19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#19
Sigma Olomouc
A/1300
Final results
19. overall
11. class A/1300
19. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:29 (329) | 4.
2. class A/1300 4. Czechoslovakia |
|
5:29 (329) | 4.
2. class A/1300 4. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:39 (579) | 16.
6. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
15:08 (908) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:10 (490) | 16.
7. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
23:18 (1398) | 10.
2. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:05 (665) | 12.
7. class A/1300 12. Czechoslovakia |
|
34:23 (2063) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:29 (569) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
43:52 (2632) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 7:56 (476) | 6.
2. class A/1300 6. Czechoslovakia |
|
51:48 (3108) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:20 (440) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
59:08 (3548) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:33 (273) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:03:41 (3821) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:53 (293) | 19.
9. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
1:08:34 (4114) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:36 (276) | 13.
5. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:13:10 (4390) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:03 (663) | 10.
5. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
1:24:13 (5053) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:34 (334) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
1:29:47 (5387) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:51 (591) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
1:39:38 (5978) | 11.
4. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:29 (509) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:48:07 (6487) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:31 (331) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:53:38 (6818) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 11:50 (710) | 28.
13. class A/1300 28. Czechoslovakia |
|
2:05:28 (7528) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 10:03 (603) | 41.
20. class A/1300 41. Czechoslovakia |
|
2:15:31 (8131) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 7:56 (476) | 12.
6. class A/1300 12. Czechoslovakia |
|
2:23:27 (8607) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:46 (286) | 14.
8. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
2:28:13 (8893) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:14 (314) | 32.
19. class A/1300 32. Czechoslovakia |
|
2:33:27 (9207) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:43 (283) | 12.
6. class A/1300 12. Czechoslovakia |
|
2:42:00 (9720) 3:50 |
19.
11. class A/1300 19. Czechoslovakia |
Penalty 3:50 |