4. Rallye Berounka 1973
22. 10. 1973, Praha • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 121 (121 on list)
#1 |
ČSAD Hodonín |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#2 |
Fiat 128 C ARK Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#3 |
Škoda 110 LS AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#4 |
Škoda 110 L AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#5 |
Škoda 110 LS AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#6 |
Škoda 110 LS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#7 |
Škoda 110 LS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#8 |
Škoda 110 LS AMK Trutnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#9 |
AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#11 |
Škoda 110 L AMK PAL Tábor |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#13 |
AMK Cheb |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#15 |
Škoda 110 L AMK Škoda klub Hradec Králové |
ABX*** | A1/1150 |
Local Championship |
||||
#18 |
Škoda 110 RC AMK Hořovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#20 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#21 |
AMK Hlučín |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#24 |
AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#25 |
Škoda 1000 MB ASK Klatovy |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#29 |
ARC Brno |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#31 |
AMK Sepap Štětí |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#34 |
MSK Teplice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#38 |
AMK ČST Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#39 |
Škoda 110 L AMK Doubrava - Žďár |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#40 |
AMK Beroun |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#41 |
ASK Stavby Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#43 |
Škoda 110 LS AZNP Vrchlabí |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#51 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
ABL*** | A2/600 |
Local Championship |
||||
#53 |
Trabant P601 MSK Teplice |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#54 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#55 |
Trabant P601 PD Plzeň |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#56 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#58 |
Trabant P601 AMK Příchovice |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#59 |
Trabant P601 AMK Unhošť |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#60 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#61 |
Trabant P601 AMK Podbořany |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#62 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#64 |
Trabant P601 AMK Kolín |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#65 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#67 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#71 |
Škoda 100 L AMK Velké Losiny |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#74 |
Fiat 127 AMK Třebíč |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#77 |
Škoda 100 L AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#79 |
Škoda 1000 MB AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#80 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#84 |
Škoda 1000 MBG ČSAD Mladá Boleslav - Kosmonosy |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#86 |
Škoda 100 Dům techniky Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#87 |
Škoda 1000 MB AMK Kdyně |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#88 |
Škoda 100 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#89 |
Škoda 1000 MBG AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#91 |
Škoda 100 AMK Podbořany |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#92 |
Škoda 100 L ARC Brno |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#94 |
AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#95 |
Škoda 100 AMK Mníšek pod Brdy |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#96 |
Škoda 1000 MB ČSAD České Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#97 |
Škoda 100 AMK Hradec Králové |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#98 |
ASS Olomouc |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#99 |
Dům techniky Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#100 |
Škoda 1000 MB AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#101 |
MSK Teplice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#102 |
Škoda 1000 MB AMK Podmokly |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#103 |
AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#105 |
Škoda 1000 MB AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#106 |
Škoda 1000 MB AMK Mariánské Lázně |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#107 |
AMK Příbram |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#108 |
Wartburg 353 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#109 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#110 |
Škoda 1000 MB TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#111 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#112 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#113 |
Wartburg 353 AMK Mototechna Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#115 |
Fiat 850 ČSAD České Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#116 |
Škoda 1000 MB ČSAD České Budějovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#117 |
AMK Stavocentrál Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#118 |
AMK Stavocentrál Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#119 |
Škoda 100 AMK Český Krumlov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#120 |
AMK Vrbno pod Pradědem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#123 |
Škoda 110 L Geodézie Liberec |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#125 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#127 |
Škoda 110 L Rallye AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#130 |
Škoda 110 L Rallye AMK Moravská Třebová |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#131 |
Škoda 110 L AMK ČSAO Bruntál |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#132 |
Škoda 110 L Rallye AMK Příbram |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#134 |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#135 |
AMK Hradec Králové |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#136 |
Škoda 110 L Rallye AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#137 |
Škoda 110 L Rallye MSK Teplice |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#138 |
Škoda 1000 MB AMK Ústí nad Labem |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#139 |
Škoda 110 AMK Svitavy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#141 |
Renault 8 AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#142 |
PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#144 |
Škoda 110 L AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#146 |
Škoda 110 L ARK Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#148 |
Škoda 110 L Rallye AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#151 |
Škoda 110 AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#152 |
Škoda 1000 MB AMK Říčany |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#153 |
Škoda 110 L AMK Boletice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#154 |
Škoda 100 Důl VÚ Ostrava |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#156 | Fiat 125 S | A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#161 |
Škoda 120 S PZO Motokov |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#162 |
Škoda 120 S AMK Moravská Třebová |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#163 |
Škoda 120 S AMK Česká Třebová |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#164 |
ÚVMV Praha |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#165 |
AMK Beroun |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#166 |
AK Spolana Neratovice |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#173 |
Škoda Metalex Praha |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#174 |
BMW 2002 AMK Dolní Smržovka |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#175 |
AMK Příbram |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#176 |
AMK Bílá Labuť Praha |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#177 |
Fiat 125 AMK Mototechna Praha |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#178 |
Škoda 100 AMK Jindřichův Hradec |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#179 |
AMK Ústí nad Orlicí |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
? |
???
|
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
Škoda 100 L AMK Varnsdorf |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
AMK Žacléř |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? | A1/1150 |
Local Championship |
||||||
? |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
Renault 8 PAMK Klatovy |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
Škoda 110 L Rallye AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
Škoda 110 L Rallye Ministerstvo hutnictví a strojírenství |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
? |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
? | A1/1150 |
Local Championship |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,