19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#15
AMK ZSS Děčín
B/1600
Final results
31. overall
3. class B/1600
31. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:54 (354) | 28.
5. class B/1600 28. Czechoslovakia |
|
5:54 (354) | 28.
5. class B/1600 28. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 10:59 (659) | 55.
4. class B/1600 55. Czechoslovakia |
|
16:53 (1013) | 47.
4. class B/1600 47. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:12 (492) | 18.
4. class B/1600 18. Czechoslovakia |
|
25:05 (1505) | 37.
4. class B/1600 37. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 10:14 (614) | 2.
2. class B/1600 2. Czechoslovakia |
|
35:19 (2119) | 21.
3. class B/1600 21. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:37 (577) | 24.
2. class B/1600 24. Czechoslovakia |
|
44:56 (2696) | 21.
3. class B/1600 21. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:12 (492) | 19.
2. class B/1600 19. Czechoslovakia |
|
53:08 (3188) | 21.
3. class B/1600 21. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:46 (466) | 29.
2. class B/1600 29. Czechoslovakia |
|
1:00:54 (3654) | 21.
3. class B/1600 21. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:12 (252) | 2.
2. class B/1600 2. Czechoslovakia |
|
1:05:06 (3906) | 19.
3. class B/1600 19. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:28 (268) | 1.
1. class B/1600 1. Czechoslovakia |
|
1:09:34 (4174) | 16.
3. class B/1600 16. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:15 (255) | 1.
1. class B/1600 1. Czechoslovakia |
|
1:13:49 (4429) | 14.
3. class B/1600 14. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 10:02 (602) | 1.
1. class B/1600 1. Czechoslovakia |
|
1:23:51 (5031) | 7.
3. class B/1600 7. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:14 (314) | 2.
2. class B/1600 2. Czechoslovakia |
|
1:29:05 (5345) | 7.
3. class B/1600 7. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 10:05 (605) | 20.
3. class B/1600 20. Czechoslovakia |
|
1:39:10 (5950) | 8.
3. class B/1600 8. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 9:12 (552) | 31.
3. class B/1600 31. Czechoslovakia |
|
1:48:22 (6502) | 11.
3. class B/1600 11. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 7:11 (431) | 51.
3. class B/1600 51. Czechoslovakia |
|
1:55:33 (6933) | 15.
3. class B/1600 15. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 13:12 (792) | 43.
3. class B/1600 43. Czechoslovakia |
|
2:08:45 (7725) | 19.
3. class B/1600 19. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 10:17 (617) | 43.
3. class B/1600 43. Czechoslovakia |
|
2:19:02 (8342) | 20.
3. class B/1600 20. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 9:33 (573) | 41.
3. class B/1600 41. Czechoslovakia |
|
2:28:35 (8915) | 22.
3. class B/1600 22. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 6:23 (383) | 51.
3. class B/1600 51. Czechoslovakia |
|
2:34:58 (9298) | 24.
3. class B/1600 24. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 6:24 (384) | 51.
3. class B/1600 51. Czechoslovakia |
|
2:41:22 (9682) | 25.
3. class B/1600 25. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 7:14 (434) | 51.
3. class B/1600 51. Czechoslovakia |
|
2:49:46 (10186) 1:10 |
31.
3. class B/1600 31. Czechoslovakia |
Penalty 1:10 |