1. Štít Orlických hor 1974
13. 9. – 14. 9. 1974, Rychnov nad Kněžnou • asphalt - gravel 20.00 km • Other years
Entry list
total entries 46 (46 on list)
#1 |
Škoda 110 R AMK Doubravník |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#2 |
Technometra Semily |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#3 | Škoda 110 LS | A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#5 | A1/1150 |
Local Championship B |
||||||
#7 |
Škoda 1000 MB AMK Škoda klub Hradec Králové |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#8 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#10 |
Škoda 110 L AMK Škoda klub Hradec Králové |
ABX*** | A1/1150 |
Local Championship B |
||||
#13 | A1/1150 |
Local Championship B |
||||||
#15 |
Fiat 128 AMK Frýdlant v Čechách |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#16 |
Škoda 100 ARC Brno |
A1/1150 |
Local Championship B |
|||||
#30 |
AMK Gottwaldov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#36 | A2/1000 |
Local Championship B |
||||||
#37 |
ASS Olomouc |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#39 |
AMK Prostějov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#40 |
AMK Hronov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#41 |
AMK Jičín |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#42 |
Škoda 100 L ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#43 |
AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
AMK Uherský Brod |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#46 |
AMK Police nad Metují |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#47 |
AMK Důl Ostrava |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#48 |
TJ RH Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#49 |
AMK Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
AMK Jičín |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#51 |
AMK Důl Doubrava |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#52 |
AMK Dvůr Králové |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Tatra Nový Jičín |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#56 |
AMK Urxovy závody Val. Meziříčí |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
ASK Havířov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#58 | A2/1150 |
Local Championship B |
||||||
#59 |
ZKL Brno |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#60 |
Škoda 110 LS AMK Nové Město nad Metují |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#62 |
AMK Trutnov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#63 |
Moravolen Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#64 |
JZD Mohelnice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#65 |
AMK Hronov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#66 |
AMK Liaz Přerov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#67 |
AMK Geodézie Brno - Město |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#68 |
VŽKG Ostrava |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#69 |
Sport RD Rýmařov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#76 |
Škoda 120 S AMK Zlatá Přilba Pardubice |
B5/2500 |
Local Championship B |
|||||
#78 |
Škoda 120 S AMK Vyskeř |
B5/2500 |
Local Championship B |
|||||
#88 |
AMK Škoda klub Hradec Králové |
B5/2500 |
Local Championship B |
|||||
#90 |
AMK Škoda klub Hradec Králové |
B5/2500 |
Local Championship B |
|||||
#91 |
AMK Prostějov |
B5/2500 |
Local Championship B |
|||||
#92 |
Důl 9. květen Stonava |
B5/2500 |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Jiří Hejčl,