6. Rallye Vamberk 1987
9. 5. 1987, Vamberk • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 93 (93 on list)
#2 |
Lada VAZ 2103 AMK Lanškroun |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#4 |
Moskvich 1600 Rallye AMK Velký Ořechov |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#7 |
Lada VAZ 21011 Řempo Kroměříž |
VSB*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#10 |
Lada VAZ 21011 AMK Ratiboř |
FME*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#11 |
Škoda 120 LS AMK Elitex Ústí n. O. |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#12 |
Škoda 130 L AMK Kostelec n. Orl. |
RKB*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#13 |
Škoda 130 L AMK Hněvkovice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#14 |
Dacia 1310 AMK ETS Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#16 |
Škoda 130 L CVH Hranice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#17 |
Škoda 130 L MTX VÚGPT Gottwaldov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#18 |
Škoda 120 LS AMK Oslavany |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#19 |
Lada VAZ 2101 Důl VÚ Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#21 |
Lada VAZ 21011 JZD Štěpánov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#24 |
Lada VAZ 21011 AMK Valašské Meziříčí |
VSB*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#25 |
Škoda 130 L JZD Pustiměř |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#29 |
Lada VAZ 21011 AMK VOKD Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#30 |
Škoda 130 L AMK Škoda Mladá Boleslav |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#40 |
Škoda 120 LS Sempra Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#44 |
Škoda 120 LS Tatra Kopřivnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#46 |
Škoda 130 L SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#47 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#48 |
Škoda 120 LS JZD 9. květen Červenka |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#49 |
Škoda 120 LS AMK Ostrov u Macochy |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#50 |
Škoda 120 LS Plemenářský podnik Kladruby |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#52 |
Škoda 120 LS JZD Pustiměř |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#53 |
Škoda 120 LS AMK Přerov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#55 |
Škoda 120 LS OSP Bruntál |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#56 |
Škoda 120 LS AMK Příbor |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#57 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#58 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#59 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#60 |
Škoda 120 LS AMK Zlaté Hory |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#61 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#64 |
Škoda 120 LS Státní statek Hnojník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#65 |
Škoda 120 LS AMK Opava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#68 |
Škoda 120 LS AMK Haná Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#69 |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#70 |
Renault 5 JZD Odra Krmelín |
OVL*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#71 |
Škoda 120 LS AMK Důl Paskov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#72 |
Škoda 120 LS ARC Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#73 |
Škoda 120 LS AMK Šumperk |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#75 |
Škoda 120 LS AMK Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#76 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#77 |
Škoda 120 LS ASS Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#81 |
Trabant P601 AMK Přerov |
A/700 |
SKP B |
|||||
#85 |
Trabant P601 AMK JZD Rynárec |
A/700 |
SKP B |
|||||
#87 |
Trabant P601 AMK Lipno nad Vltavou |
A/700 |
SKP B |
|||||
#89 |
Trabant P601 AMK Komařice |
CBC*** | A/700 |
SKP B |
||||
#91 |
Trabant P601 AMK Suchdol nad Orlicí |
A/700 |
SKP B |
|||||
#92 |
Trabant P601 AMK Jičín |
A/700 |
SKP B |
|||||
#95 |
Trabant P601 AMK Vítkovice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#97 |
Trabant P601 AMK Šumperk |
A/700 |
SKP B |
|||||
#98 |
Lada VAZ 21011 VÚGPT Gottwaldov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#100 |
Lada VAZ 2103 AMK Junior Hr. Králové |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#101 |
Moskvich 2140 AMK Dvůr Králové |
TUD*** | A/1600 |
SKP B |
||||
#105 |
Škoda 130 L AMK Pustá Polom |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#107 |
Lada VAZ 21011 AMK Kroměříž |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#108 |
Škoda 120 LS AMK Veselíčko |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#111 |
Škoda 130 L Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#115 |
Škoda 130 L AMK Jiskra Tábor |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#116 |
Škoda 130 L MTX Sigma Hodonín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#117 |
Škoda 120 LS AMK Velký Ořechov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#119 |
Škoda 120 LS Svit Gottwaldov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#120 |
Škoda 130 L MTX JZD VŘSR Ivanovice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#121 |
Škoda 130 L AMK Chrudim |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#140 |
Škoda 120 LS AMK Velké Karlovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#142 |
Škoda 120 LS JZD Miloňovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#143 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#147 |
Škoda 120 LS Tatra Kopřivnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#148 |
Škoda 120 LS AMK Staré Město |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#149 |
Škoda 120 LS AMK JZD RŘ Gottwaldov-Kudlov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#151 |
Škoda 120 LS AMK Náchod |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#155 |
Škoda 120 LS ASS Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#156 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Ivanovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#157 |
Škoda 120 LS VCHZ Synthesia Semtín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#158 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Bystřice pod Hostýnem |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#160 |
Škoda 120 LS AMK Semily |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#161 |
Škoda 120 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#171 |
Trabant P601 AMK Mariánské Údolí |
A/700 |
SKP B |
|||||
#173 |
Trabant P601 AMK Loučeň |
TUD*** | A/700 |
SKP B |
||||
#174 |
Trabant P601 AMK Dvůr Králové |
A/700 |
SKP B |
|||||
#175 |
Trabant P601 ASS Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#176 |
Trabant P601 ASS Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#177 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#178 |
Trabant P601 ASS Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#179 |
Trabant P601 AMK Klimkovice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#180 |
Trabant P601 AMK 1. máje Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#200 |
Lada VAZ 2105 VFTS JZD Dolany |
ZK | ||||||
#201 |
Lada VAZ 2105 VFTS AMK Junior Hr. Králové |
ZK | ||||||
#202 |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
ZK | ||||||
#203 |
Škoda 120 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
ZK | ||||||
#204 |
Škoda 120 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
ZK | ||||||
#206 |
Škoda 130 L Státní statek Hlučín |
ZK |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,