19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#62
Barum Team
A/1300
Final results
5. overall
1. class A/1300
5. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:45 (345) | 15.
5. class A/1300 15. Czechoslovakia |
|
5:45 (345) | 15.
5. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:51 (591) | 25.
11. class A/1300 25. Czechoslovakia |
|
15:36 (936) | 20.
8. class A/1300 20. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 7:59 (479) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
23:35 (1415) | 15.
5. class A/1300 15. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 10:40 (640) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
34:15 (2055) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:12 (552) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
43:27 (2607) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:02 (482) | 14.
5. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
51:29 (3089) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:07 (427) | 2.
1. class A/1300 2. Czechoslovakia |
|
58:36 (3516) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:24 (264) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
1:03:00 (3780) | 7.
2. class A/1300 7. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:46 (286) | 9.
2. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
1:07:46 (4066) | 6.
2. class A/1300 6. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:29 (269) | 6.
1. class A/1300 6. Czechoslovakia |
|
1:12:15 (4335) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 10:44 (644) | 6.
1. class A/1300 6. Czechoslovakia |
|
1:22:59 (4979) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:27 (327) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
1:28:26 (5306) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:29 (569) | 8.
3. class A/1300 8. Czechoslovakia |
|
1:37:55 (5875) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:03 (483) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
1:45:58 (6358) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:11 (311) | 3.
1. class A/1300 3. Czechoslovakia |
|
1:51:09 (6669) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 9:42 (582) | 4.
1. class A/1300 4. Czechoslovakia |
|
2:00:51 (7251) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:39 (519) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
2:09:30 (7770) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 7:33 (453) | 8.
2. class A/1300 8. Czechoslovakia |
|
2:17:03 (8223) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:33 (273) | 5.
2. class A/1300 5. Czechoslovakia |
|
2:21:36 (8496) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 4:50 (290) | 6.
1. class A/1300 6. Czechoslovakia |
|
2:26:26 (8786) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:35 (275) | 6.
2. class A/1300 6. Czechoslovakia |
|
2:31:01 (9061) | 5.
1. class A/1300 5. Czechoslovakia |