4. Rallye Liberec 1977
16. 10. 1977, Liberec • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 131 (131 on list)
#1 |
Škoda 100 SHD Most |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#5 |
Moskvich 412 Kovoslužba Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#6 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#7 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
ABL*** | A5/2000 |
Local Championship A |
||||
#10 |
Škoda 110 R AMK Sprint Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#11 |
Lada VAZ 2101 ČSAD České Budějovice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#12 |
Škoda 110 ČSAD České Budějovice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#13 |
Škoda 120 S AMK Liberec |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 110 R AMK Nová Včelnice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#16 |
Škoda 110 R AMK Pelhřimov |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#19 |
Škoda 120 S AMK Liberec |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Lada VAZ 2103 OSP Teplice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#21 |
Lada VAZ 21011 MTX ASK Karlovy Vary |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#22 |
Škoda 120 S Škodaexport Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#24 |
Škoda 120 S Rallye ASK Karlovy Vary |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 120 S AMK Varnsdorf |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#27 |
Škoda 120 S Rallye AMK Závodníků Praha 10 |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#29 |
Škoda 120 S AMK Praha 3 - Žižkov |
AP *** | A2/1300 |
Local Championship A |
||||
#30 |
Škoda 120 S PAMK Klatovy |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Škoda 120 S Autodružstvo Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Škoda 120 S AMK Sprint Praha |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Škoda 120 S AMK Liblín |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Škoda 120 S AMK Františkovy Lázně |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#37 |
Škoda 120 S AMK Sepap Štětí |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#38 |
Škoda 120 S TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#39 |
Škoda 110 R RND Krušná Hora |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Škoda 120 S Chemopetrol Litvínov |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#41 |
Škoda 120 S AMK České Budějovice |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#42 |
Škoda AMK Škoda AZNP |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#43 |
Škoda 120 S PAMK Klatovy |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Škoda 120 S AMK SPŠ Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Škoda 110 L AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Škoda 110 AMK Pražské komunikace |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#51 |
Škoda 110 L AMK Sukorady |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Škoda 110 AMK PAL Tábor |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#55 |
Škoda 110 AMK Krásná Lípa |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#56 |
Fiat 128 ASK Karlovy Vary |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Škoda 110 L AMK Drupol Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Škoda 110 R AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#60 |
Škoda 110 Autoškola Plzeň-město |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#61 |
Škoda 110 L TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#62 |
Škoda 110 LS AMK Železný Brod |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#63 |
Škoda 110 L MST Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#65 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#66 |
Škoda 100 AMK Příbram |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#68 |
Škoda 110 L AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#69 |
Škoda 110 L AMK Liberec |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#70 |
Škoda 120 S AK Sklounion Teplice |
TPB*** | A5/2000 |
Local Championship A |
||||
#72 |
Škoda 110 L AMK Varnsdorf |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#73 |
Škoda 110 L Rallye PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#74 |
ZVVZ Milevsko |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#76 |
Škoda 100 Škodaexport Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Škoda 100 AMK Nepomuk |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#79 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Škoda 100 AK Sklounion Teplice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#81 |
Škoda 100 AMK Jiříkov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#83 |
Škoda 100 ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#85 |
Škoda 100 MSK Praha |
AN *** | A2/1000 |
Local Championship A |
||||
#87 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#88 |
Škoda 100 TJ RH Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#89 |
Škoda 100 ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#90 |
Škoda 100 SHD Most |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#92 |
Škoda 100 AMK Pelhřimov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#93 |
Škoda 100 AMK Lysá nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#94 |
Lada VAZ 21011 AMK Chýňava |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#96 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#97 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#98 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#100 |
Škoda 100 AMK Chýňava |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#101 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#105 |
Škoda 100 AMK Hrádek nad Nisou |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Škoda 100 AMK ETI Březová |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#107 |
ČSAD KNV Praha 8 |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#108 |
Lada VAZ 2103 AMK Mototechna Ústí n. Labem |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#109 |
Lada VAZ 2103 Elitex Jindřichův Hradec |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#110 |
BMW 1600 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#112 | A1/1600 |
Local Championship A |
||||||
#113 |
Fiat 128 AMK Velké Hamry |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#114 |
Lada VAZ 2103 AMK Františkovy Lázně |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#115 |
Fiat 128 Sport Coupé AMK Komařice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#116 |
Lada VAZ 2101 AMK Praha 1 |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#120 |
Fiat 128 AMK Sprint Praha |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#123 |
Škoda 110 LS ASK Karlovy Vary |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#124 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#125 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#126 |
Škoda 110 L AMK Semily |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#127 |
Škoda 110 R AMK PAL Tábor |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#128 |
Škoda 100 AMK Liberec |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#129 |
Škoda 110 L AMK ČST Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#132 |
Škoda 110 L ASK VTŽ Chomutov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#133 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#134 |
Škoda 110 R AMK Příbram |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#135 |
Škoda 100 L AMK Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#136 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#137 |
Škoda 100 AMK Varnsdorf |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#138 |
Škoda 110 LS AMK Mnichovo Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#139 |
Škoda 100 AMK Třebenice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#140 |
Škoda 110 LS AMK Zruč nad Sázavou |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Škoda 110 LS AMK Autoškola Praha 2 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 100 AMK Sprint Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#143 |
Škoda 100 ASK Karlovy Vary |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#145 |
Škoda 110 L AMK Plzeň - střed |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#147 |
Škoda 110 LS AMK Sepap Štětí |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#149 |
Škoda 110 LS AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#150 |
Škoda 110 LS Kovošrot Praha 10 |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#151 |
Škoda Chemopetrol Litvínov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#152 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Sprint Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#153 |
Škoda 110 LS AMK Pelhřimov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#154 |
Škoda 110 AMK ČZM Strakonice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#156 | Škoda 110 LS | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#158 |
Škoda 110 R AMK ČSD Děčín |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#159 |
AMK Škoda AZNP |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#163 | Škoda 110 LS | A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#164 |
Škoda PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#165 |
Trabant P601 MSK Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#166 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#167 |
Trabant P601 AK Sklounion Teplice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#168 |
Trabant P601 AMK PAL Tábor |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#169 |
Trabant P601 AMK Pečky |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#170 |
Trabant P601 AMK ČST Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#171 |
Trabant P601 ČSAD České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#172 |
Trabant P601 AK Sklounion Teplice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#174 |
Trabant P601 AMK Duchcov |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#175 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#176 |
Trabant P601 AMK Zlonice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#177 |
Trabant P601 AMK Praha 4 - Nusle |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#179 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#181 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#182 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#183 |
Trabant P601 AMK Příchovice |
A2/600 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,