Rallye Vysočina Kamenice nad Lipou
Czech Middle Championship #3
5. 6. – 6. 6. 1992, Kamenice nad Lipou • asphalt - gravel
Czech Middle Championship #2
31. 5. – 1. 6. 1991, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 91/56 • asphalt - gravel 75,96 km
1. | Černý Václav - Kocourková Helena | Škoda 130 L | 42:48 | |||
2. | Sedlák Miroslav - Červenka Jiří | Škoda 130 L | AMK Zálesí Humpolec | 43:26 | ||
3. | Štembera Jiří - Štanc Pavel | Škoda 130 L | AMK Příbram | 43:30 |
1. | Černý Václav - Kocourková Helena | Škoda 130 L | 42:48 | |||
2. | Sedlák Miroslav - Červenka Jiří | Škoda 130 L | AMK Zálesí Humpolec | 43:26 | ||
3. | Štembera Jiří - Štanc Pavel | Škoda 130 L | AMK Příbram | 43:30 |
Local Czech A #3
7. 9. – 8. 9. 1990, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 90/61 • asphalt - gravel 75,96 km
1. | Černík Jaroslav - Vaculík Petr | Volkswagen Golf GTi | Pragoiso Praha | 42:30 | ||
2. | Hahnel Milan - Blahout František | Škoda 130 L | SST Postoloprty | 43:26 | ||
3. | Kronďák Jiří - Podskalský Zbyněk | Škoda 130 L | ARS Praha 9 | 43:50 |
1. | Černík Jaroslav - Vaculík Petr | Volkswagen Golf GTi | Pragoiso Praha | 42:30 | ||
2. | Hahnel Milan - Blahout František | Škoda 130 L | SST Postoloprty | 43:26 | ||
3. | Kronďák Jiří - Podskalský Zbyněk | Škoda 130 L | ARS Praha 9 | 43:50 |
SKP A #1
26. 5. – 27. 5. 1989, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 92/74 • asphalt - gravel
1. | Trajbold Jan ml. - Vendl Zdeněk | Škoda 130 L | GŘ AP Praha | 34:10 | ||
2. | Hauner Luděk - Dyršmíd Milan | Škoda 130 L | AMK Rakovník | 34:10 | ||
3. | Novozámský Jiří - Kříž Miroslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Smrčí | 34:33 |
1. | Trajbold Jan ml. - Vendl Zdeněk | Škoda 130 L | GŘ AP Praha | 34:10 | ||
2. | Hauner Luděk - Dyršmíd Milan | Škoda 130 L | AMK Rakovník | 34:10 | ||
3. | Novozámský Jiří - Kříž Miroslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Smrčí | 34:33 |
SKP A #1
28. 5. 1988, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 92/49 • asphalt - gravel 95,66 km
1. | Müller Evžen - Kotvald Michal | Škoda 130 L | Motocar Club Praha | 1:00:31 | ||
2. | Valenta Libor - Blažek Pavel | Škoda 130 L | Autosport Praha 10 | 1:02:55 | ||
3. | Kohoušek Jiří - Tomeček Libor | Škoda 130 L | AMK ČSUP Hamr u České Lípy | 1:03:29 |
1. | Müller Evžen - Kotvald Michal | Škoda 130 L | Motocar Club Praha | 1:00:31 | ||
2. | Valenta Libor - Blažek Pavel | Škoda 130 L | Autosport Praha 10 | 1:02:55 | ||
3. | Kohoušek Jiří - Tomeček Libor | Škoda 130 L | AMK ČSUP Hamr u České Lípy | 1:03:29 |
SKP B #2
29. 5. – 30. 5. 1987, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 75/55 • asphalt - gravel
1. | Šabršula Jan - Češek Oldřich | Lada VAZ 21011 | AMK Ratiboř | 1:02:56 | ||
2. | Bitomský Jindřich - Pavlík Zdeněk | Dacia 1310 | AMK ETS Ostrava | 1:03:11 | ||
3. | Soušek Libor - Dvořák Jindřich | Škoda 120 LS | AMK Elitex Ústí n. O. | 1:03:30 |
1. | Šabršula Jan - Češek Oldřich | Lada VAZ 21011 | AMK Ratiboř | 1:02:56 | ||
2. | Bitomský Jindřich - Pavlík Zdeněk | Dacia 1310 | AMK ETS Ostrava | 1:03:11 | ||
3. | Soušek Libor - Dvořák Jindřich | Škoda 120 LS | AMK Elitex Ústí n. O. | 1:03:30 |
SKP B
6. 6. – 7. 6. 1986, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 67/38 • asphalt - gravel
1. | Kníchal Vlastimil - Vonka Jaroslav | Škoda 130 L | JZD VŘSR Ivanovice | 59:27 | ||
2. | Klabačka Jaroslav - Korytář Josef | Lada VAZ 21011 | AMK JZD Kelečsko | 1:00:02 | ||
3. | Svoboda Lubomír - Krejčíř Pavel | Lada VAZ 21011 | ZO Vrchoslavice | 1:00:13 |
1. | Kníchal Vlastimil - Vonka Jaroslav | Škoda 130 L | JZD VŘSR Ivanovice | 59:27 | ||
2. | Klabačka Jaroslav - Korytář Josef | Lada VAZ 21011 | AMK JZD Kelečsko | 1:00:02 | ||
3. | Svoboda Lubomír - Krejčíř Pavel | Lada VAZ 21011 | ZO Vrchoslavice | 1:00:13 |
SKP A #2
8. 6. 1985, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 107/67 • asphalt - gravel 118,00 km
1. | Burda Hubert - Feslová Věra | Lada VAZ 2103 | VŠZ Praha 6 - Suchdol | 1:15:35 | ||
2. | Míka Jiří - Šťastný Miroslav | Lada VAZ 2105 | AMK Metalex Mělník | 1:17:26 | ||
3. | Stahl Antonin - Stahl Jan | Lada VAZ 21011 | AMK Janovice nad Úhlavou | 1:17:29 |
1. | Burda Hubert - Feslová Věra | Lada VAZ 2103 | VŠZ Praha 6 - Suchdol | 1:15:35 | ||
2. | Míka Jiří - Šťastný Miroslav | Lada VAZ 2105 | AMK Metalex Mělník | 1:17:26 | ||
3. | Stahl Antonin - Stahl Jan | Lada VAZ 21011 | AMK Janovice nad Úhlavou | 1:17:29 |
Local Czech #1
26. 5. – 27. 5. 1984, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 92/64 • asphalt - gravel 93,72 km
1. | David Jiří - Lešetický Tomáš | Lada VAZ 2103 | Filmové Studio Barrandov | 1:02:45 | ||
2. | Stružka Jiří - Novický Ladislav | Lada VAZ 21011 | ASS Olomouc | 1:02:48 | ||
3. | Špůr Jan - Havlík Petr | Lada VAZ 21011 | AMK Junior Hr. Králové | 1:02:49 |
1. | David Jiří - Lešetický Tomáš | Lada VAZ 2103 | Filmové Studio Barrandov | 1:02:45 | ||
2. | Stružka Jiří - Novický Ladislav | Lada VAZ 21011 | ASS Olomouc | 1:02:48 | ||
3. | Špůr Jan - Havlík Petr | Lada VAZ 21011 | AMK Junior Hr. Králové | 1:02:49 |
Local Championship B
4. 6. – 5. 6. 1983, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 59/40 • asphalt - gravel
1. | Manda Josef - Tomášek Luděk | Lada VAZ 21011 | Tatra Kopřivnice | 40:39 | ||
2. | Hloušek Ota - Kohut Ladislav | Lada VAZ 21011 MTX | OKR Důl Stařič | 42:16 | ||
3. | Kiss Dezider - Rýdlová Alexandra | Lada VAZ 21011 MTX | ČSAD Nový Jičín | 42:17 |
1. | Manda Josef - Tomášek Luděk | Lada VAZ 21011 | Tatra Kopřivnice | 40:39 | ||
2. | Hloušek Ota - Kohut Ladislav | Lada VAZ 21011 MTX | OKR Důl Stařič | 42:16 | ||
3. | Kiss Dezider - Rýdlová Alexandra | Lada VAZ 21011 MTX | ČSAD Nový Jičín | 42:17 |
Local Championship B #5
29. 10. – 30. 10. 1982, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 53/36 • asphalt - gravel
1. | Maňas Pavel - Čechová Svatava | Škoda 130 RS | Barum Gottwaldov |
Local Championship A
26. 5. – 27. 5. 1979, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 115/77 • asphalt 41,44 km
1. | Padruněk Miroslav sen. - Herman Otto | Škoda 110 LS | Uranové Doly Okrouhlá Radouň | 28:36 | ||
2. | Jón Jiří - Jón Vladimír | Škoda 110 L | AMK Sukorady | 28:57 | ||
3. | Klimánek Petr - Klimánek Martin | Škoda 110 L | ASK Stavby Praha | 29:06 |
1. | Padruněk Miroslav sen. - Herman Otto | Škoda 110 LS | Uranové Doly Okrouhlá Radouň | 28:36 | ||
2. | Jón Jiří - Jón Vladimír | Škoda 110 L | AMK Sukorady | 28:57 | ||
3. | Klimánek Petr - Klimánek Martin | Škoda 110 L | ASK Stavby Praha | 29:06 |
Local Championship A #1
20. 5. – 21. 5. 1978, Kamenice nad Lipou • entries/finish - ?/86 • asphalt - gravel 37,00 km
1. | Častoral Jaroslav - Keliš Jaroslav | Škoda 110 L | PAMK Klatovy | 23:15 | ||
2. | Horejš Jaroslav - Lazar Miloslav | Škoda 110 L Rallye | PAMK Klatovy | 23:38 | ||
3. | Břichnáč Jiří - Šteffek Milan | Lada VAZ 21011 | ASK VTŽ Chomutov | 23:48 |
1. | Častoral Jaroslav - Keliš Jaroslav | Škoda 110 L | PAMK Klatovy | 23:15 | ||
2. | Horejš Jaroslav - Lazar Miloslav | Škoda 110 L Rallye | PAMK Klatovy | 23:38 | ||
3. | Břichnáč Jiří - Šteffek Milan | Lada VAZ 21011 | ASK VTŽ Chomutov | 23:48 |
without retired crews
Local Championship A
28. 5. 1977, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 104/78 • asphalt - gravel 33,97 km
1. | Horák Jiří - Babor František | Lada VAZ | AMK Praha 5 - Řeporyje | 22:41 | ||
2. | Klimánek Petr - Tomis Michal | Škoda 110 L | MST Praha | 23:01 | ||
3. | Potměšil Jiří - Daneš Bohumil | Lada VAZ 2103 | ČSAD KNV Praha 8 | 23:16 |
1. | Horák Jiří - Babor František | Lada VAZ | AMK Praha 5 - Řeporyje | 22:41 | ||
2. | Klimánek Petr - Tomis Michal | Škoda 110 L | MST Praha | 23:01 | ||
3. | Potměšil Jiří - Daneš Bohumil | Lada VAZ 2103 | ČSAD KNV Praha 8 | 23:16 |
without retired crews
Local Championship A
12. 6. – 13. 6. 1976, Kamenice nad Lipou • entries/finish - 80/61 • asphalt - gravel
1. | Jarolímek Eduard - ? |
Local Championship A
31. 5. – 1. 6. 1975, Kamenice nad Lipou • entries/finish - ?/79 • asphalt - gravel 11,50 km
1. | Fuchs Jiří - Hrubý Karel | Škoda 1000 MB | AMK Praha 3 - Žižkov | 6:56 | ||
2. | Červený Václav - Veselý Jiří | Škoda 110 L Rallye | AMK Mariánské Lázně | 7:03 | ||
3. | Rindt Pavel - Hubený Jindřich | Škoda 120 S | ASK Stavby Praha | 7:09 |
1. | Fuchs Jiří - Hrubý Karel | Škoda 1000 MB | AMK Praha 3 - Žižkov | 6:56 | ||
2. | Červený Václav - Veselý Jiří | Škoda 110 L Rallye | AMK Mariánské Lázně | 7:03 | ||
3. | Rindt Pavel - Hubený Jindřich | Škoda 120 S | ASK Stavby Praha | 7:09 |
Local Championship A
26. 5. 1974, Kamenice nad Lipou • entries/finish - ?/93 • asphalt - gravel
1. | Lžičař Miroslav - Vachala Vladimír | Fiat 125 | AMK Mototechna Praha | 10:35 | ||
2. | Hejna Václav - Hejnová Š. | AMK Praha | 11:06 | |||
3. | Ferus František - Polomis Čestmír | PAMK Klatovy | 11:20 |
1. | Lžičař Miroslav - Vachala Vladimír | Fiat 125 | AMK Mototechna Praha | 10:35 | ||
2. | Hejna Václav - Hejnová Š. | AMK Praha | 11:06 | |||
3. | Ferus František - Polomis Čestmír | PAMK Klatovy | 11:20 |