6. Rallye Vysočinou 1979
26. 5. – 27. 5. 1979, Kamenice nad Lipou • asphalt 41.44 km • total distance including road sections - 150.00 km • Other years
Entry list
total entries 115 (77 on list)
#1 |
Škoda 110 LS Kovošrot Praha 10 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#6 |
Škoda 110 LS AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#8 |
Škoda 110 R Pozemní stavby Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#9 | Škoda 110 R | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#18 |
Škoda 110 L AMK Kamenice nad Lipou |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#19 |
Škoda 110 R AMK Ledenice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Škoda 110 LS AMK Ledenice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#24 |
Škoda 110 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 110 R ČVUT Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#26 |
Škoda 120 L AMK České Budějovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#27 |
Škoda 110 LS Avia Praha 9 Čakovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#28 |
Škoda 110 RC AMK ČSD Děčín |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#31 |
Škoda 100 Avia Praha 9 Čakovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Škoda 110 LS AMK Jiříkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#33 |
Škoda 110 LS AMK České Budějovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Škoda 110 L AMK Mototechna Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Škoda 110 L AMK Humpolec |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Škoda 110 LS AMK Ostrov nad Ohří |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#38 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#39 |
Škoda 110 LS AMK Mnichovo Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Škoda 110 LS AMK Secheza Lovosice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#41 |
Škoda 110 LS PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Škoda 110 R AMK Pelhřimov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Škoda 110 LS AMK Blatná |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Škoda 100 AMK Úvaly |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#49 |
Škoda 100 ASK VTŽ Chomutov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#52 |
Fiat 128 C AMK Komařice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Dacia 1300 AMK Řevnice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Lada VAZ 2103 PAMK Klatovy |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Fiat 128 Rally AMK Český Krumlov |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Lada VAZ 2101 AMK Horní Cerekev |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#60 | Fiat 128 | A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#71 |
Trabant P601 AMK Mototechna Vrátno |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#72 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#75 |
Trabant P601 AMK Blatná |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#77 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#79 |
Trabant P601 AMK Kladno |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#81 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#85 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#94 |
Trabant P601 AMK Stod |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#96 |
Trabant P601 AMK Teplice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#107 |
Škoda 100 AMK Nový Bor |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#110 |
Škoda 100 AMK Dobříš |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#111 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#117 |
Škoda 100 AMK Praha 8 - Dolní Chabry |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#118 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#119 |
Škoda 100 AMK Příbram |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#123 |
Škoda 100 ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#124 |
Škoda 100 L ASK Stavby Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#129 | Škoda 100 L | A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#130 |
Fiat 127 AMK Řevnice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#131 |
Škoda 100 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#133 | Škoda 100 | A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Škoda 110 LS Uranové Doly Okrouhlá Radouň |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 110 L ASK Stavby Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#146 |
Škoda 110 L AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#148 |
Škoda 110 LS VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#151 |
Škoda 100 AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#154 |
Škoda 110 L AMK Sukorady |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#156 |
Škoda 110 L AMK Kaplice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#157 |
Škoda 110 R Chemopetrol Litvínov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#163 |
Škoda 100 AMK Nová Včelnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#166 |
Škoda 110 L AMK Secheza Lovosice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#176 | Škoda | A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#178 |
Škoda 120 S AMK Dolní Stakory |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#179 |
Škoda 120 S Autodružstvo Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#183 |
Škoda 120 S Rallye AMK Stavocentrál Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#185 |
Škoda 130 RS AMK SPŠ Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#186 |
Škoda 120 S ASK Plzeň |
PMC*** | A2/1300 |
Local Championship A |
||||
#188 |
AMK Rumburk |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#189 |
Škoda 120 S ASK Karlovy Vary |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#190 | Škoda 120 S Rallye | A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#191 |
Škoda 120 S Rallye ASK Stavby Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#192 | Škoda 120 S Rallye | A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#198 |
Lada VAZ 21011 AK Sklounion Teplice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#199 |
Lada VAZ 2103 MTX OSP Teplice |
A2/1600 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,