1. Rallye Uherský Brod 1977
23. 4. 1977, Uherský Brod • AMK Uherský Brod • asphalt - gravel 27.50 km • Other years
Entry list
total entries 80 (80 on list)
#1 |
Škoda 120 S Rallye Sigma Olomouc |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#2 |
Škoda 110 RC Škoda Klub Rychnov n. Kněžnou |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#3 |
Fiat 124 Sport AMK ČSAO Bruntál |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#4 |
Škoda 100 AMK Vrbno pod Pradědem |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#5 |
Škoda 110 LS Důl Šverma Ostrava |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#6 |
Škoda 110 AMK Frýdek-Místek |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#7 |
Škoda 110 RC Důl VÚ Ostrava |
A5/2000 |
Local Championship B |
|||||
#11 |
Lada VAZ 21011 MTX Tatra Kopřivnice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#12 |
Lada VAZ 2103 MTX Chemické závody Přerov |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#15 |
Škoda 120 S Silnice Brno |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#16 |
Škoda 120 S AMK Senice na Hané |
PVA*** | A2/1300 |
Local Championship B |
||||
#17 |
Škoda 120 S Důl Gottwald Havířov |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#18 |
Škoda 120 S Rallye AMK Bažantnice Hodonín |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#19 |
Škoda 120 S Rallye AMK Kroměříž |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#20 |
Škoda 120 S AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1300 |
Local Championship B |
|||||
#24 |
Škoda 100 L AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#26 |
Škoda 110 AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#28 |
Škoda 110 AMK Kancelářské stroje Brno |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#29 |
Škoda 110 TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#30 |
Škoda 110 L Rallye JZD Gottwaldov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#32 |
Škoda 110 L Rallye AMK ČSAO Bruntál |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#34 |
Škoda 110 R Sport RD Rýmařov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#35 |
Škoda 110 L AMK Zábřeh |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#36 |
Škoda 110 L AMK Železný Brod |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#37 |
Škoda 110 RC OSP Opava |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#38 |
Škoda 110 R AMK Česká Skalice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#39 |
Škoda 100 AMK Zdounky |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#40 |
Škoda 110 L AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#42 |
Škoda 100 AMK Jeseník město |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#43 |
Škoda 110 L Rallye AMK Šternberk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
Škoda 110 R AMK Autoškola Trutnov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#45 |
Škoda 100 JZD Mohelnice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#46 |
Škoda 100 MEZ Brumov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#47 |
Škoda 100 L OKR Důl Stařič |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#48 |
Fiat 128 AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#49 |
Fiat 128 AMK Veselí nad Moravou |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
Fiat 128 ASS Olomouc |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#51 |
Fiat 128 AMK Vsetín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#52 |
Renault 12 TL Důl 1. máje Karviná |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Lada VAZ 2103 AMK JZD Slušovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#54 |
Fiat 128 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#55 |
Polski Fiat 125p AMK Nové Dvory |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#56 |
Lada VAZ 2103 AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
Škoda 100 AMK Uherský Brod |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#60 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#61 |
Škoda 110 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#62 |
Škoda 110 LS Řempo Kroměříž |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#63 |
Škoda 110 LS AMK Rakvice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#65 |
Škoda 110 LS AMK Gottwaldov-Louky |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#66 |
Škoda 110 L AMK Dolní Benešov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#67 |
Škoda 110 R AMK ČST Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#69 |
Škoda 100 TJ RH Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#70 |
Škoda 110 LS Důl 9. května Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#71 |
Škoda AMK Kunovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#72 |
Škoda AMK Kvasice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#73 |
Škoda 110 LS AMK Gottwaldov-Louky |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#74 |
Škoda 110 LS AMK Šumperk |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#77 |
Škoda 110 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#78 |
Škoda 110 LS AMK Brno-město |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#80 |
Škoda 110 L AMK Náchod |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#81 |
Fiat 127 AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#83 |
Škoda 100 AMK Škoda Gottwaldov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#84 |
Škoda 100 JZD Vítězný únor Němčice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#85 |
Škoda 100 AMK Ostrava Poruba |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#86 |
Škoda 100 ZKL Brno |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#88 |
Škoda 100 AMK Autoškola Uherské Hradiště |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#89 |
Škoda 100 TJ RH Šumperk |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#90 |
Škoda 100 AMK Hradec Králové |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#91 |
Škoda 100 AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#92 |
Škoda 100 AMK Plumlov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#94 |
Škoda 100 AMK Vrbno pod Pradědem |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#95 |
Škoda 100 AMK Třebechovice |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#96 |
Škoda 100 AMK Valašské Meziříčí |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#97 |
Fiat 127 AMK Břeclav |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#98 |
Fiat 127 AMK Gottwaldov-Louky |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#99 |
Škoda 100 AMK Kroměříž |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#101 |
Škoda 110 L AMK Jičín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#104 |
Trabant 600 ASS Olomouc |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#105 |
AMK Gottwaldov |
A2/1000 |
Local Championship B |
|||||
#106 |
Trabant P601 AMK Uničov |
A2/1000 |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,