1. Rallye PAL Tábor 1971
4. 9. 1971, Tábor • asphalt • Other years
Entry list
total entries 66 (66 on list)
#1 |
Škoda 1000 MB ARK Mladá Boleslav |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#2 |
Škoda 1000 MB AMK Jičín |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#3 |
Škoda 1000 MB ARK Mladá Boleslav |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#4 |
Wartburg 353 AMK Mototechna Uh. Hradiště |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#6 |
Škoda 1000 MBG AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#7 |
Škoda 1000 MBG ARK Mladá Boleslav |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#9 |
Škoda 1000 MB AMK Písek |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#10 |
Škoda 1000 MB AMK Příbram |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#11 |
Škoda 1000 MB PAMK Klatovy |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#12 |
Fiat 850 Jihočeský AK České Budějovice |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#13 |
Škoda 1000 MB AK Mělník |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#14 |
Škoda 1000 MB ARK Mladá Boleslav |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#16 |
Škoda 100 L AMK Hradec Králové |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#17 |
Škoda 1000 MB AMK Malý Jordán Tábor |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#18 |
Škoda 100 AMK Jičín |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#19 |
Škoda 100 ASK Karlovy Vary |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#20 |
Škoda 1000 MB ASK Karlovy Vary |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#21 |
Škoda 1000 MB ARK Mladá Boleslav |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#22 |
Škoda 100 L Jihočeský AK České Budějovice |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#23 |
Renault 8 AMK Ledenice |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#24 |
Škoda 1000 MB AMK Český Krumlov |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#25 |
Škoda 1000 MB ASK Karlovy Vary |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#26 |
Fiat 600 D TJ RH Hradec Králové |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#28 |
Škoda 100 AMK Příbram |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#29 |
Škoda 1000 MB AMK PAL Tábor |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#30 |
Škoda 1000 MB AMK PAL Tábor |
A1/1000 |
Local Championship |
|||||
#31 |
Renault 8 ASK Karlovy Vary |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#32 |
Renault 8 AK Mělník |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#33 |
Škoda 1100 MB Jihočeský AK České Budějovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#34 |
Škoda 1100 MB Jihočeský AK České Budějovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#35 |
Škoda 110 L AZNP Kvasiny |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#36 |
Škoda 110 ASK Karlovy Vary |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#37 |
Škoda 1100 MB AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#38 |
Škoda 110 L AMK PAL Tábor |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#39 |
Škoda 1100 MB AMK Hrádek nad Nisou |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#41 |
Škoda 110 L Rallye AMK PAL Tábor |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#42 |
Škoda 110 L AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#46 |
Fiat 125 AMK Bílá Labuť Praha |
A1>1150 |
Local Championship |
|||||
#47 |
Škoda 100 L ASK Stavby Praha |
A1>1150 |
Local Championship |
|||||
#50 |
Trabant P601 Jihočeský AK České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#51 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#52 |
Trabant P601 ÚVMV Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#53 |
Honda 600 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#54 |
Škoda 1000 MB ASK Stavby Praha |
A1>1150 |
Local Championship |
|||||
#55 |
Trabant P601 AMK Mototechna Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#56 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#57 |
Škoda 1000 MB AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#58 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#59 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#60 |
Fiat 600 D ASK Karlovy Vary |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#61 |
Škoda 100 AMK Český Krumlov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#63 |
Škoda 1000 MB AMK Secheza Lovosice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#65 |
Škoda 1000 MB AMK Hronov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#71 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#72 |
Renault 8 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#73 |
Škoda 1100 MB AMK PAL Tábor |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#74 |
Škoda 1100 MB AMK Český Krumlov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#75 |
Škoda 1100 MB AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#76 |
Škoda 1100 MB AMK PAL Tábor |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#77 | Škoda 100 | A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#81 |
Hillman Minx AMK Hradec Králové |
B6 |
Local Championship |
|||||
#85 |
Škoda 1100 MB AMK Hořovice |
B6 |
Local Championship |
|||||
#86 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
B6 |
Local Championship |
|||||
#87 |
Renault 8 Gordini AMK Bílá Labuť Praha |
B6 |
Local Championship |
|||||
#88 |
Škoda 1100 MB AK Mělník |
B6 |
Local Championship |
|||||
#90 |
Škoda 110 L ASK Stavby Praha |
B6 |
Local Championship |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,