19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#4
Agroteam JZD Slušovice
A/1600
Final results
3. overall
2. class A/1600
3. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:48 (348) | 21.
2. class A/1600 21. Czechoslovakia |
|
5:48 (348) | 21.
2. class A/1600 21. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:33 (573) | 9.
1. class A/1600 9. Czechoslovakia |
|
15:21 (921) | 14.
2. class A/1600 14. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:04 (484) | 10.
2. class A/1600 10. Czechoslovakia |
|
23:25 (1405) | 11.
2. class A/1600 11. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 10:40 (640) | 5.
2. class A/1600 5. Czechoslovakia |
|
34:05 (2045) | 6.
2. class A/1600 6. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:04 (544) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
|
43:09 (2589) | 5.
1. class A/1600 5. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 7:45 (465) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
50:54 (3054) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:02 (422) | 1.
1. class A/1600 1. Czechoslovakia |
|
57:56 (3476) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:24 (264) | 5.
2. class A/1600 5. Czechoslovakia |
|
1:02:20 (3740) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:39 (279) | 5.
2. class A/1600 5. Czechoslovakia |
|
1:06:59 (4019) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:24 (264) | 4.
1. class A/1600 4. Czechoslovakia |
|
1:11:23 (4283) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 10:38 (638) | 5.
2. class A/1600 5. Czechoslovakia |
|
1:22:01 (4921) | 4.
2. class A/1600 4. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:14 (314) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
1:27:15 (5235) | 4.
2. class A/1600 4. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:07 (547) | 1.
1. class A/1600 1. Czechoslovakia |
|
1:36:22 (5782) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 7:57 (477) | 3.
2. class A/1600 3. Czechoslovakia |
|
1:44:19 (6259) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:10 (310) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
1:49:29 (6569) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 9:35 (575) | 1.
1. class A/1600 1. Czechoslovakia |
|
1:59:04 (7144) | 3.
1. class A/1600 3. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:06 (486) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
2:07:10 (7630) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 7:02 (422) | 1.
1. class A/1600 1. Czechoslovakia |
|
2:14:12 (8052) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:28 (268) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
2:18:40 (8320) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 4:49 (289) | 5.
2. class A/1600 5. Czechoslovakia |
|
2:23:29 (8609) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:26 (266) | 2.
1. class A/1600 2. Czechoslovakia |
|
2:29:05 (8945) 1:10 |
3.
2. class A/1600 3. Czechoslovakia |
Penalty 1:10 |