis - Braun Tobias | Mitsubishi Lancer Evo X | Pole Promotion Gassner Motorsport | 24:49.0 | ||
2. | Dahms Andreas - Lerch Inka | Porsche 911 Carrera 3.2 | ADAC Niedersachsen/Sachsen-Anhalt e.V. | 24:59.0 | ||
3. | Rathkamp Matthias - Knacker Larissa | Ford Fiesta Mk5 ST | ADAC Team Weser-Ems | 25:11.6 |
Youngtimer Rallye Trophy #3 • Niedersachsen (NFM) #7
10. 6. 2017, Asendorf • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 49/42 • asphalt 31,70 km
1. | Noller Rainer - Schlicht Tanja | Mitsubishi Lancer Evo IX | HMC Öhringen | 21:47.3 | ||
2. | Bieg Michael - Moch Dietmar | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 22:03.6 | ||
3. | Dahms Andreas - Lerch Inka | Porsche 911 Carrera 3.2 | ADAC Niedersachsen/Sachsen-Anhalt e.V. | 22:58.7 |
1. | Jansen Heinz-Robert - Jansen Martin | Opel Ascona B | MSC Wahlscheid e.V. | 23:57.2 | ||
2. | Spangenberg Helmut - Seidel Jürgen | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | MC Roetgen | 24:17.0 | ||
3. | Esser Frank - Lautz Marc-André | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | 25:17.6 |
1. | Dahms Andreas - Lerch Inka | Porsche 911 Carrera 3.2 | ADAC Niedersachsen/Sachsen-Anhalt e.V. | 22:58.7 | ||
2. | Rathkamp Matthias - Knacker Larissa | Ford Fiesta Mk5 ST | ADAC Team Weser-Ems | 23:13.2 | ||
3. | Schnelle Thomas - Hagen Christine | Mitsubishi Lancer Evo IX | 24:00.9 |
Youngtimer Rallye Trophy #3 • Germanys R1-Trophy #4 • BMW 318 iS (D) #5 • Niedersachsen (NFM) #5 • Rallye Cup Nord #6
18. 6. 2016 • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 65/55 • asphalt
1. | Bieg Michael - Becker Nina | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 25:22.8 | ||
2. | Schuhej Jörg - Reith Steffen | Mitsubishi Lancer Evo VII | Team DMV e.V. | 25:27.0 | ||
3. | Berlandy Georg - Schmitt Ulrike | Opel Kadett GT/E | 25:39.4 |
1. | Jansen Heinz-Robert - Jansen Martin | Opel Manta B | MSC Wahlscheid e.V. | 27:18.5 | ||
2. | Jerlitschka Marvin - Moch Dietmar | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | RG Oberberg e.V. | 27:28.1 | ||
3. | Esser Frank - Windt Ulrich | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | CAC Kleve | 28:10.7 |
1. | Ritschel Martin - Voigtländer Stephanie | Suzuki Swift Sport MK4 | ADAC Ostwestfalen Lippe e.V. | 28:13.2 | ||
2. | Kazmierzak Alexander - Vogel Michael | Renault Twingo RS R1 | MSC Piesbach | 28:56.3 | ||
3. | Krone Andreas - Wagner Heiko | Suzuki Swift Sport MK4 | 29:43.3 |
1. | Hellmann Thomas - Kästner Johannes | BMW 318 iS E30 | 29:49.6 | |||
2. | Wagenlender Dominik - Koch Dirk | BMW 318 iS E30 | Taunus Racing Team e.V. | 30:23.0 | ||
3. | Schmidt Thilo - Münnich Michael | BMW 318 iS E30 | 30:32.8 |
Germany others
27. 6. 2015 • entries/finish - 54/43 • asphalt
1. | Bieg Michael - Voß Dieter | Mitsubishi Lancer Evo IX | RG Oberberg e.V. | 26:08.0 | ||
2. | Berlandy Georg - Schmitt Ulrike | Opel Ascona A | 26:27.9 | |||
3. | Tietjen Lars - Lange Anja | Volkswagen Golf II GTi 16V | SMC Stade e.V. | 27:06.7 |
1. | Müller Olaf - Breuer Jürgen | BMW 320 iS E30 | 26:29.5 | |||
2. | Bieg Michael - Kramer Jasmin | Mitsubishi Lancer Evo VI | 26:53.8 | |||
3. | Altena Bertram - Aaltink Chris | Opel Manta 200 | 26:57.4 |
Germany others
22. 6. 2013 • entries/finish - 52/46 • asphalt 34.98 km
1. | Schuhej Jörg - Reith Steffen | Mitsubishi Lancer Evo VII | Team DMV e.V. | 25:40.4 | ||
2. | Bieg Michael - Moch Dietmar | Mitsubishi Lancer Evo VI | RG Oberberg e.V. | 26:01.6 | ||
3. | Schütte Martin - David Kerstin | Mitsubishi Lancer Evo 6.5 | 26:30.9 |
Germany others
23. 6. 2012 • entries/finish - 62/48 • asphalt 34.00 km
1. | Altena Bertram - Aaltink Chris | Opel Manta 200 | 28:02.0 | |||
2. | Potthast Axel - Pernsch Elmar | Ford Escort RS 2000 MKII | 28:28.5 | |||
3. | Holz Armin - Geipel Sebastian | Volkswagen Golf III Kit Car | 28:31.9 |
timing mistake for #12 on SS1
Germany others
9. 7. 2011 • entries/finish - 55/44 • asphalt
1. | Imhoff Guido - Walker Sebastian | Volkswagen Golf III Kit Car | 24:05.2 | |||
2. | Berlandy Georg - Schaaf Peter | BMW M3 E30 | 24:22.2 | |||
3. | Müller Olaf - Grünhagen Henrik | BMW 320 iS | 24:26.2 |
Germany others
26. 6. 2010 • entries/finish - 74/62 • asphalt
1. | Potthast Axel - Pernsch Elmar | Ford Escort RS 2000 MKII | 27:22.5 | |||
2. | Berlandy Georg - Schaaf Peter | Opel Ascona A | 27:30.4 | |||
3. | Schackenberg Rolf - Birko Sascha | Volkswagen Golf II GTi 16V | 27:48.6 |
Germany others
27. 6. 2009 • entries/finish - 69/53 • asphalt
1. | Alexy Carsten - Alexy Michaela | Audi Coupé S2 | 27:44.8 | |||
2. | Schütt Axel - Finke Klaus | Ford Escort RS 2000 MKII | 28:33.3 | |||
3. | Sindermann Erik - Sindermann Miriam | Renault Clio 16V | 28:41.0 |
Youngtimer Rallye Trophy
28. 6. 2008 • entries/finish - 86/68 • asphalt
1. | Imhoff Guido - Walker Sebastian | Volkswagen Golf III Kit Car | 31:33.9 | |||
2. | Broda Uwe - Suhrcke Rolf | Volkswagen Golf II GTi 16V | 31:49.2 | |||
3. | Neumann Friedrich - Brudermann Gerd | Opel Kadett C | 32:14.2 |
1. | Jansen Heinz-Robert - Jansen Martin | Opel Manta B | 32:20.6 | |||
2. | Potthast Axel - Pernsch Elmar | Ford Escort RS 2000 MKII | 32:25.5 | |||
3. | Schütt Axel - Finke Klaus | Ford Escort RS 2000 MKII | 32:34.6 |
Germany others
30. 6. 2007 • entries/finish - 94/85 • asphalt
1. | Jerlitschka Paul - Moch Dietmar | Ford Escort RS 2000 MKII | RG Oberberg e.V. | 26:37.9 | ||
2. | Schmiemann Michael - Feldmann Horst | Opel Kadett C-Coupé | 26:41.7 | |||
3. | Sindermann Erik - Sindermann Miriam | Renault Clio 16V | 26:46.7 |
Germany others
1. 7. 2006 • entries/finish - 91/70 • asphalt
1. | Imhoff Guido - Walker Sebastian | Volkswagen Golf III Kit Car | RCK Team Hannover | 29:03.7 | ||
2. | Jerlitschka Paul - Moch Dietmar | Ford Escort RS 2000 MKII | 29:09.6 | |||
3. | Schütt Axel - Finke Klaus | Ford Escort RS 2000 MKII | 29:16.0 |
Germany others
9. 7. 2005 • entries/finish - 93/79 •
1. | Schütte Martin - David Kerstin | Renault Clio 16V | 28:57 | |||
2. | Schmiemann Michael - Feldmann Horst | Opel Kadett C | 29:05 | |||
3. | Sindermann Erik - Sindermann Miriam | Renault 5 | 29:09 |
Youngtimer Rallye Trophy
26. 6. 2004 • entries/finish - 86/80 • asphalt
1. | Potthast Axel - Pernsch Elmar | Ford Escort RS 2000 MKII | 25:02 | |||
2. | Jerlitschka Paul - Wagner Jonas | Ford Escort RS 2000 MKII | 25:36 | |||
3. | Sindermann Erik - Sindermann Miriam | Renault 5 | 25:47 |
1. | Jansen Heinz-Robert - Jansen Martin | Opel Manta B | 26:28 | |||
2. | Werner Günther - Hricay Sven | Opel Kadett GT/E | 26:54 | |||
3. | Neumann Friedrich - Lerch Inka | Opel Ascona B | 27:02 |
Germany others
28. 6. 2003 • entries/finish - 65/51 • asphalt
1. | Schütte Martin - David Kerstin | Renault Clio 16V | 24:37 | |||
2. | Reimann Egon - Wingens Peter | Ford Escort RS Cosworth | 25:24 | |||
3. | Schütt Axel - Willmann Markus | Ford Escort RS 2000 MKII | 25:24 |
Germany others
1. 6. 2002 • entries/finish - 54/46 • asphalt
1. | Schütte Martin - David Kerstin | Renault Clio 16V | 23:29 | |||
2. | Feigenspan Ralf - Feigenspan Jürgen | Volkswagen Golf III GTi 16V | 23:46 | |||
3. | Bonde Ralf - Köplin Marco | BMW M3 E30 | 24:11 |
Germany others
30. 6. 2001 • entries/finish - 42/35 • asphalt
1. | Kramer Rolf - Uferkamp Jürgen | Volkswagen Golf III GTi 16V | 26:07 | |||
2. | Sindermann Erik - Sindermann Miriam | Renault 5 | 26:19 | |||
3. | Feigenspan Ralf - Feigenspan Jürgen | Volkswagen Golf III GTi 16V | 26:19 |
Germany others
1. 7. 2000 • AC Verden + AMC Asendorf • entries/finish - 48/43 • asphalt
1. | Preußker Ralf - Pobantz Reinhard | Opel Corsa A GSi | 27:23 | |||
2. | Schütte Martin - David Kerstin | Renault Clio 16V | 27:24 | |||
3. | Keen Engelbert - Fuchs Uwe | Lancia Delta Integrale | 27:35 |
Germany others
3. 7. 1999 • entries/finish - 35/31 • asphalt
1. | Klaus Ralf - Imhoff Guido | Ford Escort RS Cosworth | 26:18 | |||
2. | Reimann Egon - Wingens Peter | Ford Escort RS Cosworth | 26:22 | |||
3. | Wittkamp Ralf - Wittkamp Andreas | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | 26:31 |
Germany others
4. 7. 1998 • entries/finish - 35/26 • asphalt
1. | Klaus Ralf - Ahrens Hans-Georg | Ford Escort RS Cosworth | 27:47 | |||
2. | Wittkamp Ralf - Wittkamp Andreas | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | 27:59 | |||
3. | Weiland Claus - Niemeyer Rudolf | Ford Escort RS Cosworth | 28:04 |
Germany others
0. 0. 0000 • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Reimann Egon - Unnasch Reinhard-Holger | Audi 80 Quattro | 1:22:28 | |||
2. | Symann Rolf - Voß Klaus | Opel Manta i240 | 1:22:39 | |||
3. | Cassel Thomas - Müller Torsten | Renault 5 Turbo 2 | 1:23:25 |
Germany others
0. 0. 0000 • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Cassel Thomas - Müller Torsten | Renault 5 Turbo | 1:16:10 | |||
2. | Beinling Friedhelm - Brunsch Claudia | Volkswagen Golf GTi | 1:16:39 | |||
3. | Oswald Wolfgang - Kaufmann Gerd | BMW 323i | 1:17:00 |
Germany others
0. 0. 0000 • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Nies Wolfgang - Siems Harald | Audi Quattro | 1:17:14 | |||
2. | Schnoor Johannes - Koch Johann Otto | BMW 528i | 1:17:42 | |||
3. | Hartkop Bodo - Meyer Achim | Volkswagen Golf GTi | 1:17:51 |