Season 1984
Czech Republic
Czechoslovakia 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • entries/finish - 90/52 • asphalt - gravel • Other years
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 2:26:47 | ||
2. | Suchopár Václav - Layer Josef | Volkswagen Golf I GTi 1.6 | AMK Františkovy Lázně | 2:28:54 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Alfa Romeo | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:05 |
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
20. 4. – 22. 4. 1984, Teplice • entries/finish - 97/51 • asphalt - gravel 237.00 km • Other years
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Opel Manta 200 | AMK JZD Slušovice | 2:24:51 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
3. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 |
1. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:26:24 | ||
2. | Hahnel Rudolf - Málek Karel | Lada VAZ 2105 MTX | AMK ZSS Děčín | 2:30:26 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:31:48 |
2. 6. – 3. 6. 1984, Příbram • entries/finish - 97/47 • asphalt - gravel 203.50 km • Other years
1. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Vsetín | 2:12:48 | ||
2. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lada VAZ 2105 VFTS | ŠM Závadka Janovnik | 2:13:54 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:13:56 |
1. | Malý Pavel - Klimek Vítězslav | Lada VAZ 2105 MTX | AMK Vsetín | 2:12:48 | ||
2. | Drotár Igor - Bánoci Vladimír | Lada VAZ 2105 VFTS | ŠM Závadka Janovnik | 2:13:54 | ||
3. | Pech Václav sen. - Soukup Jan | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:13:56 |
17. 8. – 18. 8. 1984, Topolčany • entries/finish - 92/56 • asphalt - gravel 224.50 km • Other years
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:42 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:33:33 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | Agroteam JZD Slušovice | 2:29:42 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 VFTS | Barum Team | 2:31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 120 LS | Barum Team | 2:33:33 |
The fastest crew was Kašpárek - Kounovský (Škodou 160RS MTX), but out of classification.
Standings - drivers
TOTAL | ||||||||
1. | Pech Václav sen. |
20 [1.] |
20 [1.] |
20 [1.] | - |
60 |
||
2. | Urban Jiří |
15 [2.] |
15 [2.] | R |
20 [1.] |
50 |
||
3. | Trajbold Jan st. |
10 [4.] |
1 [10.] |
15 [2.] | R |
26 |
||
4. | Vlasák Bořivoj | - |
10 [4.] |
8 [5.] |
3 [8.] |
21 |
||
5. | Határ Marián | R |
12 [3.] | - |
8 [5.] |
20 |
||
6. | Šimek Karel | R |
R |
12 [3.] |
6 [6.] |
18 |
||
7. | Raichl Jan |
8 [5.] |
8 [5.] | - | - |
16 |
||
8. | Pipota Zdeněk | R |
R |
R |
15 [2.] |
15 |
||
9. | Tesař Milan |
1 [10.] | R |
R |
12 [3.] |
13 |
||
10. | Hambálek Petr |
12 [3.] | R |
- | - |
12 |
||
11. | Arazim Václav | R |
- | R |
10 [4.] |
10 |
||
12. | Facek Milan |
6 [6.] | - | R |
- |
6 |
||
12. | Janeba Pavel |
2 [9.] | - | R |
4 [7.] |
6 |
||
12. | Babor František | - |
6 [6.] | R |
R |
6 |
||
12. | Jandík Miroslav st. | R |
R |
6 [6.] | R |
6 |
||
16. | Gronych Jindřich | - | R |
4 [4.] | R |
4 |
||
16. | Zelený Ladislav |
4 [7.] | - | R |
- |
4 |
||
16. | Rajchman Jaroslav | - |
4 [7.] | - | R |
4 |
||
16. | Trnka Vítězslav | - | R |
4 [7.] | - |
4 |
||
20. | Šofr Pavel | R |
3 [8.] | R |
- |
3 |
||
20. | Fuchs Tomáš |
3 [8.] | - | R |
- |
3 |
||
20. | Riegl Herbert | - | R |
3 [8.] | - |
3 |
||
23. | Lehejček Adolf | - |
2 [9.] | R |
- |
2 |
||
23. | Hruška Bohumil | - | R |
2 [9.] | - |
2 |
||
23. | Schreiner Jozef | - | R |
- |
2 [9.] |
2 |
||
26. | Sivík Josef | - | - | - |
1 [10.] |
1 |
||
26. | Trojan Karel sen. | R |
- |
1 [10.] | - |
1 |
Standings progress
Stats
Event victories
1. | Lank Miroslav | 2 | |
2. | Blahna Václav | 1 | |
= | Malý Pavel | 1 |
Stage winners
Rally leaders
1. | Lank Miroslav | 26 | |
2. | Dolák Milan | 10 | |
3. | Malý Pavel | 9 | |
= | Blahna Václav | 9 | |
5. | Valoušek Pavel sen. | 7 | |
= | Drotár Igor | 7 | |
7. | Sedlář Jiří | 4 | |
8. | Jandík Miroslav st. | 3 | |
9. | Hahnel Rudolf | 1 | |
= | Pech Václav sen. | 1 |