19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#20
AMK Sepap Štětí
A/1300
Final results
18. overall
10. class A/1300
18. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:05 (365) | 41.
15. class A/1300 41. Czechoslovakia |
|
6:05 (365) | 41.
15. class A/1300 41. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:33 (573) | 9.
4. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
15:38 (938) | 21.
9. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:32 (512) | 42.
20. class A/1300 42. Czechoslovakia |
|
24:10 (1450) | 24.
12. class A/1300 24. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:26 (686) | 31.
21. class A/1300 31. Czechoslovakia |
|
35:36 (2136) | 23.
12. class A/1300 23. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:35 (575) | 21.
9. class A/1300 21. Czechoslovakia |
|
45:11 (2711) | 22.
11. class A/1300 22. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:18 (498) | 30.
16. class A/1300 30. Czechoslovakia |
|
53:29 (3209) | 23.
11. class A/1300 23. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:53 (473) | 35.
20. class A/1300 35. Czechoslovakia |
|
1:01:22 (3682) | 24.
12. class A/1300 24. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:44 (284) | 27.
17. class A/1300 27. Czechoslovakia |
|
1:06:06 (3966) | 22.
10. class A/1300 22. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 5:01 (301) | 33.
18. class A/1300 33. Czechoslovakia |
|
1:11:07 (4267) | 23.
11. class A/1300 23. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:42 (282) | 23.
14. class A/1300 23. Czechoslovakia |
|
1:15:49 (4549) | 21.
10. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:22 (682) | 27.
17. class A/1300 27. Czechoslovakia |
|
1:27:11 (5231) | 21.
11. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:45 (345) | 18.
11. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
1:32:56 (5576) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:39 (579) | 9.
4. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
1:42:35 (6155) | 19.
10. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:46 (526) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
1:51:21 (6681) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:41 (341) | 22.
13. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
1:57:02 (7022) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 12:10 (730) | 33.
16. class A/1300 33. Czechoslovakia |
|
2:09:12 (7752) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:57 (537) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
2:18:09 (8289) | 19.
11. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:10 (490) | 20.
10. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
2:26:19 (8779) | 19.
11. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:44 (284) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
2:31:03 (9063) | 19.
11. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:06 (306) | 18.
11. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
2:36:09 (9369) | 19.
11. class A/1300 19. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:39 (279) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
2:41:08 (9668) 0:20 |
18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
Penalty 0:20 |