Rallye Teplice
Rallye Cup #2
1. 6. 2013, Teplice • entries/finish - 50/36 • asphalt 72,30 km - (cancelled 18,10 km)
1. | Šikl Martin - Vilímek Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | 35:19.0 | |||
2. | Zenker Jan - Bernas Jan | Subaru Impreza STi N12B | Auto Vašenda Motorsport | 35:33.0 | ||
3. | Vašenda Valdemar - Hrabě Jiří | Mitsubishi Lancer Evo IX | Auto Vašenda Motorsport | 35:34.0 |
1. | Šikl Martin - Vilímek Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | 35:19.0 | |||
2. | Zenker Jan - Bernas Jan | Subaru Impreza STi N12B | Auto Vašenda Motorsport | 35:33.0 | ||
3. | Vašenda Valdemar - Hrabě Jiří | Mitsubishi Lancer Evo IX | Auto Vašenda Motorsport | 35:34.0 |
Driver Věra Filipová died after accident on SS7. Mitsubishi Lancer Evo IX hit a tree. Final results after SS6.
Volný pohár #6
4. 11. – 5. 11. 2005 • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Kohout Rudolf - Radina Josef | Lancia Delta HPE | Rallye Team Nikita | 23:17.8 | ||
2. | Navrátil Jiří - Kraner Karel | Mitsubishi Lancer Evo | 23:36.4 | |||
3. | Zahradník Rudolf - Čihulka Leoš | Lancia Delta HF Integrale | Dolfi Motorsport | 23:42.0 |
Czechoslovakia #3
3. 6. – 5. 6. 1988, Teplice • entries/finish - 106/61 • asphalt - gravel 219,44 km - (cancelled 11,55 km)
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:05:14 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:06:45 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Hamrlík Radek | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:11:45 |
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:05:14 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:06:45 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Hamrlík Radek | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:11:45 |
Czechoslovakia #2
26. 6. – 28. 6. 1987, Teplice • entries/finish - 109/69 • asphalt - gravel 198,74 km
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:44:24 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:46:50 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:47:23 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:44:24 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:46:50 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:47:23 |
Czechoslovakia #1
25. 4. – 27. 4. 1986, Teplice • entries/finish - 103/56 • asphalt - gravel 234,42 km
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:24:36 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:25:58 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:30:03 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:24:36 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:25:58 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:30:03 |
Czechoslovakia #1
26. 4. – 28. 4. 1985, Teplice • entries/finish - 105/56 • asphalt - gravel 219,90 km - (cancelled 19,94 km)
1. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 1:54:47 | ||
2. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:55:42 | ||
3. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 1:56:44 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 1:54:47 | ||
2. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:55:42 | ||
3. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 1:56:44 |
Czechoslovakia #2
20. 4. – 22. 4. 1984, Teplice • entries/finish - 97/51 • asphalt - gravel 237,00 km
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Opel Manta 200 | AMK JZD Slušovice | 2:24:51 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
3. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
2. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:31:48 |
Czechoslovakia #2
29. 4. – 30. 4. 1983, Teplice • entries/finish - 104/56 • asphalt - gravel 205,68 km
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:19:18 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:20:03 | ||
3. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 2:21:09 |
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:19:18 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:20:03 | ||
3. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 2:21:09 |
Czechoslovakia #2
24. 4. – 25. 4. 1982, Teplice • entries/finish - 100/53 • asphalt - gravel 214,50 km
1. | Konček Ondrej - Konček Vlado | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:09:44 | ||
2. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Turbo | Agroteam JZD Slušovice | 2:10:35 | ||
3. | Raichl Jan - Raichl Miroslav | Škoda 130 RS | ÚAMK Škoda Mladá Boleslav | 2:10:40 |
1. | Konček Ondrej - Konček Vlado | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:09:44 | ||
2. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Turbo | Agroteam JZD Slušovice | 2:10:35 | ||
3. | Raichl Jan - Raichl Miroslav | Škoda 130 RS | ÚAMK Škoda Mladá Boleslav | 2:10:40 |
Czechoslovakia #2
25. 4. – 26. 4. 1981, Teplice • entries/finish - 101/61 • asphalt - gravel 211,56 km
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:06:29 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:08:06 | ||
3. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:09:31 |
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 2:06:29 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:08:06 | ||
3. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:09:31 |
Czechoslovakia #2
28. 4. – 29. 4. 1979, Teplice • entries/finish - 127/71 • asphalt - gravel 140,29 km
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:32:00 | ||
2. | Havel Vlastimil - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:33:14 | ||
3. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Škoda 130 RS | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:36:10 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:32:00 | ||
2. | Havel Vlastimil - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:33:14 | ||
3. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Škoda 130 RS | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:36:10 |
Czechoslovakia #2
28. 4. – 29. 4. 1978, Teplice • entries/finish - 111/59 • asphalt - gravel 103,49 km
1. | Císař Antonín - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AMK Příbram | 1:15:46 | ||
2. | Sivík Josef - Novák Radovan | Renault 17 Gordini | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:15:59 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Škoda 130 RS | AMK Praha 3 - Žižkov | 1:17:21 |
1. | Císař Antonín - Soukup Jan | Škoda 130 RS | AMK Příbram | 1:15:46 | ||
2. | Sivík Josef - Novák Radovan | Renault 17 Gordini | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:15:59 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Škoda 130 RS | AMK Praha 3 - Žižkov | 1:17:21 |
Czechoslovakia #2
23. 4. – 24. 4. 1977, Teplice • entries/finish - 93/52 • asphalt - gravel
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:14:28 | ||
2. | Zapadlo Miloslav - Motal Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:15:25 | ||
3. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:19:56 |
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:14:28 | ||
2. | Zapadlo Miloslav - Motal Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:15:25 | ||
3. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:19:56 |
Czechoslovakia #2
17. 4. – 18. 4. 1976, Teplice • entries/finish - 82/52 • asphalt - gravel
1. | Sivík Josef - Rafaj Jaroslav | Renault 17 Gordini | Barum Team | 1:08:14 | ||
2. | Bold Petr - Bojas Karel | Lada VAZ 21011 MTX | Metalex Praha | 1:09:11 | ||
3. | Pavlík Leo - Hlávka František | Škoda 120 S | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:11:05 |
1. | Sivík Josef - Rafaj Jaroslav | Renault 17 Gordini | Barum Team | 1:08:14 | ||
2. | Bold Petr - Bojas Karel | Lada VAZ 21011 MTX | Metalex Praha | 1:09:11 | ||
3. | Pavlík Leo - Hlávka František | Škoda 120 S | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:11:05 |
Czech Middle Championship #2
24. 5. – 25. 5. 1975, Teplice • entries/finish - 111/72 • asphalt - gravel
1. | Markvart František - Hlávka František | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 52:29 | ||
2. | Císař Antonín - Schovánek Pavel | Škoda 110 L | AMK Příbram | 53:59 | ||
3. | Janoušek Jiří - Burda Josef | Lada VAZ 2103 MTX | AMK Mototechna Praha | 54:05 |
1. | Markvart František - Hlávka František | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 52:29 | ||
2. | Císař Antonín - Schovánek Pavel | Škoda 110 L | AMK Příbram | 53:59 | ||
3. | Janoušek Jiří - Burda Josef | Lada VAZ 2103 MTX | AMK Mototechna Praha | 54:05 |
Local Championship A
8. 4. – 9. 4. 1974, Teplice • entries/finish - 113/85 • asphalt - gravel 30,00 km
1. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 1100 MB | ASK Plzeň | 22:10 | ||
2. | Heřman Miroslav - Doubek František | Fiat 128 Sport Coupé | AMK Praha 5 - Řeporyje | 22:32 | ||
3. | Müller Petr - Pěknic Jan | Škoda 120 S | AMK CHZ ČSSP Záluží | 22:40 |
1. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 1100 MB | ASK Plzeň | 22:10 | ||
2. | Heřman Miroslav - Doubek František | Fiat 128 Sport Coupé | AMK Praha 5 - Řeporyje | 22:32 | ||
3. | Müller Petr - Pěknic Jan | Škoda 120 S | AMK CHZ ČSSP Záluží | 22:40 |
Local Championship
9. 4. 1972, Teplice • entries/finish - 99/86 • asphalt - gravel
1. | Formánek Josef - Kaftan Jiří | Škoda 110 L Rallye | MSK Teplice | 6:55 | ||
2. | Exner Jindřich - Švorc Václav | Škoda 110 | AMK Nové Město nad Metují | 6:55 | ||
3. | Pohajda Ladislav - Berák Jan | BMW 1800 TI | AMK Uničov | 6:57 |
1. | Formánek Josef - Kaftan Jiří | Škoda 110 L Rallye | MSK Teplice | 6:55 | ||
2. | Exner Jindřich - Švorc Václav | Škoda 110 | AMK Nové Město nad Metují | 6:55 | ||
3. | Pohajda Ladislav - Berák Jan | BMW 1800 TI | AMK Uničov | 6:57 |