2. Rallye Jizera 1979
1. 9. 1979, Železný Brod • asphalt - gravel 57.00 km • Other years
Entry list
total entries 82 (82 on list)
#1 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Police nad Metují |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#2 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Kroměříž |
KMA*** | A2/1600 |
Local Championship B |
||||
#3 |
Lada VAZ 2101 AMK Temenice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#4 |
Lada VAZ 21011 MTX VÚGPT Gottwaldov |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#5 |
Lada VAZ 2101 AMK Dvůr Králové |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#6 |
Lada VAZ 2101 TMS Pardubice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#10 |
Lada VAZ 2101 Milo Olomouc |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#11 |
Škoda 120 S AMK Šternberk |
39-*** | A2/1300 |
Local Championship B |
||||
#12 |
Škoda 120 S AMK Důl Ostrava |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#13 |
Škoda 120 S AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#17 |
Lada VAZ 2101 OSP Opava |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#25 |
Škoda 110 AMK Vrbno pod Pradědem |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#26 |
Škoda 110 AMK Plumlov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#27 |
Škoda 120 S AMK Katusice |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#28 |
Škoda 110 R AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#29 |
Škoda 110 R MEZ Brumov |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#31 |
Škoda 100 ŽDB Bohumín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#33 |
Škoda 110 AMK Litovel |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#35 |
Škoda 110 TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#36 |
Škoda 110 L AMK Elitex Ústí n. O. |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#37 |
Škoda 110 Tesla Hradec Králové |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#38 |
Škoda 110 L AMK Jičín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#39 |
Škoda 110 L AMK Junior Hr. Králové |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#40 |
Škoda 110 AMK Holešov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#41 |
Škoda 110 ČSAO Brno |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#43 |
Škoda 110 R Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
Škoda 110 R AMK JZD RŘ Gottwaldov-Kudlov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#45 |
Škoda 110 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
Škoda 100 AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#52 |
Škoda 100 AMK Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Fiat 127 TJ RH Třebíč |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#54 |
Škoda 100 TJ RH Třebíč |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#56 |
Škoda 100 AMK Jičín |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
Škoda 100 ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#58 |
Škoda 100 ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#59 |
Škoda 100 AMK Plumlov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#61 |
Fiat 127 AMK Hradec Králové |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#62 |
Škoda 100 AMK Žacléř |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#64 |
Škoda 100 L AMK Vrbno pod Pradědem |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#70 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#71 |
Trabant P601 AMK Gottwaldov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#72 |
Trabant P601 AMK Otnice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#73 |
Trabant P601 AMK Rychnov nad Kněžnou |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#75 |
Trabant P601 MŽ Olomouc |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#80 |
Škoda 110 R ASK Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#82 |
Škoda 110 R AMK Vracov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#82 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#83 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
TU *** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#84 |
Škoda 110 R AMK Žacléř |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#85 |
Škoda 110 LS AMK Železný Brod |
JNB*** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#86 |
Škoda 110 LS AMK ČST Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#88 |
Škoda 100 L AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#90 |
Škoda 110 LS AMK Fryšták |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#91 |
Škoda 100 ARC Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#92 |
Škoda 110 L AMK Kyjov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#93 |
Škoda 110 LS AMK Mnichovo Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#96 |
Škoda 100 L AMK Libáň |
JCA*** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#97 |
Škoda 100 L AMK Hradec Králové |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#100 |
Škoda 110 LS ARC Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#102 |
Škoda 110 LS AMK Český Těšín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#103 |
Škoda 100 L Olšanské papírny Olšany |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#104 |
Škoda 110 LS Sigma Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#105 |
Škoda 100 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#106 |
Škoda 110 RC AMK Mototechna Uh. Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#109 |
Škoda 100 AMK Trutnov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#110 | Škoda 100 | A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#111 |
Škoda 105 L AMK Junior Hr. Králové |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#112 |
Škoda 110 LS Sigma Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#113 |
Škoda 120 L Důl 9. květen Stonava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#115 |
Škoda 110 LS AMK Smiřice nad Labem |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#117 |
Škoda 110 R ASS Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#118 |
Škoda 110 LS MEZ Náchod |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#119 |
Škoda AMK Benešov nad Ploučnicí |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#125 |
Lada VAZ 2106 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#126 |
Fiat 128 AMK Vracov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#128 |
Lada VAZ 2101 AMK Hradec Králové |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#129 |
Lada VAZ 2103 TJ RH Třebíč |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#130 |
Lada VAZ 2103 AMK Zdounky |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#131 |
Lada VAZ 2101 AMK Tvarožná |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#132 |
Fiat 127 AMK Police nad Metují |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#133 |
Lada VAZ 2103 AMK Stavostroj Nové Město n. M. |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#134 |
Lada VAZ 21011 Silnice Olomouc |
A1/1600 |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka, Jiří Hejčl,