4. Rallye Plzeň 1973
9. 6. – 10. 6. 1973, Plzeň • ASK Plzeň • asphalt - gravel 15.00 km • Other years
Entry list
total entries 81 (81 on list)
#2 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#3 |
Škoda 1100 MB ASK Plzeň |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#5 |
Škoda 110 LS AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#6 |
Fiat 127 AMK Teplice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#8 |
Škoda 110 LS ASK Stavby Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#11 |
Škoda 110 RC AMK Hořovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#12 |
Škoda 110 LS AMK Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#13 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#14 |
Fiat 128 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#15 |
Škoda 110 LS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#16 |
Škoda 110 LS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#17 |
Renault 8 PAMK Klatovy |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#19 |
Škoda 110 R AMK Varnsdorf |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#20 |
Škoda 100 AMK Kolín |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#22 |
Škoda 100 L AMK Varnsdorf |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#23 |
Renault 8 S AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#24 |
Škoda 1000 MB AMK Litoměřice město |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#25 |
Wartburg 353 PAMK Klatovy |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#26 |
Škoda 1000 MB AMK Přeštice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#27 |
Škoda 1000 MB AMK Cheb |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#28 |
Škoda 1000 MB AMK Hořovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#31 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#34 |
Trabant P601 AMK Unhošť |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#36 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#37 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#38 |
Trabant P601 ÚVMV Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#40 |
Trabant P601 Dukla Pohořelec |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#41 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#43 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#44 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#45 |
Škoda 100 AMK Pelhřimov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#47 |
Škoda 1000 MB AMK Plzeň - střed |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#48 |
Škoda 100 AMK Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#53 |
Wartburg 353 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#55 |
Renault 8 S AMK Praha 6 - Sedlec |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#56 |
Škoda 1000 MB AMK Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#57 |
Škoda 100 AMK Podbořany |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#59 |
Škoda 1000 MBG AMK Sušice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#61 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#62 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#63 |
Wartburg 353 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#65 |
Škoda 100 ASK VTŽ Chomutov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#66 |
Fiat 850 AMK Škoda Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#67 |
Škoda 1000 MB AMK Mototechna Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#70 |
Škoda 100 L PAMK Klatovy |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#71 |
Škoda 100 L AMK Důl Doubrava |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#72 |
Škoda 1000 MB ASK Karlovy Vary |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#73 |
Škoda 100 AMK Moravské Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#75 |
Škoda 100 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#76 |
Škoda 1000 MB AMK Krásná Lípa |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#77 |
Škoda 1000 MB AMK Mariánské Lázně |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#78 |
Škoda 1000 MB AMK Plzeň - střed |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#80 |
Škoda 1000 MB AMK Pelhřimov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#81 |
Škoda 1000 MB AMK Duchcov |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#83 |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#84 |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#85 |
Škoda 110 L Rallye AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#86 |
Škoda 110 L Rallye AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#87 |
Škoda 1100 MB PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#90 |
Škoda 110 L Rallye ASK VTŽ Chomutov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#91 |
Renault 8 Gordini ASK VTŽ Chomutov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#93 |
Škoda 1000 MB PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#94 |
Škoda 1000 MB AMK Strýčkovy |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#95 |
Škoda 110 L Rallye Chemopetrol Litvínov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#98 |
Škoda 110 L AMK Boletice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#99 |
Škoda 1000 MB MSK Praha |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#100 |
Škoda 1100 MB AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#101 |
Škoda 100 AMK Mariánské Lázně |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#102 |
Škoda 110 L Rallye AMK Mototechna Praha |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#103 |
Škoda 120 S PZO Motokov |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#105 |
Škoda 120 S ARK Mladá Boleslav |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#106 |
BMW 2002 Ti AMK Dolní Smržovka |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#107 |
BMW 2000 AMK Praha 5 - Řeporyje |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#109 |
Škoda 1100 MB ASK Plzeň |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#111 |
Škoda 1000 MB AMK Kdyně |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#118 |
Fiat 850 AMK České Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#119 |
Škoda 1000 MB AMK Horní Planá |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#120 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#121 |
Škoda 100 L ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#122 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#123 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka, Jiří Hejčl,