46. SATA Rallye Açores 2011
IRC #6 • European Cup South #3 [coef 10] • IRC 2WD #6 • IRC Production #6 • Portugal #4 • Açores #4 • Taça da Região Autónoma #4
14. 7. – 16. 7. 2011, Ponta Delgada • Grupo Desportivo Comercial • gravel 205.09 km - (cancelled 25.77 km) • Other years
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after | |
SS1 Lagoa - Marques 1 (13.06 km) | 9:06.9 | 10.
8. class 2 10. IRC 10. European Cup South |
86.0 km/h 1.91 s/km |
9:06.9 | 10.
8. class 2 10. IRC 10. European Cup South |
|
Opravdu to nebylo jednoduche, hodne se prasi.Snazim se jet dobre, ale hodne to klouze. Auto se krouti jako had. Uvidime, co ti ostatni, asi to nebyl dobry cas. | ||||||
SS2 Coroa da Mata 1 (7.50 km) | 6:35.0 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
68.4 km/h 1.29 s/km |
15:41.9 | 8.
7. class 2 8. IRC 8. European Cup South |
|
SS3 SS Grupo Marques 1 (2.00 km) | 2:01.8 | 7.
6. class 2 7. IRC 7. European Cup South |
59.1 km/h 2.20 s/km |
17:43.7 | 8.
7. class 2 8. IRC 8. European Cup South |
|
2. leg | ||||||
SS4 Batalha Golfe 1 (7.90 km) | 5:50.0 | 6.
6. class 2 6. IRC 6. European Cup South |
81.3 km/h 1.24 s/km |
23:33.7 | 7.
7. class 2 7. IRC 7. European Cup South |
|
SS5 Feteiras 1 (7.47 km) | cancelled | |||||
SS6 Sete Cidades 1 (18.30 km) | 14:30.7 | 6.
5. class 2 6. IRC 6. European Cup South |
75.7 km/h 2.43 s/km |
38:04.4 | 7.
6. class 2 7. IRC 7. European Cup South |
|
SS7 Batalha Golfe 2 (7.90 km) | 5:39.3 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
83.8 km/h 0.89 s/km |
43:43.7 | 6.
6. class 2 6. IRC 6. European Cup South |
|
SS8 Feteiras 2 (7.47 km) | 6:00.6 | 7.
7. class 2 7. IRC 7. European Cup South |
74.6 km/h 1.59 s/km |
49:44.3 | 6.
6. class 2 6. IRC 6. European Cup South |
|
SS9 Sete Cidades 2 (18.30 km) | cancelled | |||||
SS10 Remédios - Água de Pau (7.15 km) | 5:05.6 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
84.2 km/h 1.23 s/km |
54:49.9 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
|
SS11 Lagoa - Marques 2 (13.06 km) | 8:43.4 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
89.8 km/h 1.06 s/km |
1:03:33.3 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
|
SS12 Coroa da Mata 2 (7.50 km) | 6:32.6 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
68.8 km/h 2.44 s/km |
1:10:05.9 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
|
3. leg | ||||||
SS13 Graminhais 1 (20.80 km) | 16:15.6 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
76.8 km/h 1.47 s/km |
1:26:21.5 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
|
SS14 Tronqueira 1 (21.94 km) | 18:58.3 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
69.4 km/h 1.12 s/km |
1:45:19.8 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
|
SS15 SS Grupo Marques 1 (2.00 km) | 2:03.8 | 8.
7. class 2 8. IRC 8. European Cup South |
58.2 km/h 2.20 s/km |
1:47:23.6 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
|
SS16 Graminhais 2 (20.80 km) | 16:05.6 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
77.5 km/h 0.51 s/km |
2:03:29.2 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
|
SS17 Tronqueira 2 (21.94 km) | 19:10.8 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
68.6 km/h 0.57 s/km |
2:22:40.0 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |