1. Železná Rallye 1983
3. 9. 1983, Železnice • asphalt - gravel • Other years
Final results
1. | #120 |
Pohl Vladimír - Půhonný Aleš |
Škoda 130 RS JZD Dobré |
A2/1600 |
30:27 (1827) |
||||||
2. | #124 |
Sekanina Jiří - Zajíc Miroslav |
Lada VAZ 2103 AMK Králíky |
A2/1600 |
30:30 (1830) |
+3 +3 |
|||||
3. | #61 |
Špůr Jan - Havlík Petr |
Lada VAZ 21011 AMK Junior Hr. Králové |
A/1300 |
31:01 (1861) |
+34 +31 |
|||||
4. | #122 |
Manda Josef - Tomášek Luděk |
Lada VAZ 21011 Tatra Kopřivnice |
A2/1600 |
31:03 (1863) |
+36 +2 |
|||||
5. | #52 |
Valečko Radislav - Chobot Svatoslav |
Lada VAZ 21011 OU Vítkovické stavby |
A/1300 |
31:48 (1908) |
+1:21 +45 |
|||||
6. | #95 |
Slíva Libor - Slívová Silvie |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
A2/1150 |
31:53 (1913) |
+1:26 +5 |
|||||
7. | #126 |
Hloušek Ota - Kohut Ladislav |
Lada VAZ 21011 MTX OKR Důl Stařič |
A2/1600 |
31:55 (1915) |
+1:28 +2 |
|||||
8. | #127 |
Zedník Petr - Sum Michal |
Lada VAZ 21011 Řempo Kroměříž |
A2/1600 |
32:07 (1927) |
+1:40 +12 |
|||||
9. | #98 |
Sršeň Bohuslav - Černý Zdeněk |
Škoda 110 L TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
32:22 (1942) |
+1:55 +15 |
|||||
10. | #64 |
Slovák Hubert - Slovák Miloš |
Lada VAZ 21011 AMK Lidečko |
A/1300 |
32:24 (1944) |
+1:57 +2 |
|||||
11. | #59 |
Šrámek Jiří - Holický Václav |
Lada VAZ 21011 AMK Rasošky |
A/1300 |
33:04 (1984) |
+2:37 +40 |
|||||
12. | #71 |
Hejtmánek Pavel - Machovský Zbyněk |
Škoda 110 R JZD Podhájí Lutonina |
A/1300 |
33:08 (1988) |
+2:41 +4 |
|||||
13. | #15 |
Chmiel Bronislav - Mikšan Antonín |
Škoda 120 LS Důl 9. května Havířov |
A/Š120LS |
33:13 (1993) |
+2:46 +5 |
|||||
14. | #6 |
Chmelař Stanislav - Vozák Jaroslav |
Škoda 120 LS ACHP Valašské Meziříčí |
A/Š120LS |
33:21 (2001) |
+2:54 +8 |
|||||
15. | #75 |
Svoboda Lubomír - Pina Miroslav |
Lada VAZ 21011 ZO Vrchoslavice |
A/1300 |
33:26 (2006) |
+2:59 +5 |
|||||
16. | #101 |
Táborský Miroslav - Táborská Jitka |
Škoda 110 R ZO Zeveta Bojkovice |
UHB*** | A2/1150 |
33:38 (2018) |
+3:11 +12 |
||||
17. | #125 |
Novák Antonín - Kušner Milan |
Škoda 130 RS AMK Radslavice |
A2/1600 |
33:39 (2019) |
+3:12 +1 |
|||||
18. | #9 |
Svitavský Karel - Plíšek Oldřich |
Škoda 120 LS Státní statek Brno |
A/Š120LS |
33:43 (2023) |
+3:16 +4 |
|||||
19. | #90 |
Klement Pavel - Majetič Josef |
Lada VAZ 2103 AMK Lanškroun |
A/1600 |
33:50 (2030) |
+3:23 +7 |
|||||
20. | #12 |
Dunda Jiří - Ježek Josef |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
33:53 (2033) |
+3:26 +3 |
|||||
21. | #5 |
Juříček Petr - Honek Ivan |
Škoda 120 LS MTX OSP Bruntál |
A/Š120LS |
34:05 (2045) |
+3:38 +12 |
|||||
22. | #89 |
Pernica Milan - Sulík Zdeněk |
Lada VAZ 2103 AMK Opava |
A/1600 |
34:05 (2045) |
+3:38 +0 |
|||||
23. | #67 |
Polášek Miloslav - Novák Jaroslav |
Lada VAZ 21011 VÚGPT Gottwaldov |
A/1300 |
34:21 (2061) |
+3:54 +16 |
|||||
24. | #73 |
Jindrák Zdeněk - Třešnička Pavel |
Lada VAZ 2101 STS Milevsko |
A/1300 |
34:25 (2065) |
+3:58 +4 |
|||||
25. | #10 |
Petr Pavel - Drejnar Vladimír |
Škoda 120 LS ZO Jaroměř |
A/Š120LS |
34:25 (2065) |
+3:58 +0 |
|||||
26. | #65 |
Látal Zdeněk - Husek Aleš |
Škoda 110 R TOS Olomouc |
A/1300 |
34:30 (2070) |
+4:03 +5 |
|||||
27. | #56 |
Zbranek František - Vačkář Tomáš |
Lada VAZ 21011 AMK Vsetín |
A/1300 |
34:33 (2073) |
+4:06 +3 |
|||||
28. | #18 |
Cserey Josef - Fratrič Marcel |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS |
34:41 (2081) |
+4:14 +8 |
|||||
29. | #7 |
Jedlička Milan - Šigut Bohuslav |
Škoda 120 LS AMK Hlučín |
A/Š120LS |
34:42 (2082) |
+4:15 +1 |
|||||
30. | #87 |
Samiec Jan - Kotas Tomáš |
Lada 1500 Rallye AMK Lidečko |
A/1600 |
34:52 (2092) |
+4:25 +10 |
|||||
31. | #96 |
Chlupáček Pavel - Chlupáček Karel |
Škoda 110 R AMK Humpolec |
A2/1150 |
34:54 (2094) |
+4:27 +2 |
|||||
32. | #106 |
Fridrich Jiří - Kubica Drahomír |
Škoda 110 R El. J. Šverma Ostrava |
A2/1150 |
35:05 (2105) |
+4:38 +11 |
|||||
33. | #62 |
Šefrhans Josef - Netík Miloš |
Lada VAZ 2101 AMK Hradečan Hradec Králové |
A/1300 |
35:16 (2116) |
+4:49 +11 |
|||||
34. | #88 |
Kubata Vojtěch - Kubatová Věra |
Lada VAZ 2103 AMK Komařice |
A/1600 |
35:27 (2127) |
+5:00 +11 |
|||||
35. | #36 |
Kuchta Vladimír - Letovská Jiřina |
Trabant P601 OPOS Karviná |
A/700 |
36:01 (2161) |
+5:34 +34 |
|||||
36. | #32 |
Mikulášek Miloslav - Plíhal Bohumil |
Trabant P601 AMK Počátky |
A/700 |
36:23 (2183) |
+5:56 +22 |
|||||
37. | #128 |
Smetana Vladimír - Novák Josef |
Lada VAZ 21011 Sport RD Rýmařov |
A2/1600 |
36:25 (2185) |
+5:58 +2 |
|||||
38. | #86 |
Kozlík Josef - Horák Jaroslav |
Moskvich 2140 AMK Příbor |
A/1600 |
36:37 (2197) |
+6:10 +12 |
|||||
39. | #22 |
Foral Lubomír - Břínek Luboš |
Škoda 120 LS ARC Brno |
A/Š120LS |
36:43 (2203) |
+6:16 +6 |
|||||
40. | #45 |
Palme Čestmír - Rudolf Milan |
Trabant P601 AMK Železnice |
A/700 |
36:55 (2215) |
+6:28 +12 |
|||||
41. | #38 |
Princ Pavel - Kaloud Miroslav |
Trabant P601 ARC Brno |
A/700 |
37:49 (2269) |
+7:22 +54 |
|||||
42. | #54 |
Žabčík Milan - Galatka |
Lada VAZ 21011 AMK Ratiboř |
A/1300 |
37:53 (2273) |
+7:26 +4 |
|||||
43. | #40 |
Siuda Boleslav - Hvízdák Josef |
Trabant P601 AMK Havířov |
A/700 |
40:24 (2424) |
+9:57 +2:31 |
|||||
44. | #39 |
Krč Miloslav - Krčová Jana |
Trabant P601 AMK Zliv |
A/700 |
40:50 (2450) |
+10:23 +26 |
|||||
45. | #35 |
Koudelka Ferdinand - Růžička Jan |
Trabant P601 Státní lesy Olomouc |
A/700 |
42:14 (2534) |
+11:47 +1:24 |
|||||
46. | #44 |
Landovský Miroslav - Zelenka Zdeněk |
Trabant P601 AMK Železnice |
A/700 |
43:51 (2631) |
+13:24 +1:37 |
|||||
47. | #57 |
Zeman Václav - Korecký Vlastimil |
Škoda 110 R AMK Český Krumlov |
A/1300 |
59:46 (3586) |
+29:19 +15:55 |
|||||
Retirements |
|||||||||||
SS3 | #3 |
Ščudla Jiří - Weisner Zdeněk |
Škoda 120 LS AMK OSS Blansko |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS2 | #4 |
Tůma Martin - Ermis Jaroslav |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS3 | #8 |
Skaba Eduard - Skaba Roman |
Škoda 120 LS AMK Hlučín |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS2 | #14 |
Kovařík Jiří - Lancman Petr |
Škoda 120 LS ZO Vrchoslavice |
A/1300 | Retired | ||||||
SS2 | #17 |
Bauer František - Nesrstová Jana |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS3 | #19 |
Pravda Pavel - Baar Václav |
Škoda 120 LS AMK Hranice |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS5 | #21 |
Romfeld František - Gill Tomáš |
Škoda 120 LS AMK ČST Ostrava |
A/Š120LS | Retired | ||||||
SS4 | #31 |
Koukal Václav - Pirošuková Eva |
Trabant P601 AMK Veselí nad Lužnicí |
A/700 | Retired | ||||||
SS2 | #33 |
Letnický Jaroslav - Tesařík Tomáš |
Trabant P601 AMK Bažantnice Hodonín |
A/700 | Retired | ||||||
SS3 | #37 |
Kopečný Miroslav - Slovák Petr |
Trabant P601 Sport RD Rýmařov |
A/700 | Retired | ||||||
SS2 | #47 |
Gerych Jiří - Hamrlík Radek |
Trabant P601 Barum Team |
A/700 | Retired | ||||||
SS5 | #51 |
Kubín Jaroslav - Molčan Zdeněk |
Škoda 110 AMK Hanušovice |
A/1300 | Retired | ||||||
SS3 | #58 |
Hora Zbyněk - Černý Miloslav |
Zastava 101 S ARC Brno |
A/1300 | Retired | ||||||
SS4 | #63 |
Žák Jiří - Vávra Dalibor |
Zastava 101 S AMK ČSAO Bruntál |
A/1300 | Retired | ||||||
SS3 | #72 |
Tic Jindřich - Vosmanský Jiří |
Škoda 110 R NHKG Ostrava |
A/1300 | Retired | ||||||
SS3 | #99 |
Kučera Vladislav - Černý Vladimír |
Škoda 110 R AMK Dobruška |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS2 | #100 |
Švábenský Jiří - Jakub Karel |
Škoda 100 Silnice Brno |
A2/1150 | Retired | ||||||
SS3 | #121 |
Kiss Dezider - Rýdlová Alexandra |
Lada VAZ 21011 MTX Tatra Kopřivnice |
A2/1600 | Retired | ||||||
SS2 | #123 |
Plesník Tomáš - Plesník Karel |
Lada VAZ 2101 CVH Hranice |
A2/1600 | Retired |