19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#16
AMK Praha 3 - Žižkov
A/1300
Final results
10. overall
4. class A/1300
10. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:50 (350) | 22.
8. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
5:50 (350) | 22.
8. class A/1300 22. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:41 (581) | 17.
7. class A/1300 17. Czechoslovakia |
|
15:31 (931) | 16.
5. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:19 (499) | 27.
13. class A/1300 27. Czechoslovakia |
|
23:50 (1430) | 19.
8. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:14 (674) | 20.
12. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
35:04 (2104) | 17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:27 (567) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
|
44:31 (2671) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:16 (496) | 26.
12. class A/1300 26. Czechoslovakia |
|
52:47 (3167) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:24 (444) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:00:11 (3611) | 17.
8. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:35 (275) | 12.
6. class A/1300 12. Czechoslovakia |
|
1:04:46 (3886) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:47 (287) | 11.
3. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:09:33 (4173) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:40 (280) | 21.
12. class A/1300 21. Czechoslovakia |
|
1:14:13 (4453) | 16.
7. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:09 (669) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
1:25:22 (5122) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:33 (333) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:30:55 (5455) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:17 (557) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
1:40:12 (6012) | 12.
5. class A/1300 12. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:21 (501) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
1:48:33 (6513) | 12.
5. class A/1300 12. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:32 (332) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
1:54:05 (6845) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 10:03 (603) | 7.
3. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
2:04:08 (7448) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:51 (531) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
2:12:59 (7979) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 7:44 (464) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
2:20:43 (8443) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:44 (284) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
2:25:27 (8727) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 4:56 (296) | 11.
4. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
2:30:23 (9023) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:44 (284) | 13.
7. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
2:35:47 (9347) 0:40 |
10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
Penalty 0:40 |