7. Rallye Osvobození 1980
19. 4. 1980, Pačejov • asphalt - gravel 96.40 km • Other years
Entry list
total entries 114 (114 on list)
#1 |
Škoda 110 LS ČVUT Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#2 |
Škoda 110 Autosport Praha 10 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#3 |
Škoda 110 LS AMK Praha 8 - Dolní Chabry |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#4 |
Škoda 120 L AMK Pačejov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#5 |
Škoda 110 R AMK Blatná |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#7 |
Škoda 110 LS AMK Blatná |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#8 |
Škoda 110 AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#9 |
Škoda 120 LS AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#10 |
Škoda 110 LS AMK Janovice nad Úhlavou |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#11 |
Škoda 105 S ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#12 |
Škoda 110 LS AMK Sedlčany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#13 |
Škoda 110 LS AMK Vlásenice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 110 LS AMK Praha 1 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#15 |
Škoda 110 R AMK Humpolec |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#16 |
Škoda 110 L AMK Rataje nad Sázavou |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#17 |
Škoda 120 L AMK Plzeň - střed |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#18 |
Škoda 110 LS ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#19 |
Škoda 100 PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#21 |
Škoda 110 R ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#23 |
Škoda 110 L AMK Nýrsko |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 110 LS AMK Mototechna Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#26 |
Škoda 100 AMK Staňkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#27 |
Škoda 110 LS ASK Karlovy Vary |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#28 |
Škoda 110 LS ČZ Strakonice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#30 |
Škoda 110 R AMK Ledenice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#31 |
Škoda 100 AMK ČST Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Škoda 110 LS JZD Mír Dub u Prachatic |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#33 |
Škoda 100 AMK Domažlice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Škoda 110 L AMK Kdyně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Škoda 100 AMK Kdyně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Škoda 110 LS AMK Kaplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#38 |
Škoda 110 LS AMK Plzeň - Slovany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Škoda 110 LS PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#43 |
Škoda 110 LS AMK České Budějovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Škoda 110 LS Avia Praha 9 Čakovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#45 |
Škoda 120 L Avia Praha 9 Čakovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Fiat 128 AMK Praha 1 |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#47 | Lada VAZ 2101 | A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Fiat 128 AMK Pačejov |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#49 |
Dacia 1300 AMK Řevnice |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Lada VAZ 21011 AMK Kovohutě Mníšek |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#51 |
Lada VAZ 21011 VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Lada VAZ 2103 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Lada VAZ 2103 AMK České Budějovice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#55 |
Moskvich 412 AMK Plzeň - střed |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#56 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#57 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#60 |
Trabant P601 AMK Trabant Plzeň |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#61 |
Trabant P601 AMK Blatná |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#62 |
Trabant P601 AMK Pačejov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#63 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#64 |
Trabant P601 AMK Zdíkov |
PT *** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#65 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#68 |
Trabant P601 AMK Sprint Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#69 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#71 |
Trabant P601 AMK Petrovice |
RA *** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#72 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#73 |
Trabant P601 ZVVZ Prachatice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#75 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#76 |
Trabant P601 AMK PAL Tábor |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Trabant P601 AMK Kladno |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#81 |
Trabant P601 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#83 |
Trabant P601 AMK Křemže |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#84 |
Škoda 110 VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#85 |
Wartburg 353 VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#86 |
Škoda 110 AMK Nová Včelnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#87 |
Škoda 100 AMK ČST Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#88 |
Škoda 110 L AMK Studený |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#89 |
Škoda 100 AMK Praha 8 - Dolní Chabry |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#90 |
Škoda 100 AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#91 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#92 |
Škoda 100 AMK Ostrov nad Ohří |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#94 |
Škoda 110 R AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#95 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#96 |
Škoda 110 AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#97 |
Škoda 100 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#98 |
Škoda 110 AMK Sprint Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#99 |
Škoda 110 L AMK Plzeň - Doubravka |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#100 |
Škoda 100 AK Blovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#101 |
Škoda 110 L AMK Škoda MB Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#103 |
Škoda 110 L AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#104 |
Škoda 110 R AMK Čachovice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#105 |
Škoda 100 AMK Plzeň - Doubravka |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Škoda 110 R AMK Loučeň |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#107 |
Škoda 100 AMK Strýčkovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#108 |
Škoda 110 L Rallye AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#112 |
Škoda 100 L AMK ČST Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#114 |
Škoda 110 L Rallye PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#115 |
Škoda 110 L PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#116 |
Škoda 110 RC PAMK Klatovy |
KTB*** | A2/1150 |
Local Championship A |
||||
#117 |
Škoda 120 S Rallye PAMK Klatovy |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#118 |
Škoda 120 S Rallye PAMK Klatovy |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#119 |
Škoda 120 S Rallye VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#120 |
Škoda 120 S Rallye AMK Františkovy Lázně |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#122 |
Škoda 120 S ASK Karlovy Vary |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#123 |
Škoda 120 S Rallye AMK Cehnice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#124 |
Škoda 120 S Autodružstvo Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#126 |
Škoda 120 S Rallye AMK Blatná |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#127 |
Polski Fiat 125p AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#128 |
Škoda 120 S AMK Příbram |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#129 |
Škoda 120 S AMRK Plzeň |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#130 |
Škoda 120 S AMK PAL Tábor |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#131 |
Škoda 120 S Rallye PAMK Klatovy |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#132 |
Škoda 120 S Rallye AMK Stavocentrál Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#133 |
Škoda 120 S Rallye AMK Mariánské Lázně |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#136 |
Škoda 120 S Rallye PAMK Klatovy |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#137 |
Škoda 120 L AMK Příbram |
A1/1300 |
Local Championship A |
|||||
#138 |
Lada VAZ 2103 ZVVZ Milevsko |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#139 |
Lada VAZ 2103 JZD ČSSP Zbiroh |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Škoda 130 RS AMK Sušice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 130 RS AMK Sedliště |
A2/1600 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,