19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#87
AMK Nová Včelnice
A/Š120LS
Final results
21. overall
5. class A/Š120LS
21. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:30 (390) | 70.
27. class A/Š120LS 70. Czechoslovakia |
|
6:30 (390) | 69.
27. class A/Š120LS 69. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 10:20 (620) | 41.
19. class A/Š120LS 41. Czechoslovakia |
|
16:50 (1010) | 45.
20. class A/Š120LS 45. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:34 (514) | 45.
17. class A/Š120LS 45. Czechoslovakia |
|
25:24 (1524) | 44.
18. class A/Š120LS 44. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:48 (708) | 48.
15. class A/Š120LS 48. Czechoslovakia |
|
37:12 (2232) | 43.
17. class A/Š120LS 43. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:51 (591) | 34.
13. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
|
47:03 (2823) | 40.
16. class A/Š120LS 40. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:15 (495) | 24.
8. class A/Š120LS 24. Czechoslovakia |
|
55:18 (3318) | 35.
13. class A/Š120LS 35. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:49 (469) | 31.
11. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
|
1:03:07 (3787) | 34.
13. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:54 (294) | 43.
14. class A/Š120LS 43. Czechoslovakia |
|
1:08:01 (4081) | 34.
13. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 5:09 (309) | 44.
14. class A/Š120LS 44. Czechoslovakia |
|
1:13:10 (4390) | 34.
13. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:50 (290) | 34.
10. class A/Š120LS 34. Czechoslovakia |
|
1:18:00 (4680) | 32.
12. class A/Š120LS 32. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:45 (705) | 40.
10. class A/Š120LS 40. Czechoslovakia |
|
1:29:45 (5385) | 32.
11. class A/Š120LS 32. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:56 (356) | 28.
7. class A/Š120LS 28. Czechoslovakia |
|
1:35:41 (5741) | 29.
9. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 10:09 (609) | 21.
6. class A/Š120LS 21. Czechoslovakia |
|
1:45:50 (6350) | 27.
8. class A/Š120LS 27. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:40 (520) | 18.
5. class A/Š120LS 18. Czechoslovakia |
|
1:54:30 (6870) | 26.
7. class A/Š120LS 26. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:44 (344) | 23.
6. class A/Š120LS 23. Czechoslovakia |
|
2:00:14 (7214) | 26.
7. class A/Š120LS 26. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 10:29 (629) | 14.
5. class A/Š120LS 14. Czechoslovakia |
|
2:10:43 (7843) | 22.
5. class A/Š120LS 22. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:45 (525) | 11.
4. class A/Š120LS 11. Czechoslovakia |
|
2:19:28 (8368) | 21.
5. class A/Š120LS 21. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:03 (483) | 18.
6. class A/Š120LS 18. Czechoslovakia |
|
2:27:31 (8851) | 20.
5. class A/Š120LS 20. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 5:00 (300) | 28.
6. class A/Š120LS 28. Czechoslovakia |
|
2:32:31 (9151) | 20.
5. class A/Š120LS 20. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:10 (310) | 24.
5. class A/Š120LS 24. Czechoslovakia |
|
2:37:41 (9461) | 20.
5. class A/Š120LS 20. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:54 (294) | 23.
4. class A/Š120LS 23. Czechoslovakia |
|
2:43:35 (9815) 1:00 |
21.
5. class A/Š120LS 21. Czechoslovakia |
Penalty 1:00 |