7. Rallye Hanušovice 1979
30. 6. 1979, Hanušovice • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 86 (86 on list)
#1 |
Lada VAZ 21011 TMS Pardubice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#2 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Police nad Metují |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#4 |
Lada VAZ 2101 AMK Temenice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#5 |
Lada VAZ 21011 MTX Řempo Kroměříž |
KMA*** | A2/1600 |
Local Championship B |
||||
#8 |
Škoda 120 S Rallye AMK Bažantnice Hodonín |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#9 |
Škoda 120 S Rallye AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#11 |
Škoda 110 LS OSS Opava |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#12 |
Škoda 120 S Milo Olomouc |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#14 |
Škoda 110 R AMK Nový Bydžov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#15 |
Škoda 120 S JZD Podhájí Lutonina |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#18 |
Škoda 110 AMK Vrbno pod Pradědem |
BRA*** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#19 |
Škoda 110 AMK Plumlov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#20 |
Škoda 110 TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#22 |
Škoda 110 L AMK Brno-město |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#23 |
Škoda 110 LS Důl VÚ Ostrava |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#24 |
Škoda 110 AMK Litovel |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#25 |
Škoda 120 S AMK Havířov |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#27 |
Škoda 110 L AMK Elitex Ústí n. O. |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#28 |
Škoda 110 AMK Holešov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#29 |
Škoda 100 L AMK Libáň |
JCA*** | A2/1150 |
Local Championship B |
||||
#30 |
Škoda 110 R Tatra Nový Jičín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#31 |
Škoda 110 L AMK Holešov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#32 |
Škoda 110 ČSAO Brno |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#33 |
Škoda 100 Tesla Hradec Králové |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#34 |
Škoda 110 R AMK Česká Skalice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#35 |
Škoda 110 R Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#37 |
Škoda 100 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#38 |
Škoda 110 R AMK JZD RŘ Gottwaldov-Kudlov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#41 |
Škoda 100 TMS Pardubice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#42 |
Škoda 100 AMK Žacléř |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
Fiat 127 AMK Hradec Králové |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#45 |
Škoda 100 AMK Plumlov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#46 |
Škoda 100 L TJ RH Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#47 |
Škoda 100 ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
Škoda 100 AMK Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Škoda 100 ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#54 |
Škoda 100 TJ RH Třebíč |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
Lada VAZ 2106 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#60 |
Polski Fiat 125p AMK Nové Dvory |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#61 |
Lada VAZ 2103 AMK Dobřany v Orl. horách |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#62 |
Lada VAZ 2103 AMK Lanškroun |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#64 |
Lada VAZ 2101 AMECH Ostrava |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#65 |
Lada VAZ 2103 AMK Zdounky |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#66 |
Fiat 128 AMK Vracov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#67 |
Lada VAZ 2103 TJ RH Třebíč |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#69 |
Lada VAZ 2101 AMK Hradec Králové |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#70 |
Trabant P601 AMK Gottwaldov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#72 |
Trabant P601 AMK Otnice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#75 |
Trabant P601 Městský AMK Gottwaldov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#76 |
Trabant P601 MŽ Olomouc |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#77 |
Trabant P601 AMK Rakvice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#80 |
Škoda 100 ČSD Přerov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#81 |
Škoda 110 LS AMK ČST Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#82 |
Škoda 110 R AMECH Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#83 |
Škoda 110 RC AMK Mototechna Uh. Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#84 |
Škoda 110 R AMK Žacléř |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#85 |
Škoda 120 LS AMK Opava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#86 |
Škoda 110 AMK Plumlov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#87 |
Škoda 110 LS AMK Železný Brod |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#88 |
Škoda 110 AMK Plumlov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#89 |
Škoda 110 LS AMK Smiřice nad Labem |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#90 |
Škoda 110 LS AMK Chrudim |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#91 |
Škoda 100 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
PUB*** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#93 |
Škoda 110 R ASK Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#94 |
Škoda 110 LS AMK ČST Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#95 |
Škoda 110 R OSP Opava |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#96 |
Škoda 120 Sigma Hranice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#97 |
Škoda 110 LS AMK Škoda klub Hradec Králové |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#99 |
Škoda 110 R AMK Vracov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#100 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
TU *** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#101 |
Škoda 110 L AMK Kyjov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#102 |
Lada VAZ 21011 MTX VÚGPT Gottwaldov |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#103 |
Škoda 110 LS JZD Podhájí Lutonina |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#104 |
Škoda 110 LS ARC Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#108 |
Škoda 105 L AMK Junior Hr. Králové |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#109 |
Škoda 100 Agroteam JZD Slušovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#110 |
Škoda 110 LS AMK Fryšták |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#111 |
Škoda 100 AMK Trutnov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#112 |
Škoda 110 R AMK Lanškroun |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#113 |
Škoda 110 LS ČSAD Český Těšín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#114 |
Škoda 110 R Sigma Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#115 |
Škoda 100 AMK Bažantnice Hodonín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#116 |
Škoda 110 LS Svit Gottwaldov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#118 |
Škoda 110 LS AMK Mikulov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#119 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#120 |
Škoda 110 Státní lesy Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,