5. Rallye Plzeň 1981
20. 6. 1981, Plzeň • AMK Plzeň-střed • asphalt - gravel 56.00 km - (cancelled 9.50 km) • Other years
Entry list
total entries 131 (131 on list)
#1 |
Škoda 120 LS ASK Stavby Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#4 |
Škoda 120 LS AMK Dobrovice |
AT *** | A1/Škoda |
Local Championship A |
||||
#5 | Škoda 120 LS | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#7 |
Škoda 110 RC AMK ČSD Děčín |
DCC*** | A1/Škoda |
Local Championship A |
||||
#8 |
Škoda 110 R AMK Motorlet Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#9 |
Škoda 110 R AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#10 |
Škoda 110 R AMK Secheza Lovosice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#11 | Škoda | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#12 |
Škoda 120 Autosport Praha 10 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#15 |
Škoda 110 LS AMK Janovice nad Úhlavou |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#16 |
Škoda 110 L PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#17 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#18 |
Škoda 110 AMK Nýrsko |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Škoda 100 AMK Benešov nad Ploučnicí |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#23 |
Škoda 110 LS AMK Jablonné v Podještědí |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#24 |
Škoda 100 ASK ŽOS Česká Lípa |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 110 LS AMK Mnichovo Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#27 |
Škoda 110 LS Strojsmalt Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#30 |
Škoda 110 LS AMK Sušice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Škoda 110 LS ČVUT Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#33 | Škoda 110 LS | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Škoda 110 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Škoda 110 LS AMK Teplá |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#38 |
Škoda 110 LS ČSD Loko Depo Cheb |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#39 |
Škoda 110 AMK Kdyně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Škoda 110 AMK Kdyně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#41 |
Škoda 110 AMK Domažlice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#42 |
Škoda 100 AMK Cheb |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Škoda 110 R AMK Praha-Kbely |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Škoda 110 LS Chemopetrol Litvínov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#47 |
Škoda 110 LS AMK Myslív |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Škoda 110 R AMK Blatná |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#49 |
Škoda 110 AMK Mototechna Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Škoda 110 LS AMK Sedlčany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#51 |
Škoda 120 LS AK Blovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#52 |
Škoda 110 R AMK Staňkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Škoda 110 AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Škoda 100 AMK Brandýs nad Labem |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#56 |
Škoda 110 LS AMK ČZM Strakonice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#57 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Škoda 110 R ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Škoda 100 AMK Plzeň - Doubravka |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#60 |
Škoda 120 LS AMK Plzeň - Slovany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#62 |
Škoda 110 R ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#63 |
Škoda 120 L AMK Příbram |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#64 |
Škoda 110 LS AMK Sedlčany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#66 |
Škoda 120 LS PZO Motokov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#67 |
Škoda 110 LS AMRK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#69 |
Škoda 120 L AMRK Plzeň |
PMC*** | A1/Škoda |
Local Championship A |
||||
#70 |
Škoda 110 R AMK Plzeň - Doubravka |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#72 |
Lada VAZ 21011 AMK Řevnice |
ACH*** | A1/1300 |
Local Championship A |
||||
#74 | Fiat 127 | A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#75 |
Wartburg 353 AMK Hostivice |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#77 |
Lada VAZ 21011 PAMK Klatovy |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Lada VAZ 21011 AMK Kovohutě Mníšek |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#79 |
Lada VAZ 21011 AMK Elite Varnsdorf |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Škoda 100 AMK Plzeň - Doubravka |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#82 |
Lada VAZ 2101 PAMK Klatovy |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#84 |
Lada VAZ 2101 ASK Stavby Praha |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#86 |
Lada VAZ 2103 Velveta Varnsdorf |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#87 |
Fiat AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#88 |
Lada VAZ 2103 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#89 |
Lada VAZ 2103 AK Sklounion Teplice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#90 |
Lada VAZ 2101 AMK Duchcov |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#91 |
Lada VAZ 2103 AMK Motorlet Praha |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#95 |
Volkswagen Golf GTi AMK Unhošť |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#101 |
Trabant P601 AMK Zdíkov |
PT *** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#102 |
Trabant P601 AMK Jiříkov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#103 |
Trabant P601 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#104 |
Trabant P601 SST Postoloprty |
LNA*** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#105 |
Trabant P601 ASK Karlovy Vary |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Trabant P601 AMK Blatná |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#108 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#109 |
Trabant P601 AMK Benešov nad Ploučnicí |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#110 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#112 |
Trabant P601 AMK Secheza Lovosice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#114 |
Trabant P601 AMK Praha 9 |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#118 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#119 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
BE *** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#120 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#121 |
Lada VAZ 21011 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#122 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
PSB*** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#124 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#125 |
Trabant P601 ASK Colos Plzeň |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#127 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#128 |
Trabant P601 AMK Plzeň - střed |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#129 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#132 |
Trabant P601 AMK Příchovice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#136 |
Škoda 110 L Rallye AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#137 |
Škoda 110 R AMK Roudnice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#138 |
Škoda 110 R AMK Čachovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#139 |
Škoda 110 AMK Žatec |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#140 |
Škoda 110 LS AMK Nový Bor |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Škoda 110 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#144 |
Škoda 100 L AMK ETI Březová |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#145 | Škoda 110 L | MBA*** | A2/1150 |
Local Championship A |
||||
#146 |
Škoda 110 VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#147 |
Škoda 110 R AMK Pačejov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#148 |
Škoda 110 LS AMK Úvaly |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#150 |
Škoda 100 AK Blovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#152 |
Škoda 100 L AMK Motorlet Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#156 |
Škoda 110 L Průmstav Mladá Boleslav |
MBB*** | A2/1150 |
Local Championship A |
||||
#159 |
Škoda 110 L AMK Studený |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#161 |
Škoda 100 AMK Příbram |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#162 | Škoda 110 L | A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#163 | Wartburg 353 | A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#164 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#166 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#167 |
Škoda 110 R AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#168 |
AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#169 |
Škoda 110 R Velveta Varnsdorf |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#171 |
Škoda 130 RS ASK Stavby Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#173 |
Škoda 130 RS AMK Stavocentrál Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#174 |
Škoda 130 RS AMK Centroflor Dolní Poustevna |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#175 |
Škoda 130 RS AMK Centroflor Dolní Poustevna |
DCC*** | A2/1600 |
Local Championship A |
||||
#176 |
Škoda 120 S AMK Mariánské Lázně |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#177 |
Škoda 120 S AMK PAL Tábor |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#178 |
Škoda 120 S Geodézie Liberec |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#179 |
Škoda 120 S Autosport Praha 10 |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#180 |
Škoda 120 S PAMK Klatovy |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#181 |
Škoda 120 S AMK Březno u Chomutova |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#182 |
Škoda 120 S ČSD Loko Depo Cheb |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#184 |
Lada VAZ 2103 AMK Petrovice |
RAA*** | A2/1600 |
Local Championship A |
||||
#186 |
Škoda 120 S Rallye AMK Cehnice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#187 |
Škoda 120 S ČVUT Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#188 | Škoda 120 S | A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#190 |
Škoda 130 RS AMK Sedliště |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#191 |
Škoda 130 RS AMK Příbram |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#192 |
Škoda 120 S AMK Pačejov |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#203 | Škoda 110 LS | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#204 | Škoda | A1/Škoda |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,