4. Rallye přátelství Hlučín 1981
4. 10. 1981, Hlučín • asphalt - gravel 53.70 km • total distance including road sections - 150.00 km • Other years
Entry list
total entries 94 (156 on list)
#1 |
Lada VAZ 21011 AMK Temenice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#2 |
Lada VAZ 21011 CVH Hranice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#3 |
Lada VAZ 2103 MTX Řempo Kroměříž |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#4 |
Škoda 130 RS Silnice Brno |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#5 |
Lada VAZ 21011 MTX Tatra Nový Jičín |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#6 |
Lada VAZ AMK Důl Ostrava |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#7 |
Škoda 130 RS AMK Mototechna Uh. Hradiště |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#8 |
Lada VAZ 21011 Agroteam JZD Slušovice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#9 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK ČST Ostrava |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#10 |
Škoda 120 S Rallye Olšanské papírny Olšany |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#11 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Vsetín |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#12 |
Škoda 110 L TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#13 |
Škoda 110 L AMK Nová Včelnice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#14 |
Škoda 110 L ČSAD České Budějovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#15 |
Škoda 110 R Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#16 |
Škoda 110 R AMK Havířov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#17 |
Škoda 100 L AMK Libáň |
JCA*** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#18 |
Škoda 110 R AMK Havířov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#19 |
Škoda 110 L AMK Vsetín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#20 |
Škoda 110 L AMK Mikulovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#21 |
Škoda 110 Tatra Kopřivnice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#22 |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#23 |
Škoda 110 AMK Kunovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#24 |
Škoda 110 L AMK Prachatice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#25 |
Škoda 110 L AMK OSS Blansko |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#26 |
Škoda 110 LS Uranové Doly Okrouhlá Radouň |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#27 |
Škoda 110 L Rallye TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#28 |
Škoda 110 L AMK Bruntál |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#29 |
Škoda 110 L AMK Kostelec n. Orl. |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#30 |
Škoda 110 LS Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#31 |
Škoda 110 AMK ČST Ostrava |
OT *** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#32 |
Škoda 100 AMK I. Brněnská strojírna Mikulov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#33 |
Moskvich 412 AMK VUT Brno |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#34 |
Lada VAZ 2103 AMK České Budějovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#35 |
Lada VAZ 2103 ŽDB Bohumín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#36 |
Lada VAZ 2103 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#37 |
Lada VAZ 2103 Elitex Jindřichův Hradec |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#38 |
Lada VAZ 2103 AMK Lidečko |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#39 |
Lada VAZ 2103 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#40 |
Škoda 110 AMK Vsetín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#41 |
Lada VAZ 2103 AMK Opava |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#42 |
Lada 1600 AMK Důl Petřvald |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#43 |
Lada VAZ 2103 Řempo Kroměříž |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
Lada VAZ 2101 AMK Vyškov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#45 |
Škoda 110 LS AMK Tlumačov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#46 |
Lada VAZ 21011 AMK Kroměříž |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#47 |
Zastava 1100 Milo Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#48 |
Lada VAZ 2101 AMK Přerov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#49 |
Lada VAZ 2101 AMK České Budějovice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
Fiat 128 JZD Podřevnicko |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#51 |
Škoda 110 ARC Brno |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#52 |
Lada VAZ 2101 ASS Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Lada VAZ 2101 AMK Tvarožná |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#54 |
Škoda 120 L AMK Vsetín |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#55 |
Fiat 128 Silnice Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#56 |
Škoda 120 L OKR Důl Stařič |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
Lada VAZ 2101 AMK Plumlov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#58 |
Wartburg 353 AMK Dřinov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#59 |
Lada VAZ 2101 AMK Bystřice pod Perštýnem |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#60 |
Lada VAZ 21011 AMK Vsetín |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#61 |
Fiat 127 Řempo Kroměříž |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#62 |
Lada VAZ 2101 Městský AMK Gottwaldov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#63 |
Lada VAZ 2101 AMK Kroměříž |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#64 |
Lada VAZ Okr. Rada motor. Gottwaldov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#65 |
Lada VAZ 21011 AMK Vsetín |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#66 |
Lada VAZ 2101 AMK ČST Ostrava |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#67 |
Škoda 120 LS AMK Přerov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#68 |
Fiat 128 AMK Břidličná |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#69 |
Škoda 110 LS AMK Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#70 |
Škoda 110 LS VÚGPT Gottwaldov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#71 |
Škoda 110 LS AMK Vlásenice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#72 |
Škoda 120 L AMK Vyškov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#73 |
Škoda 120 LS AMK Netolice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#74 |
Škoda 110 L AMK Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#75 |
Škoda 110 LS AMK Dobruška |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#76 |
Škoda 120 L AMK JZD Přepychy |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#77 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
TU *** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#78 |
Škoda 110 AMK Moravský Krumlov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#79 |
Škoda 120 L AMK Valašské Meziříčí |
VSB*** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#80 |
Škoda 120 LS AMK Bohumín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#81 |
Škoda 110 R AMK Kyjov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#82 |
Škoda 110 R AMK Klimkovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#83 |
Škoda 110 R AMK Šumperk |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#84 |
Škoda 110 R JZD Podhájí Lutonina |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#85 |
Škoda 110 LS AMK Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#86 |
Škoda 100 TJ RH Třebíč |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#87 |
Škoda 110 LS Olšanské papírny Olšany |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#88 |
Škoda 110 R ASS Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#89 |
Škoda 110 AMK Vsetín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#90 |
Škoda 120 LS AMK Bruntál |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#91 |
Škoda 120 L Škoda Klub Gottwaldov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#92 |
Škoda 110 R AMK Opava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#93 |
Škoda 105 S AMK Kyjov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#94 |
Škoda 100 JZD Moutnice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#95 |
Škoda 120 L Stavoinstalace Častolovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#96 |
Škoda 120 L AMK Valašské Meziříčí |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#97 |
Škoda 100 AMK Důl Paskov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#98 |
Škoda 120 LS AMK Opava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#100 |
Škoda 120 L VŽKG Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#101 |
Škoda 110 LS ČSAD Český Těšín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#102 |
Škoda 100 AMK VUT Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#103 |
Škoda 110 R JZD Ploština Loučka |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#104 |
Škoda 120 L AMK Vyškov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#105 |
Škoda 110 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#106 |
Škoda 110 L AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#107 |
Škoda 100 AMK Důl Paskov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#108 |
Škoda 105 S ZO Rudník |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#109 |
Škoda 120 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#110 |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#111 |
Škoda 120 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#112 |
Škoda 110 LS AMK Železnice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#113 |
Škoda 120 LS Řempo Kroměříž |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#114 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#115 |
Trabant P601 AMK Veselí nad Lužnicí |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#116 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#117 |
Trabant P601 AMK Prachatice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#118 |
Trabant P601 JZD Gottwaldov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#119 |
Trabant P601 JZD 9. květen Červenka |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#120 |
Trabant P601 AMK Bělov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#121 |
Trabant P601 Sigma Olomouc |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#122 |
Trabant P601 AMK Šternberk |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#123 |
Trabant P601 ZO Svazarmu Olešná |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#124 |
Trabant P601 AMK Šternberk |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#125 |
Lada VAZ 21011 MTX Sport RD Rýmařov |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#126 |
Škoda 120 LS AMK České Budějovice |
Local Championship B |
||||||
#127 |
Škoda 110 LS Důl VÚ Ostrava |
OVE*** |
Local Championship B |
|||||
#128 |
Škoda 110 AMK Autoškola Uherské Hradiště |
UHA*** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#129 |
Renault 12 TS AMK Přemyslovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#130 |
Škoda 110 R AMK Opava |
Local Championship B |
||||||
#131 |
Škoda 110 AMK Opava |
Local Championship B |
||||||
#132 |
Škoda 110 R AMK Brno-město |
Local Championship B |
||||||
#148 |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#200 |
Škoda 120 LS AMK Fryšták |
GTC*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#201 |
Škoda 130 RS Agroteam JZD Slušovice |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#202 |
Škoda 110 R AMK Důl Ostrava |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#203 |
Volkswagen Golf AMK Opava |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#204 |
Škoda 130 RS JZD Ploština Loučka |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#205 |
Trabant P601 AK Barum |
GTC*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#206 |
Škoda 110 TJ RH Šumperk |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#207 |
Zastava 101 ASS Olomouc |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#208 |
Renault 5 Alpine ASS Olomouc |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#209 |
Lada VAZ 2106 AMK Plumlov |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#210 |
Škoda 110 L AMK Bruntál |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#211 |
Škoda 110 TJ RH Šumperk |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#212 |
Škoda 110 LS AMK Přemyslovice |
PVB*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#213 |
Škoda 110 R ASS Olomouc |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#214 |
Škoda 110 AMK Zábřeh |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#215 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Vsetín |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#216 |
Škoda 110 R AMK JZD RŘ Gottwaldov-Kudlov |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#217 |
Lada VAZ 21011 MTX Řempo Kroměříž |
KMA*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#218 |
Škoda 130 RS OU Vítkovické stavby |
OVI*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#219 |
Škoda 130 RS AMK Zdounky |
KMB*** | ZK |
Local Championship B |
||||
#220 |
Volkswagen Golf LS ŽDB Bohumín |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#221 |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#222 |
Škoda 120 L JZD Podřevnicko |
ZK |
Local Championship B |
|||||
#223 |
Škoda 120 LS ARC Brno |
ZK |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Jiří Hejčl,