46. SATA Rallye Açores 2011
IRC #6 • European Cup South #3 [coef 10] • IRC 2WD #6 • IRC Production #6 • Portugal #4 • Açores #4 • Taça da Região Autónoma #4
14. 7. – 16. 7. 2011, Ponta Delgada • Grupo Desportivo Comercial • gravel 205.09 km - (cancelled 25.77 km) • Other years
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after | |
SS1 Lagoa - Marques 1 (13.06 km) | 8:47.3 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
89.2 km/h 0.41 s/km |
8:47.3 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
Auto hodne klouzalo a sem tam stale byl prach ve vzduchu, tak jsme na takovych mistech nechali nejaky cas. | ||||||
SS2 Coroa da Mata 1 (7.50 km) | 6:25.3 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
70.1 km/h |
15:12.6 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
SS3 SS Grupo Marques 1 (2.00 km) | 1:59.1 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
60.5 km/h 0.85 s/km |
17:11.7 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
2. leg | ||||||
SS4 Batalha Golfe 1 (7.90 km) | 5:48.0 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
81.7 km/h 0.99 s/km |
22:59.7 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
Myslim, zese mi tato RZ celkem povedla.Ale mame spatnou startovani pozici. Cistime stopu a trakce neni moc dobra. | ||||||
SS5 Feteiras 1 (7.47 km) | cancelled | |||||
SS6 Sete Cidades 1 (18.30 km) | 13:55.2 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
78.9 km/h 0.49 s/km |
36:54.9 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
SS7 Batalha Golfe 2 (7.90 km) | 5:40.0 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
83.6 km/h 0.97 s/km |
42:34.9 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
Snazim se hodne tlacit. Auto je mnohem lepsi a my muzeme utocit. | ||||||
SS8 Feteiras 2 (7.47 km) | 5:51.8 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
76.4 km/h 0.41 s/km |
48:26.7 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
SS9 Sete Cidades 2 (18.30 km) | cancelled | |||||
SS10 Remédios - Água de Pau (7.15 km) | 5:06.7 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
83.9 km/h 1.38 s/km |
53:33.4 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
SS11 Lagoa - Marques 2 (13.06 km) | 8:39.0 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
90.6 km/h 0.72 s/km |
1:02:12.4 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
SS12 Coroa da Mata 2 (7.50 km) | 6:23.2 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
70.5 km/h 1.19 s/km |
1:08:35.6 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
3. leg | ||||||
SS13 Graminhais 1 (20.80 km) | 16:07.1 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
77.4 km/h 1.06 s/km |
1:24:42.7 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
|
SS14 Tronqueira 1 (21.94 km) | Transmission |