19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#78
AMK Praha 3 - Žižkov
A/1300
Final results
41. overall
21. class A/1300
41. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:29 (389) | 69.
29. class A/1300 69. Czechoslovakia |
|
8:29 (509) 2:00 |
84.
33. class A/1300 84. Czechoslovakia |
Penalty 2:00 | |||||
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 11:46 (706) | 69.
34. class A/1300 69. Czechoslovakia |
|
20:15 (1215) 2:00 |
76.
34. class A/1300 76. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:43 (523) | 52.
25. class A/1300 52. Czechoslovakia |
|
28:58 (1738) 2:00 |
70.
34. class A/1300 70. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:18 (678) | 22.
14. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
40:16 (2416) 2:00 |
57.
28. class A/1300 57. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 11:13 (673) | 60.
27. class A/1300 60. Czechoslovakia |
|
51:29 (3089) 2:00 |
58.
29. class A/1300 58. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 9:26 (566) | 60.
29. class A/1300 60. Czechoslovakia |
|
1:00:55 (3655) 2:00 |
57.
29. class A/1300 57. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:27 (447) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
1:08:22 (4102) 2:00 |
54.
29. class A/1300 54. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:52 (292) | 40.
21. class A/1300 40. Czechoslovakia |
|
1:13:14 (4394) 2:00 |
51.
26. class A/1300 51. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:57 (297) | 24.
13. class A/1300 24. Czechoslovakia |
|
1:18:11 (4691) 2:00 |
49.
25. class A/1300 49. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:42 (282) | 23.
14. class A/1300 23. Czechoslovakia |
|
1:22:53 (4973) 2:00 |
49.
25. class A/1300 49. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:10 (670) | 17.
10. class A/1300 17. Czechoslovakia |
|
1:34:03 (5643) 2:00 |
47.
24. class A/1300 47. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 6:10 (370) | 35.
19. class A/1300 35. Czechoslovakia |
|
1:40:13 (6013) 2:00 |
44.
23. class A/1300 44. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 11:59 (719) | 46.
23. class A/1300 46. Czechoslovakia |
|
1:52:12 (6732) 2:00 |
42.
22. class A/1300 42. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 9:22 (562) | 35.
20. class A/1300 35. Czechoslovakia |
|
2:01:34 (7294) 2:00 |
41.
22. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 6:07 (367) | 40.
22. class A/1300 40. Czechoslovakia |
|
2:07:41 (7661) 2:00 |
40.
21. class A/1300 40. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 15:18 (918) | 52.
22. class A/1300 52. Czechoslovakia |
|
2:22:59 (8579) 2:00 |
42.
22. class A/1300 42. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 10:32 (632) | 45.
21. class A/1300 45. Czechoslovakia |
|
2:33:31 (9211) 2:00 |
41.
21. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 9:21 (561) | 39.
22. class A/1300 39. Czechoslovakia |
|
2:42:52 (9772) 2:00 |
41.
21. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 5:02 (302) | 30.
18. class A/1300 30. Czechoslovakia |
|
2:47:54 (10074) 2:00 |
41.
21. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:05 (305) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
2:52:59 (10379) 2:00 |
41.
21. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:51 (291) | 19.
12. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
2:59:20 (10760) 3:30 |
41.
21. class A/1300 41. Czechoslovakia |
Penalty 1:30 |