Rallye Gemer
Slovakia #2 (coef 1)
4. 5. – 5. 5. 2002 • entries/finish - 52/34 • asphalt
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '01 | Mikona Slovnaft Rally Team | 1:04:09.7 | ||
2. | Vojtěch Štěpán - Ernst Michal | Toyota Corolla WRC | TSV Total | 1:04:32.9 | ||
3. | Cserhalmi Tibor - Bodnár Karol | Škoda Octavia WRC | Mimex Motorsport | 1:04:39.9 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '01 | Mikona Slovnaft Rally Team | 1:04:09.7 | ||
2. | Vojtěch Štěpán - Ernst Michal | Toyota Corolla WRC | TSV Total | 1:04:32.9 | ||
3. | Cserhalmi Tibor - Bodnár Karol | Škoda Octavia WRC | Mimex Motorsport | 1:04:39.9 |
Slovakia #1 (coef 2)
5. 5. – 6. 5. 2001 • entries/finish - 24/19 • asphalt - gravel 142,95 km
1. | Kulig Janusz - Horniaček Emil | Toyota Corolla WRC | AMK Mikona | 1:04:26.1 | ||
2. | Chvojka Milan - Chvojková Hana | Ford Escort RS Cosworth | Chvojková Hana | 1:09:44.2 | ||
3. | Zedník Petr - Pražák Milan | Ford Escort Maxi Kit Car | Ford Autoeden | 1:11:26.4 |
1. | Kulig Janusz - Horniaček Emil | Toyota Corolla WRC | AMK Mikona | 1:04:26.1 | ||
2. | Chvojka Milan - Chvojková Hana | Ford Escort RS Cosworth | Chvojková Hana | 1:09:44.2 | ||
3. | Zedník Petr - Pražák Milan | Ford Escort Maxi Kit Car | Ford Autoeden | 1:11:26.4 |
Slovakia #4 (coef 1)
19. 8. 2000 • entries/finish - 29/21 • asphalt - gravel 69,52 km
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 42:18.5 | ||
2. | Cserhalmi Tibor - Krajňák Martin | Ford Escort RS Cosworth | Mimex Motorsport | 45:39.0 | ||
3. | Béreš Jozef sen. - Podobník Marek | Nissan Sunny GTI-R | 45:57.3 |
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 42:18.5 | ||
2. | Cserhalmi Tibor - Krajňák Martin | Ford Escort RS Cosworth | Mimex Motorsport | 45:39.0 | ||
3. | Béreš Jozef sen. - Podobník Marek | Nissan Sunny GTI-R | 45:57.3 |
Slovakia #5 (coef 2)
21. 8. 1999 • entries/finish - 30/19 • asphalt 84,59 km
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 43:51.8 | ||
2. | Gargulák Michal - Malčík Jiří | Mitsubishi Carisma GT Evo V | Slovnaft Rally Team | 45:07.2 | ||
3. | Habermann Bedřich - Hadžia Ivan | Ford Escort WRC | Styllex Tuning Motorsport | 47:45.0 |
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 43:51.8 | ||
2. | Gargulák Michal - Malčík Jiří | Mitsubishi Carisma GT Evo V | Slovnaft Rally Team | 45:07.2 | ||
3. | Habermann Bedřich - Hadžia Ivan | Ford Escort WRC | Styllex Tuning Motorsport | 47:45.0 |
Slovakia #4 (coef 2)
20. 8. 1999 • entries/finish - 29/20 • asphalt - gravel 84,32 km
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 55:39.8 | ||
2. | Gargulák Michal - Malčík Jiří | Mitsubishi Carisma GT Evo V | Slovnaft Rally Team | 55:48.1 | ||
3. | Chovanec Stanislav - Holaň Karel | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 56:00.0 |
1. | Suško Igor - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | AMK Transpetrol Senica | 55:39.8 | ||
2. | Gargulák Michal - Malčík Jiří | Mitsubishi Carisma GT Evo V | Slovnaft Rally Team | 55:48.1 | ||
3. | Chovanec Stanislav - Holaň Karel | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 56:00.0 |
CEZ #5 • Slovakia #6 (coef 2)
22. 8. – 23. 8. 1998 • entries/finish - 24/17 • asphalt - gravel 147,50 km
1. | Kiss Ferenc - Büki Ernő | Subaru Impreza S5 WRC '97 | Mol Rallye Team | 1:32:23.0 | ||
2. | Kulig Janusz - Horniaček Emil | Toyota Celica GT-Four (ST205) | 1:33:50.0 | |||
3. | Chovanec Stanislav - Jugas Jaroslav | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:40:22.0 |
1. | Chovanec Stanislav - Jugas Jaroslav | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:40:22.0 | ||
2. | Gargulák Michal - Malčík Jiří | Mitsubishi Lancer Evo III | Madit Rallysport Team | 1:43:44.0 | ||
3. | Kupec Anton - Okajček Marcel | Škoda Favorit 135 L | Petty Racing | 1:52:06.0 |
Slovakia #5 (coef 2)
22. 8. – 23. 8. 1997 • entries/finish - 27/18 • asphalt - gravel 148,00 km
1. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Toyota Celica GT-Four (ST205) | Complex Košice | 1:33:07 | ||
2. | Béreš Jozef sen. - Bodon Vojtěch | Mazda 323 GT-R | Transpetrol AMK Senica | 1:35:59 | ||
3. | Suško Igor - Hadžia Ivan | Ford Escort RS Cosworth | Ford Motorsport | 1:36:22 |
1. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Toyota Celica GT-Four (ST205) | Complex Košice | 1:33:07 | ||
2. | Béreš Jozef sen. - Bodon Vojtěch | Mazda 323 GT-R | Transpetrol AMK Senica | 1:35:59 | ||
3. | Suško Igor - Hadžia Ivan | Ford Escort RS Cosworth | Ford Motorsport | 1:36:22 |
Slovakia #4 (coef 1)
23. 8. – 24. 8. 1996, Dobšiná • entries/finish - 32/16 • asphalt - gravel
1. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:56:17 | ||
2. | Škultéty Peter - Škultéty Viliam | Peugeot 309 GTI | 2:17:20 | |||
3. | Konček Ivan - Šafár Peter | Opel Astra GSi 16V | Tauris Alfa Team | 2:19:33 |
1. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:56:17 | ||
2. | Škultéty Peter - Škultéty Viliam | Peugeot 309 GTI | 2:17:20 | |||
3. | Konček Ivan - Šafár Peter | Opel Astra GSi 16V | Tauris Alfa Team | 2:19:33 |
Poland #6 • Slovakia #5 • Poland F2 (2WD) #6 • FIAT CC Abarth Cup #3
4. 8. – 5. 8. 1995 • entries/finish - 53/36 • asphalt - gravel 182,50 km - (cancelled 14,50 km)
1. | Béreš Jozef sen. - Koči Michal | Ford Escort RS Cosworth | Styllex Tuning Motorsport | 1:17:20 | ||
2. | Hołowczyc Krzysztof - Wisławski Maciej | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Stomil Olsztyn Mobil1 Rally Team | 1:17:26 | ||
3. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:17:50 |
1. | Béreš Jozef sen. - Koči Michal | Ford Escort RS Cosworth | Styllex Tuning Motorsport | 1:17:20 | ||
2. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:17:50 | ||
3. | Palko Vladimir - Palko Ľubomir | Ford Escort RS Cosworth | Ralvex Košice | 1:29:40 |
1. | Hołowczyc Krzysztof - Wisławski Maciej | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Stomil Olsztyn Mobil1 Rally Team | 1:17:26 | ||
2. | Herink Bogdan - Stępkowska Barbara | Renault Clio Maxi | Renault Elf Polska | 1:18:30 | ||
3. | Doskocz Waldemar - Dragon Aleksander | Renault Clio Williams | Renault Elf Polska | 1:24:04 |
1. | Herink Bogdan - Stępkowska Barbara | Renault Clio Maxi | Renault Elf Polska | 1:18:30 | ||
2. | Doskocz Waldemar - Dragon Aleksander | Renault Clio Williams | Renault Elf Polska | 1:24:04 | ||
3. | Kępka Robert - Rak Klaudiusz | Renault Clio Williams | Renault Elf Polska | 1:24:39 |
1. | Cavigioli Marco - Grossini Francesco | Fiat Cinquecento Abarth | 1:37:15 | |||
2. | Ficoń Mariusz - Mieszkowski Sławomir | Fiat Cinquecento Abarth | 1:39:40 | |||
3. | Gielata Damian - Baran Maciej | Fiat Cinquecento Abarth | 1:40:57 |
Slovakia #1
3. 6. – 4. 6. 1994, Dobsina • entries/finish - 20/15 • gravel - asphalt
1. | Neumann Vlastimil - Petřík Pavel | Lancia Delta HF Integrale | 1:43:26 | |||
2. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | 1:43:28 | |||
3. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lancia Delta Integrale 16V |
1. | Neumann Vlastimil - Petřík Pavel | Lancia Delta HF Integrale | 1:43:26 | |||
2. | Chovanec Stanislav - Kurus Henrich | Ford Escort RS Cosworth | 1:43:28 | |||
3. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lancia Delta Integrale 16V |
Czech-Slovak #11 (coef 2)
20. 8. – 21. 8. 1993, Dobšiná • entries/finish - 55/36 • asphalt
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Večerník Praha | 2:25:38 | ||
2. | Sedmidubský Václav - Podzimek Petr | Ford Escort RS Cosworth | Kovo S+P Hrádek nad Nisou | 2:27:08 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Ford Escort RS Cosworth | Ford Charouz | 2:27:25 |
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Večerník Praha | 2:25:38 | ||
2. | Sedmidubský Václav - Podzimek Petr | Ford Escort RS Cosworth | Kovo S+P Hrádek nad Nisou | 2:27:08 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Ford Escort RS Cosworth | Ford Charouz | 2:27:25 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | 2:43:47 | |||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | 2:45:43 | |||
3. | Dolák Milan - Štanc Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | 2:46:53 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | 2:43:47 | |||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | 2:45:43 | |||
3. | Dolák Milan - Štanc Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | 2:46:53 |
1. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda Favorit 136 L | AK Škoda Vrchlabí | 1:54:53 | ||
2. | Triner Emil - Štanc Pavel | Škoda Favorit 136 L | ASK Stavby Praha | 1:55:48 | ||
3. | Vraj Petr sen. - Fratrič Marcel | Škoda Favorit 136 L | Tommü Starý Jičín | 1:56:31 |
1. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda Favorit 136 L | AK Škoda Vrchlabí | 1:54:53 | ||
2. | Triner Emil - Štanc Pavel | Škoda Favorit 136 L | ASK Stavby Praha | 1:55:48 | ||
3. | Vraj Petr sen. - Fratrič Marcel | Škoda Favorit 136 L | Tommü Starý Jičín | 1:56:31 |
1. | Balla Ján - Šťavina Igor | Škoda Favorit 136 L | Brezno | |||
2. | Konček Ivan - Berecz Ladislav | Škoda 130 L | RSC Lovinit | |||
3. | Kováčik František - Špirko Miloš | Škoda 130 L | AMK Levoča |
Slovakia #2 • Local Slovakia
0. 0. 0000, Dobšiná • entries/finish - 70/? • asphalt - gravel 120.00 km
1. | Koči Peter - Koči Michal | Škoda 130 L | AMK VSŽ Košice | |||
2. | Koleno Miloš - Koleno Pavol | Škoda 130 LR | AMK Tatra Bánovce n. Bebravou | |||
3. | Palko Vladimir - Palko Ľubomir | Škoda 130 L | AMK VSŽ Košice |
1. | Koči Peter - Koči Michal | Škoda 130 L | AMK VSŽ Košice | |||
2. | Koleno Miloš - Koleno Pavol | Škoda 130 LR | AMK Tatra Bánovce n. Bebravou | |||
3. | Palko Vladimir - Palko Ľubomir | Škoda 130 L | AMK VSŽ Košice |