19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#106
ASS Olomouc
A/Š120LS
Final results
33. overall
11. class A/Š120LS
33. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:24 (384) | 63.
24. class A/Š120LS 63. Czechoslovakia |
|
6:24 (384) | 63.
24. class A/Š120LS 63. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 11:22 (682) | 65.
22. class A/Š120LS 65. Czechoslovakia |
|
17:46 (1066) | 64.
21. class A/Š120LS 64. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:32 (512) | 42.
16. class A/Š120LS 42. Czechoslovakia |
|
26:18 (1578) | 58.
19. class A/Š120LS 58. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:35 (695) | 42.
9. class A/Š120LS 42. Czechoslovakia |
|
37:53 (2273) | 50.
18. class A/Š120LS 50. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 10:30 (630) | 51.
18. class A/Š120LS 51. Czechoslovakia |
|
48:23 (2903) | 48.
17. class A/Š120LS 48. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 9:12 (552) | 53.
17. class A/Š120LS 53. Czechoslovakia |
|
57:35 (3455) | 47.
16. class A/Š120LS 47. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:57 (477) | 39.
14. class A/Š120LS 39. Czechoslovakia |
|
1:05:32 (3932) | 45.
16. class A/Š120LS 45. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:48 (288) | 32.
8. class A/Š120LS 32. Czechoslovakia |
|
1:10:20 (4220) | 45.
16. class A/Š120LS 45. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:51 (291) | 16.
4. class A/Š120LS 16. Czechoslovakia |
|
1:15:11 (4511) | 43.
16. class A/Š120LS 43. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:47 (287) | 29.
8. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
|
1:19:58 (4798) | 43.
16. class A/Š120LS 43. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:23 (683) | 29.
4. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
|
1:31:21 (5481) | 41.
14. class A/Š120LS 41. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 6:20 (380) | 41.
11. class A/Š120LS 41. Czechoslovakia |
|
1:37:41 (5861) | 40.
13. class A/Š120LS 40. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 10:58 (658) | 33.
12. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
|
1:48:39 (6519) | 36.
12. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 9:26 (566) | 37.
10. class A/Š120LS 37. Czechoslovakia |
|
1:58:05 (7085) | 36.
11. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:58 (358) | 35.
11. class A/Š120LS 35. Czechoslovakia |
|
2:04:03 (7443) | 36.
11. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 11:38 (698) | 24.
8. class A/Š120LS 24. Czechoslovakia |
|
2:15:41 (8141) | 35.
11. class A/Š120LS 35. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 9:51 (591) | 35.
11. class A/Š120LS 35. Czechoslovakia |
|
2:25:32 (8732) | 34.
11. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:26 (506) | 26.
8. class A/Š120LS 26. Czechoslovakia |
|
2:33:58 (9238) | 34.
11. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 5:02 (302) | 30.
8. class A/Š120LS 30. Czechoslovakia |
|
2:39:00 (9540) | 34.
11. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:07 (307) | 20.
4. class A/Š120LS 20. Czechoslovakia |
|
2:44:07 (9847) | 32.
10. class A/Š120LS 32. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 5:03 (303) | 31.
7. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
|
2:50:30 (10230) 1:20 |
33.
11. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
Penalty 1:20 |