19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#51
AMK Hradec Králové
A/1300
Final results
17. overall
9. class A/1300
17. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:46 (346) | 18.
7. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
5:46 (346) | 18.
7. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 10:11 (611) | 35.
14. class A/1300 35. Czechoslovakia |
|
15:57 (957) | 27.
12. class A/1300 27. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:06 (486) | 13.
5. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
24:03 (1443) | 21.
10. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:00 (660) | 9.
4. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
35:03 (2103) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:18 (558) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
|
44:21 (2661) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:14 (494) | 22.
10. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
52:35 (3155) | 15.
6. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:32 (452) | 19.
12. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
1:00:07 (3607) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:29 (269) | 8.
3. class A/1300 8. Czechoslovakia |
|
1:04:36 (3876) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:47 (287) | 11.
3. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:09:23 (4163) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:35 (275) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
1:13:58 (4438) | 15.
6. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:04 (664) | 11.
6. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:25:02 (5102) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:34 (334) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
1:30:36 (5436) | 13.
5. class A/1300 13. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 11:02 (662) | 34.
16. class A/1300 34. Czechoslovakia |
|
1:41:38 (6098) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:41 (521) | 19.
10. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
1:50:19 (6619) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:31 (331) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:55:50 (6950) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 11:07 (667) | 18.
8. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
2:06:57 (7617) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 9:20 (560) | 20.
11. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
2:16:17 (8177) | 17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:25 (505) | 25.
14. class A/1300 25. Czechoslovakia |
|
2:24:42 (8682) | 17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:51 (291) | 19.
12. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
2:29:33 (8973) | 17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:06 (306) | 18.
11. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
2:34:39 (9279) | 17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:45 (285) | 14.
8. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
2:40:34 (9634) 1:10 |
17.
9. class A/1300 17. Czechoslovakia |
Penalty 1:10 |