3. Rallye Zetor Hanušovice 1974
21. 6. – 22. 6. 1974, Hanušovice • asphalt - gravel • Other years
Final results
finished: 58 (58 on list)
1. | #33 |
Václavíček Karel - Savko Zdeněk |
Škoda 100 AMK Hradec Králové |
A2/1000 |
21:36 (1296) |
||||||
2. | #20 |
Janků Jan - Vorlíček František |
Fiat 128 AMK Hanušovice |
A1/1150 |
21:37 (1297) |
+1 +1 |
|||||
3. | #1 |
Hynčica Zdeněk - Rafaj Josef |
Škoda 110 L AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/1150 |
21:46 (1306) |
+10 +9 |
|||||
4. | #14 |
Šípek Drahoslav - Smrž Jiří |
Fiat 128 Coupé AMK Frýdlant v Čechách |
A1/1150 |
21:48 (1308) |
+12 +2 |
|||||
5. | #37 |
Galuška Jan - Kužela Karel |
AMK Uherský Brod |
A2/1000 |
22:09 (1329) |
+33 +21 |
|||||
6. | #66 |
Michalík Vladimír - Prycl Stanislav |
AMK Urxovy závody Val. Meziříčí |
A2/1150 |
22:12 (1332) |
+36 +3 |
|||||
7. | #5 |
Bečka Karel - Bečková Anna |
Škoda 110 L AMK Vyškov |
A1/1150 |
22:28 (1348) |
+52 +16 |
|||||
8. | #72 |
Souček František - Krákora František |
Škoda 1000 MB AMK Trutnov |
A2/1150 |
22:37 (1357) |
+1:01 +9 |
|||||
9. | #9 |
Chalupný Jan st. - Boháč Oldřich |
Škoda 1000 MB AMK Škoda klub Hradec Králové |
A1/1150 |
22:39 0:20 (1359) |
+1:03 +2 |
|||||
10. | #6 |
Gruň Milan - Říha Jan |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/1150 |
22:40 (1360) |
+1:04 +1 |
|||||
11. | #16 |
Váňa Mojmír - Zamazal Lubomír |
Škoda 110 L Sigma Hranice |
A1/1150 |
22:40 (1360) |
+1:04 +0 |
|||||
12. | #46 |
Varmuža Jan - Šťourač Ivan |
Škoda 100 L AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A2/1000 |
22:55 (1375) |
+1:19 +15 |
|||||
13. | #22 |
Míča Jiří - Míča Jaroslav |
Škoda 100 AMK Zlatá Přilba Pardubice |
PUA*** | A2/1000 |
23:12 (1392) |
+1:36 +17 |
||||
14. | #61 |
Grulich František - Vávra Jaroslav |
Sport RD Rýmařov |
A2/1150 |
23:13 1:00 (1393) |
+1:37 +1 |
|||||
15. | #65 |
Mejdr - Lokvenc Vladimír |
AMK Hradec Králové |
A2/1150 |
23:15 1:00 (1395) |
+1:39 +2 |
|||||
16. | #7 |
Hladík Vladimír - Krejčů Milena |
Škoda 110 L AMK Škoda klub Hradec Králové |
ABX*** | A1/1150 |
23:21 (1401) |
+1:45 +6 |
||||
17. | #42 |
Martinů Lubomír sen. - Šmahel Zdeněk |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 |
23:26 (1406) |
+1:50 +5 |
|||||
18. | #15 |
Valík Max - Vávra Karel |
Škoda 110 R AMK Opava |
A1/1150 |
23:31 (1411) |
+1:55 +5 |
|||||
19. | #78 |
Sedláček Drahoslav - Bittner Jiří |
AMK Škoda klub Hradec Králové |
B5/2500 |
23:34 (1414) |
+1:58 +3 |
|||||
20. | #76 |
Vlček Mojmír - Kavka Vítězslav |
OKR Důl Stařič |
B5/2500 |
23:36 1:00 (1416) |
+2:00 +2 |
|||||
21. | #92 |
Rosůlek Luděk - Jakubský Ladislav |
Škoda 110 L AMK Hronov |
A1/1150 |
23:36 (1416) |
+2:00 +0 |
|||||
22. | #77 |
Sněgoň Jaroslav - Chmiel Bronislav |
Důl 9. květen Stonava |
B5/2500 |
23:38 (1418) |
+2:02 +2 |
|||||
23. | #4 |
Dymáček Tomáš - Hubík Bohumil |
Škoda 110 L AMK Gottwaldov |
A1/1150 |
23:46 (1426) |
+2:10 +8 |
|||||
24. | #80 |
Moravec Alois - Moravcová |
AMK Těrlicko |
B5/2500 |
23:50 (1430) |
+2:14 +4 |
|||||
25. | #48 |
Doležal Petr - Doležal Pavel |
AMK Jičín |
A2/1000 |
23:57 (1437) |
+2:21 +7 |
|||||
26. | #18 |
Břeň - Vodička |
ASK Havířov |
A1/1150 |
24:02 0:20 (1442) |
+2:26 +5 |
|||||
27. | #41 |
Zeman Jaromír - Charvát Zdeněk |
ASS Olomouc |
A2/1000 |
24:24 (1464) |
+2:48 +22 |
|||||
28. | #90 |
Linder - Řehák |
AMK Žacléř |
A1/1150 |
24:24 (1464) |
+2:48 +0 |
|||||
29. | #91 |
Tomaštík Jiří - Vilímová Miroslava |
Škoda 100 AMK Gottwaldov |
A1/1150 |
24:27 (1467) |
+2:51 +3 |
|||||
30. | #17 |
Piše Milan - Balej |
Sigma Olomouc |
A1/1150 |
24:28 (1468) |
+2:52 +1 |
|||||
31. | #68 |
Špiryt Václav - Treml Pavel |
AMK Trutnov |
A2/1150 |
24:32 (1472) |
+2:56 +4 |
|||||
32. | #53 |
Pavlíček Jaromír - Tomášek Antonín |
AMK Důl Ostrava |
A2/1000 |
24:44 1:00 (1484) |
+3:08 +12 |
|||||
33. | #38 |
Pindur Milan - Šec Petr |
AMK Škoda klub Hradec Králové |
A2/1000 |
24:45 1:00 (1485) |
+3:09 +1 |
|||||
34. | #49 |
Knall Karel - Dušek |
AMK Prostějov |
A2/1000 |
24:47 (1487) |
+3:11 +2 |
|||||
35. | #21 |
Beran Jiří - Pavel Zdeněk |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/1150 |
24:52 (1492) |
+3:16 +5 |
|||||
36. | #74 |
Horčička Josef - Pozníčková Stanislava |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
B5/2500 |
24:53 (1493) |
+3:17 +1 |
|||||
37. | #45 |
Skotnica - Bálek Miroslav |
AMK Důl Doubrava |
A2/1000 |
25:00 (1500) |
+3:24 +7 |
|||||
38. | #13 |
Král - Šesták |
AMK Šternberk |
A1/1150 |
25:08 (1508) |
+3:32 +8 |
|||||
39. | #36 |
Ženatý Pavel - Balcárková Jaroslava |
TJ RH Šumperk |
A2/1000 |
25:09 1:00 (1509) |
+3:33 +1 |
|||||
40. | #3 |
Kábrt Jaroslav - Řezníček Josef |
Škoda 110 LS AMK Trutnov |
A1/1150 |
25:51 3:00 (1551) |
+4:15 +42 |
|||||
41. | #28 |
Kynšt Vladimír - Krupička |
AMK Šumperk |
A2/1000 |
25:52 0:20 (1552) |
+4:16 +1 |
|||||
42. | #70 |
Neradil Petr - Chytil František |
AMK Liaz Přerov |
A2/1150 |
26:13 4:00 (1573) |
+4:37 +21 |
|||||
43. | #27 |
Březík Josef - Smítek |
AMK Vsetín |
A2/1000 |
26:21 2:40 (1581) |
+4:45 +8 |
|||||
44. | #56 |
Féna - Rychtr |
AMK Důl Doubrava |
A2/1150 |
26:46 2:00 (1606) |
+5:10 +25 |
|||||
45. | #69 |
Braun Jan - Ferkl Jaroslav |
AMK Trutnov |
A2/1150 |
26:55 (1615) |
+5:19 +9 |
|||||
46. | #12 |
Pfleger - Bruštík |
VŽKG Ostrava |
A1/1150 |
27:03 2:00 (1623) |
+5:27 +8 |
|||||
47. | #51 |
Hertl Milan - Hertlová-Absolonová Marie |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 |
27:19 1:00 (1639) |
+5:43 +16 |
|||||
48. | #31 |
Písek Jiří - Vyhnalík Ladislav |
ARC Brno |
A2/1000 |
27:55 4:00 (1675) |
+6:19 +36 |
|||||
49. | #32 |
Kania Vlastislav - Söke |
AMK Důl Doubrava |
A2/1000 |
28:15 4:40 (1695) |
+6:39 +20 |
|||||
50. | #29 |
Flašar - Karger J. |
AMK Šumperk |
A2/1000 |
29:17 4:00 (1757) |
+7:41 +1:02 |
|||||
51. | #79 |
Procházka Hubert - Procházka |
ZKL Brno |
B5/2500 |
30:54 5:00 (1854) |
+9:18 +1:37 |
|||||
52. | #54 |
Beran Jaroslav - Štěpán Karel |
AMK Police nad Metují |
A2/1000 |
32:09 4:00 (1929) |
+10:33 +1:15 |
|||||
53. | #26 |
Mach Jaroslav - Hampl Jiří |
AMK Stěžery |
B5/2500 |
33:24 7:00 (2004) |
+11:48 +1:15 |
|||||
54. | #23 |
Mocek Václav - Svoboda Jaroslav |
Škoda 110 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/1150 |
37:39 5:00 (2259) |
+16:03 +4:15 |
|||||
55. | #62 |
Šubrt Antonín - Šubrtová Jana |
ASK Havířov |
A2/1150 |
41:18 17:00 (2478) |
+19:42 +3:39 |
|||||
56. | #75 |
Galat František - Nevečeřalová Jitka |
AMK Chrudim |
A1/1150 |
42:59 16:00 (2579) |
+21:23 +1:41 |
|||||
57. | #63 |
van Sonsbeek Jaromír - Mikeska Radomír |
ZKL Brno |
A2/1150 |
45:41 21:00 (2741) |
+24:05 +2:42 |
|||||
58. | #24 |
Galetka - Šimek |
AMK Zbrojovka Jablůnka |
A1/1150 |
1:10:19 44:00 (4219) |
+48:43 +24:38 |
|||||
Retirements
17 (17 on list)
|
|||||||||||
SS1 | #2 |
Marynčák Leopold - Pitel |
AMK Důl Paskov |
A1/1150 | Retired | ||||||
SS1 | #25 |
Székely Zsolt - Nerád Milan |
AMK Gottwaldov |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #34 |
Witala Ewald - Witala Romuald |
Důl 9. května Havířov |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #35 |
Bauer Jindřich - Duda |
AMK Velké Losiny |
B5/2500 | Retired | ||||||
SS1 | #39 |
Štěpánek Jiří - Pazák Vlastimil |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #40 |
Černík - Lev |
AMK Uherský Brod |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #44 |
Král Václav - Nesét Jan |
AMK Šumperk |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #47 |
Růžička Jaroslav - Krmela František |
Škoda 100 Pramet Šumperk |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #52 |
Dítě Zdeněk - Hendl Josef |
AMK Hronov |
A2/1000 | Retired | ||||||
SS1 | #55 |
Mosler Alfréd - Juříček Petr |
Škoda 110 L AMK ČSAO Bruntál |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS1 | #59 |
Nohel Milan - Poupera Petr |
AMK Šumperk |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS1 | #60 |
Smrčka Zdeněk - Blažek František |
JZD Mohelnice |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS1 | #64 |
Hlucháň Karel - Daněk Alois |
AMK Hronov |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS1 | #73 |
Petrák Jaroslav - Petrák Václav |
Škoda 120 S AMK Zlatá Přilba Pardubice |
B5/2500 | Retired | ||||||
SS1 | #82 |
Grumlík Jiří - Chromek Miloslav |
AMK Prostějov |
B5/2500 | Retired | ||||||
SS1 | #83 |
Pyško Pavel - Nogol Eduard |
AMK Důl Doubrava |
B5/2500 | Retired | ||||||
SS1 | #84 |
Kubis - Hudeček |
AMK Liaz Přerov |
B5/2500 | Retired |
Added by: Jiří Hejčl [6. 6. 2016]