19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#5
ÚAMK Škoda Mladá Boleslav
A/1300
Final results
11. overall
5. class A/1300
11. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:45 (345) | 15.
5. class A/1300 15. Czechoslovakia |
|
5:45 (345) | 15.
5. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:29 (569) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
15:14 (914) | 10.
3. class A/1300 10. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:18 (498) | 25.
12. class A/1300 25. Czechoslovakia |
|
23:32 (1412) | 12.
3. class A/1300 12. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:17 (677) | 21.
13. class A/1300 21. Czechoslovakia |
|
34:49 (2089) | 14.
7. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:38 (578) | 26.
12. class A/1300 26. Czechoslovakia |
|
44:27 (2667) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:11 (491) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
52:38 (3158) | 17.
8. class A/1300 17. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:38 (458) | 23.
15. class A/1300 23. Czechoslovakia |
|
1:00:16 (3616) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:36 (276) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
1:04:52 (3892) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:52 (292) | 17.
8. class A/1300 17. Czechoslovakia |
|
1:09:44 (4184) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:36 (276) | 13.
5. class A/1300 13. Czechoslovakia |
|
1:14:20 (4460) | 18.
9. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:04 (664) | 11.
6. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:25:24 (5124) | 16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:25 (325) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
1:30:49 (5449) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:52 (592) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
1:40:41 (6041) | 14.
6. class A/1300 14. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:24 (504) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
1:49:05 (6545) | 13.
6. class A/1300 13. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:29 (329) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
|
1:54:34 (6874) | 12.
6. class A/1300 12. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 10:19 (619) | 10.
5. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
2:04:53 (7493) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:43 (523) | 10.
4. class A/1300 10. Czechoslovakia |
|
2:13:36 (8016) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:09 (489) | 19.
9. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
2:21:45 (8505) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:54 (294) | 22.
14. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
2:26:39 (8799) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:07 (307) | 20.
13. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
2:31:46 (9106) | 11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:52 (292) | 20.
13. class A/1300 20. Czechoslovakia |
|
2:37:08 (9428) 0:30 |
11.
5. class A/1300 11. Czechoslovakia |
Penalty 0:30 |