Rally Pačejov

flag
Czech Republic #7Czech Republic 2WD #7Historic (CZ) #7Peugeot Rally Cup (CZ) #6
1. 10. – 2. 10. 2022, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 132/82 • asphalt 141,82 km
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:18:48.9
2. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:19:00.9
3. flag Stříteský Dominik - Hovorka Jiří icon Škoda Fabia R5 ACA Škoda Vančík Motorsport 1:19:35.5
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:18:48.9
2. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:19:00.9
3. flag Stříteský Dominik - Hovorka Jiří icon Škoda Fabia R5 ACA Škoda Vančík Motorsport 1:19:35.5
1. flag Ocelka Filip - Blažek Jaroslav icon Renault Clio Rally5 1:31:07.8
2. flag Stejskal Václav jun. - Viktora Stanislav jun. icon Renault Clio RS R3T Automoto klub Pačejov v AČR 1:32:00.0
3. flag Zpěvák Kryštof - Navrátil Jakub icon Ford Fiesta Rally4 Jantar Team s.r.o. 1:32:08.7
1. flag Janota Miroslav - Novák Petr icon Opel Kadett GT/E 1:33:15.7
2. flag Kašpar Jiří - Adámek Pavel icon Škoda 130 LR 1:33:39.1
3. flag Enge Tomáš - Káňa Jiří icon Ford Escort RS 2000 MKI 1:35:05.2
1. flag Krupička Lukáš - Klička Milan icon Peugeot 208 Rally4 1:32:45.8
2. flag Jánský Martin - Kubík Jiří icon Peugeot 208 R2 1:37:38.5
3. flag Pilař Jan - Kalkus Jiří icon Peugeot 208 R2 1:45:03.2
flag
Czech Republic #6Historic (CZ) #5Peugeot Rally Cup (CZ) #5
1. 10. – 3. 10. 2021 • AMK Pačejov • entries/finish - 129/75 • asphalt 141,38 km
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:15:00.8
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:15:25.8
3. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:15:39.3
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Agrotec Škoda Rally Team 1:15:00.8
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:15:25.8
3. flag Mareš Filip - Bucha Radovan icon Škoda Fabia Rally2 evo Laureta Auto Škoda Team 1:15:39.3
1. flag Káňa Jiří - Kalistová Martina icon Ford Sierra RS Cosworth 1:27:25.1
2. flag Janota Miroslav - Stráský Pavel icon Opel Kadett GT/E 1:28:22.6
3. flag Knížek Martin - Šlegl Petr icon BMW 318 iS E30 1:29:51.9
1. flag Soldát David - Winzig Jan icon Peugeot 208 R2 1:27:18.4
2. flag Brož Dominik - Těšínský Petr icon Peugeot 208 R2 1:28:11.1
3. flag Pohlídal Jiří jun. - Kubala Jan icon Peugeot 208 R2 1:32:51.4
flag
Czech Republic #4Historic (CZ) #5Peugeot Rally Cup (CZ) #3
27. 9. – 28. 9. 2020, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 129/55 • asphalt 143,18 km
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Škoda Motorsport 1:17:59.1
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:19:06.8
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Volkswagen Polo GTI R5 Mogul Benzina Racing 21 1:19:48.2
1. flag Kopecký Jan - Hloušek Jan icon Škoda Fabia Rally2 evo Škoda Motorsport 1:17:59.1
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus RS WRC '06 EuroOil Team 1:19:06.8
3. flag Černý Jan - Černohorský Petr jun. icon Volkswagen Polo GTI R5 Mogul Benzina Racing 21 1:19:48.2
1. flag Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin icon Ford Escort RS Cosworth K.I.T. Racing CS 47:57.3
2. flag Káňa Jiří - Kalistová Martina icon Ford Sierra RS Cosworth 48:47.1
3. flag Janota Miroslav - Novák Petr icon Opel Kadett GT/E 49:35.1
1. flag Stříteský Dominik - Krajča Ondřej icon Peugeot 208 R2 Vančík Motorsport 1:27:03.3
2. flag Pohlídal Jiří jun. - Kubala Jan icon Peugeot 208 R2 1:30:26.9
3. flag Soldát David - Winzig Jan icon Peugeot 208 R2 1:31:36.0
flag
Czech Rallysprint #3P2+ (CZ) #3Historic (CZ) #6Opel Adam Cup (CZ) #4
26. 7. – 27. 7. 2019, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 146/87 • asphalt 75,54 km
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 42:50.4
2. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 Keane Motorsport 43:30.5
3. flag Rujbr Patrik - Římalová Veronika icon Škoda Fabia R5 TNT Počernice 43:34.0
1. flag Březík Adam - Bělák Zdeněk jun. icon Peugeot 208 R2 47:11.2
2. flag Nekvapil Lukáš - Řiháková Petra icon Opel Adam R2 TNT Počernice 47:45.9
3. flag Hartmann Josef - Voltner Karel icon Peugeot 208 R2 Stavby Baller s.r.o. 48:57.5
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 42:50.4
2. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 Keane Motorsport 43:30.5
3. flag Rujbr Patrik - Římalová Veronika icon Škoda Fabia R5 TNT Počernice 43:34.0
1. flag Tuček Marcel - Tučková Tereza icon Mazda RX-7 Klub Fox Racing Team v AČR 50:08.5
2. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 50:53.2
3. flag Budil Stanislav - Vejvoda Petr icon BMW 2002 Ti 51:13.3
1. flag Stříteský Dominik - Mikulík Jan icon Opel Adam Cup Spirit Racing 50:18.6
2. flag Štefan David - Král Josef icon Opel Adam Cup 51:08.1
3. flag Żarłok Szymon - Pietruszka Krzysztof icon Opel Adam Cup 52:05.8
flag
Czech Rallysprint #4P2+ (CZ) #3
27. 7. – 28. 7. 2018, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 110/67 • asphalt 73,24 km
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Fiesta RS WRC 40:31.5
2. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 C.G.T. CZ Team 40:51.0
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 40:51.6
1. flag Semerád Petr - Hlávka Jiří icon Opel Adam R2 Hájek Rally Team 45:03.5
2. flag Kornhefr Jan - Triner Michal icon Citroën C2 R2 Max AMK Pačejov 45:28.5
3. flag Horák Michal - Zapletal Karel icon Opel Adam R2 Kimi Sport 45:33.8
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Fiesta RS WRC 40:31.5
2. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 C.G.T. CZ Team 40:51.0
3. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 40:51.6
flag
Czech Rallysprint #4P2+ (CZ) #3Historic (CZ) #4
28. 7. – 29. 7. 2017, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 143/99 • asphalt 73,56 km
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 39:34.7
2. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 40:17.5
3. flag Koči Martin - Schovánek Filip icon Škoda Fabia R5 Styllex Motorsport s.r.o. 40:25.1
1. flag Smékal Egon - Němcová Petra icon Citroën DS3 R3T Max Egon Smékal Bens Racing Team 43:11.4
2. flag Kamenec Matěj - Jurka Adam icon Peugeot 208 R2 MRS Racing Team 43:17.1
3. flag Mareš Filip - Hloušek Jan icon Peugeot 208 R2 Autoklub Peugeot Rally Talent 43:23.8
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 39:34.7
2. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia R5 40:17.5
3. flag Vlček Martin - Žáková Jindřiška icon Ford Fiesta R5 Svarmetal Motorsport 40:51.6
1. flag Káňa Jiří - Vybíral Ivo icon Ford Sierra RS Cosworth 46:42.8
2. flag Tuček Marcel - Dufek Petr icon Mazda RX-7 Klub Fox Racing Team v AČR 46:56.9
3. flag Frei Jan - Šlegl Petr icon Škoda 130 LR 47:15.9
flag
Czech Rallysprint #3P2+ (CZ) #3Historic (CZ) #4Opel Adam Cup (CZ) #3
29. 7. – 30. 7. 2016, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 151/113 • asphalt 73,56 km
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 39:52.6
2. flag Kostka Tomáš - Kučera Ladislav icon Škoda Fabia R5 BRR Baumschlager Rallye & Racing Team 40:24.0
3. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 TRT Czech Rally Sport 40:53.7
1. flag Rujbr Patrik - Římalová Veronika icon Renault Clio RS R3T TNT Počernice 43:17.5
2. flag Kundlák Ján - Rezková Michala icon Peugeot 208 R2 K.I.T Racing 43:56.8
3. flag Kupec Karel - Zigler Martin icon Peugeot 208 R2 44:13.3
1. flag Dohnal Jan - Ernst Michal icon Ford Focus RS WRC '06 39:52.6
2. flag Kostka Tomáš - Kučera Ladislav icon Škoda Fabia R5 BRR Baumschlager Rallye & Racing Team 40:24.0
3. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 TRT Czech Rally Sport 40:53.7
1. flag Káňa Jiří - Vybíral Ivo icon Ford Sierra RS Cosworth 45:30.0
2. flag Zabloudil Štěpán - Novák Petr icon Subaru Impreza 555 MK Motorsport 45:30.7
3. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 46:43.5
1. flag Kamenec Matěj - Jurka Adam icon Opel Adam Cup MRS Racing Team 45:41.9
2. flag Tomaszczyk Jerzy - Sitek Łukasz icon Opel Adam Cup 46:04.0
3. flag Hordossy Robert - Kulštejn Jiří icon Opel Adam Cup XTG Motorsport Klub 47:14.7
flag
Czech Rallysprint #3P2+ (CZ) #3Historic (CZ) #5Opel Adam Cup (CZ) #4
7. 8. – 8. 8. 2015, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 101/75 • asphalt 73,54 km
1. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 TRT Czech Rally Sport 41:30.9
2. flag Sýkora Jan - Palivec Štěpán icon Ford Fiesta R5 AMK Pačejov 42:03.0
3. flag Vlček Martin - Žáková Jindřiška icon Škoda Fabia S2000 Svarmetal Motorsport 42:36.0
1. flag Bisaha Ondřej - Píža Petr icon Citroën DS3 R3T Max 44:10.1
2. flag Smékal Egon - Neumannová Monika icon Citroën DS3 R3T Egon Smékal Bens Racing Team 44:32.8
3. flag Rujbr Patrik - Krajča Ondřej icon Renault Clio RS R3T TNT Počernice 44:43.9
1. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 TRT Czech Rally Sport 41:30.9
2. flag Sýkora Jan - Palivec Štěpán icon Ford Fiesta R5 AMK Pačejov 42:03.0
3. flag Vlček Martin - Žáková Jindřiška icon Škoda Fabia S2000 Svarmetal Motorsport 42:36.0
1. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 48:13.6
2. flag Michálek Petr - Maryška Roman icon Suzuki Swift GTi MK2 48:49.5
3. flag Budil Stanislav - Vejvoda Petr icon BMW 2002 Ti 49:07.8
1. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Opel Adam Cup Hájek Rally Team 47:39.2
2. flag Kamenec Matěj - Jurka Adam icon Opel Adam Cup MRS Racing Team 47:53.6
3. flag Vraj Petr jun. - Mikulík Jan icon Opel Adam Cup 48:02.6
flag
Czech Sprintrally #5Historic (CZ) #5Czech Cup #5
8. 8. – 9. 8. 2014, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 130/88 • asphalt 74,72 km
1. flag Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel icon Škoda Fabia S2000 Czech National Team 41:59.5
2. flag Kahle Matthias - Doerr Christian icon Škoda Fabia WRC mediasport.cz 41:59.8
3. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Ford Fiesta R5 TRT Czech Rally Sport 42:04.3
1. flag Tomaštík Jaromír - Baran Róbert icon Subaru Impreza S12 WRC '06 JT Říha Group Rally Team 42:35.5
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Škoda Fabia S2000 Racing Service 42:36.8
3. flag Vlček Martin - Lasevič Richard icon Škoda Fabia S2000 Svarmetal Motorsport 43:02.0
1. flag Kalista Jiří - Šofr Michal icon Subaru Legacy RS Cakl Karel 43:53.4
2. flag Káňa Jiří - Gál Julius icon Ford Sierra RS Cosworth Autoklub Reitknechtka 47:12.5
3. flag Krejča Jan - Šárka Pavel icon Škoda 130 LR 48:40.1
1. flag Jirsa Miloslav - Blažek Jaroslav icon Renault Clio R3 XTG Motorsport Klub 47:19.2
2. flag Paldus Tomáš - Mařatka Jiří icon Škoda Felicia Kit Car 47:54.2
3. flag Macháček Tomáš - Petrová Lucia icon Honda Civic VTi 48:09.9
flag
Czech Sprintrally #6Historic (CZ) #4Czech Cup #7
9. 8. – 10. 8. 2013, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 125/86 • asphalt 76,06 km
1. flag Lappi Esapekka - Ferm Janne icon Škoda Fabia S2000 Škoda Motorsport 42:05.5
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Ford Fiesta R5 Racing Service 42:54.6
3. flag Kahle Matthias - Doerr Christian icon Škoda Fabia WRC mediasport.cz 43:18.4
1. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Ford Fiesta R5 Racing Service 42:54.6
2. flag Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav icon Mitsubishi Lancer Evo IX Gemini Rally Team 43:31.1
3. flag Trněný Karel - Pritzl Václav icon Škoda Fabia WRC 43:43.3
1. flag Kalista Jiří - Šofr Michal icon Subaru Legacy RS Cakl Karel 45:43.3
2. flag Káňa Jiří - Kalistová Martina icon Ford Sierra RS Cosworth 47:05.2
3. flag Navrátil Jiří - Kouřil Vít icon Ford Sierra RS Cosworth Interaction Ford Czech Rally Team 48:25.8
1. flag Kašpar Jiří - Kabourek Daniel icon Škoda Octavia 47:07.4
2. flag Šimurda Petr - Dlouhý Milan icon Škoda 130 LR 48:05.3
3. flag Macháček Tomáš - Nedbal Jiří icon Honda Civic VTi 49:58.0
flag
Czech Sprintrally #6Historic (CZ) #4Czech Cup #7
10. 8. – 11. 8. 2012, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 116/83 • asphalt 80,74 km
1. flag Kostka Tomáš - Hrůza Zdeněk icon Citroën C4 WRC Regionsport 43:08.1
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 Racing Service 44:18.1
3. flag Kahle Matthias - Doerr Christian icon Škoda Fabia WRC 44:21.5
1. flag Kostka Tomáš - Hrůza Zdeněk icon Citroën C4 WRC Regionsport 43:08.1
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 Racing Service 44:18.1
3. flag Dohnal Jan - Venclík Jakub icon Peugeot 207 S2000 45:07.7
1. flag Hylán Michal - Mikulka Martin icon Škoda Favorit 136 L 53:25.5
2. flag Šubrt Jiří - Jonák Jan icon Škoda 130 LR Autospektrum Mariánské Lázně 53:37.5
3. flag Blahout Milan - Neoral Martin icon Lada VAZ 21074 AMK Rallye Český Krumlov 53:50.7
1. flag Šmíd Jiří - Mareš Jiří icon Mitsubishi Lancer Evo VI AMK Rallye Český Krumlov 50:35.4
2. flag Hendrich Jiří - Hendrich Daniel icon Mitsubishi Lancer Evo VII 51:16.9
3. flag Kašpar Jiří - Kabourek Daniel icon Škoda Octavia 51:28.0
flag
Czech Sprintrally #5Historic (CZ) #4 (coef 2)Czech Cup #5
5. 8. – 6. 8. 2011, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 100/72 • asphalt 80,36 km
1. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Škoda Fabia WRC Delimax Czech National Team 44:19.8
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 Racing Service 45:22.5
3. flag Jakeš Miroslav - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Junior Sport Talent 45:46.6
1. flag Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk icon Škoda Fabia WRC Delimax Czech National Team 44:19.8
2. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX R4 Racing Service 45:22.5
3. flag Jakeš Miroslav - Gross Petr icon Mitsubishi Lancer Evo IX Junior Sport Talent 45:46.6
1. flag Hylán Michal - Mikulka Martin icon Škoda Favorit 136 L 53:59.1
2. flag Hostaš Václav - Hořejší Radek icon Lada VFTS ASK Klatovy 56:55.4
3. flag Petrášek Jiří - Káňa Jiří icon Opel Ascona B 58:07.9
1. flag Chepil Andriy - Gešvinder Luboš sen. icon Mitsubishi Lancer Evo IX Major Motorsport 50:17.9
2. flag Jirsa Miloslav - Střeska Tomáš icon Škoda Felicia Kit Car XTG Rally Team 51:17.7
3. flag Šimurda Petr - Dlouhý Milan icon Škoda 130 LR Spirit Racing 51:54.7
flag
Czech Sprintrally #6Historic (CZ) #5Czech Cup #6
6. 8. – 7. 8. 2010, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 105/65 • asphalt 79,11 km
1. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Citroën Xsara WRC TRT Czech Rally Sport 46:46.4
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Enteria Rally Team 46:50.0
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Peugeot 207 S2000 Hroch Rally Team v AČR 47:46.2
1. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Citroën Xsara WRC TRT Czech Rally Sport 46:46.4
2. flag Kresta Roman - Gross Petr icon Škoda Fabia S2000 Enteria Rally Team 46:50.0
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Peugeot 207 S2000 Hroch Rally Team v AČR 47:46.2
1. flag Janota Miroslav - Stráský Pavel icon Opel Kadett GT/E Hájek Historic Rally Team 54:10.6
2. flag Křišťan Jiří - Vrzal Martin icon Škoda 110 L Rallye 58:43.8
3. flag Klokočník Tomáš sen. - Švihálek Luděk icon Lada VFTS 59:37.0
1. flag Král Jakub - Hrabec Zbyněk icon Škoda Felicia Kit Car Hrabec Oldřich 53:18.7
2. flag Hendrich Jiří - Hendrich Daniel icon Mitsubishi Lancer Evo VII 53:23.6
3. flag Sitný Stanislav - Pfajfr Tomáš icon Nissan Sunny GTi Sitex Rallye Team 56:15.7
flag
Czech Sprintrally #7Historic (CZ) #5 (coef 2)
5. 9. – 6. 9. 2008, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 95/55 • asphalt 79,98 km
1. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Peugeot 207 S2000 TRT Czech Rally Sport 42:58.1
2. flag Peták Josef - Joska Libor icon Peugeot 207 S2000 Hroch Rally Team v AČR 43:18.1
3. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX Thermica Rally Team 43:58.5
1. flag Odložilík Roman - Tureček Martin icon Peugeot 207 S2000 TRT Czech Rally Sport 42:58.1
2. flag Peták Josef - Joska Libor icon Peugeot 207 S2000 Hroch Rally Team v AČR 43:18.1
3. flag Sýkora Jan - Škardová Martina icon Mitsubishi Lancer Evo IX Thermica Rally Team 43:58.5
1. flag Tenkl Lubomír - Vosádka Jaroslav icon BMW M3 E30 Exces Super Bike Club 47:47.3
2. flag Tichý Zdeněk - Horák Jiří icon Opel Kadett Coupé Exces Super Bike Club 47:54.3
3. flag Štauber Jaroslav - Ševčík Miroslav icon BMW 2002 Ti 51:53.8
flag
Czech Sprintrally #5Czech Cup #5
14. 7. 2007, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 97/67 • asphalt 64,34 km
1. flag Trněný Karel - Kulhan Jiří icon Škoda Octavia WRC 35:57.0
2. flag Vlček Zdeněk - Král Josef icon Mitsubishi Lancer Evo IX Colbentronic 36:24.9
3. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Renault Clio S1600 TRT Czech Rally Sport 36:30.1
1. flag Trněný Karel - Kulhan Jiří icon Škoda Octavia WRC 35:57.0
2. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Renault Clio S1600 TRT Czech Rally Sport 36:30.1
3. flag Hozák Petr - Hršel Ladislav icon Mitsubishi Lancer Evo IX Hršel Racing Team 36:38.0
1. flag Hendrich Jiří - Hendrich Daniel icon Mitsubishi Lancer Evo VII Mr. Car 40:12.1
2. flag Leher Petr - Skořepa Jiří icon Subaru Impreza STi N11 Otto Ludvík 40:39.6
3. flag Přibyl Pavel - Kříž Michal icon Škoda Felicia PS Motorsport 42:09.8
flag
Czech Sprintrally #4
16. 6. – 17. 6. 2006, Horažďovice • AMK Pačejov • entries/finish - 73/54 • asphalt 66,60 km
1. flag Semerád Josef - Ceplecha Bohuslav icon Mitsubishi Lancer Evo IX Czech National Mitsubishi RT 38:42.1
2. flag Jandík Miroslav ml. - Chrástecký Radim icon Mitsubishi Lancer Evo VII NTS Plzeň - Gassner Rallisport 38:47.2
3. flag Vlček Zdeněk - Pech Jiří icon Mitsubishi Lancer Evo VI Colbentronic 38:52.1
1. flag Semerád Josef - Ceplecha Bohuslav icon Mitsubishi Lancer Evo IX Czech National Mitsubishi RT 38:42.1
2. flag Jandík Miroslav ml. - Chrástecký Radim icon Mitsubishi Lancer Evo VII NTS Plzeň - Gassner Rallisport 38:47.2
3. flag Vlček Zdeněk - Pech Jiří icon Mitsubishi Lancer Evo VI Colbentronic 38:52.1
flag
Czech Sprintrally #6Historic (CZ) #7
29. 7. – 30. 7. 2005, Horažďovice • entries/finish - 95/54 • asphalt 68,24 km
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 35:34.5
2. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 35:43.4
3. flag Trněný Karel - Pritzl Václav icon Škoda Octavia WRC Profiko Rally Team 37:52.2
1. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Ford Focus WRC '02 Euro Oil Team 35:34.5
2. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 35:43.4
3. flag Trněný Karel - Pritzl Václav icon Škoda Octavia WRC Profiko Rally Team 37:52.2
1. flag Tenkl Lubomír - Šubrt Pavel icon Opel Kadett Coupé Exces Super Bike Club 43:15.4
2. flag Sum Michal sen. - Jirátko Aleš sen. icon BMW 2002 Ti SAS Zlín 44:43.9
3. flag Triner Emil - Pícha Jan icon Škoda 130 RS Motorsport Kopecký 46:55.2
flag
Czech Sprintrally #4Historic (CZ) #3
24. 7. 2004, Olšany • entries/finish - 105/78 • asphalt 68,54 km
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 39:07.8
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 40:02.4
3. flag Volf Jiří - Latif Billy icon Škoda Octavia WRC Profiko Rally Team 40:27.6
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 39:07.8
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC OMV Rally Team 40:02.4
3. flag Volf Jiří - Latif Billy icon Škoda Octavia WRC Profiko Rally Team 40:27.6
1. flag Jirátko Aleš sen. - Švajda Pavel icon BMW 2002 Ti Defend Lock Motorsport 45:12.0
2. flag Hejhal Petr - Hejhal Martin icon Škoda 110 L 46:46.2
3. flag Indra Jindřich - Indrová Michaela icon Škoda 110 L 46:52.2
flag
Czech Sprintrally #5Historic (CZ) #5
25. 7. – 26. 7. 2003, Olšany • entries/finish - 99/65 • asphalt 75,16 km
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC JM Racing 39:57.2
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC JM Racing 39:57.9
3. flag Komárek David - Roupec Zdeněk icon Mitsubishi Lancer Evo VII Komvet Racing 42:33.0
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Peugeot 206 WRC JM Racing 39:57.2
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Peugeot 206 WRC JM Racing 39:57.9
3. flag Komárek David - Roupec Zdeněk icon Mitsubishi Lancer Evo VII Komvet Racing 42:33.0
1. flag Blažek Antonín - Machaj Jiří icon Ford Escort RS 2000 CS Development Racing 47:27.1
2. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Porsche Carrera RS Trumf Rally Team 48:19.0
3. flag Mikulenka Jaroslav - Hambálek Petr icon BMW 2002 Ti Alfa Klub 48:54.5
flag
Czech Sprintrally #4Historic (CZ) #4
12. 7. – 13. 7. 2002, Olšany • entries/finish - 109/72 • asphalt 79,06 km - (cancelled 39,53 km)
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Toyota Corolla WRC TSV Total 19:33.5
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Toyota Corolla WRC TSV Total 19:38.2
3. flag Chovanec Stanislav - Holaň Karel icon Škoda Octavia WRC AMK Pačejov 19:42.1
1. flag Vojtěch Štěpán - Ernst Michal icon Toyota Corolla WRC TSV Total 19:33.5
2. flag Vojtěch Tomáš - Palivec Štěpán icon Toyota Corolla WRC TSV Total 19:38.2
3. flag Chovanec Stanislav - Holaň Karel icon Škoda Octavia WRC AMK Pačejov 19:42.1
1. flag Sum Michal sen. - Klár Pavel icon BMW 2002 Ti SAS Zlín 23:52.6
2. flag Fajtl Jiří - Fajtlová Kateřina icon Porsche 911 23:56.1
3. flag Blažek Antonín - Pachaj Jiří icon Ford Escort RS 2000 CS Development Racing 23:56.5
After accident on SS4 codriver Martin Huml died.
flag
Czech Sprintrally #4Historic (CZ) #4
20. 7. – 21. 7. 2001, Olšany • entries/finish - 123/96 • asphalt 75,46 km
1. flag Hrdinka Tomáš - Gross Petr icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 36:02.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Toyota Corolla WRC Pemex - IVP 36:25.7
3. flag Chovanec Stanislav - Pritzl Václav icon Škoda Octavia WRC Matador Rally Team Slovakia 37:30.4
1. flag Hrdinka Tomáš - Gross Petr icon Subaru Impreza S5 WRC '98 Styllex Tuning Prosport 36:02.2
2. flag Pech Václav jun. - Uhel Petr icon Toyota Corolla WRC Pemex - IVP 36:25.7
3. flag Chovanec Stanislav - Pritzl Václav icon Škoda Octavia WRC Matador Rally Team Slovakia 37:30.4
1. flag Fajtl Jiří - Kůs Petr icon Porsche 911 JF Autocentrum 43:52.2
2. flag Blažek Antonín - Machaj Jiří icon Ford Escort RS 2000 AMK Bílá Labuť Praha 43:58.9
3. flag Nejedlý Pavel - Píža Josef icon Austin Cooper S SAS Zlín 44:16.9
flag
Czech Sprintrally #1Historic (CZ) #2
28. 4. – 29. 4. 2000, Olšany • entries/finish - 93/43 • asphalt 70,72 km
1. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Nissan Pulsar GTi-R Roto Plzeň 35:53.4
2. flag Vojtěch Tomáš - Švarc Radek icon Peugeot 306 Maxi Total Peugeot Sport 36:07.1
3. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Mégane Maxi 36:43.3
1. flag Triner Emil - Hůlka Miloš icon Nissan Pulsar GTi-R Roto Plzeň 35:53.4
2. flag Vojtěch Tomáš - Švarc Radek icon Peugeot 306 Maxi Total Peugeot Sport 36:07.1
3. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Mégane Maxi 36:43.3
1. flag Sum Michal sen. - Klár Pavel icon BMW 2002 Ti SAS Zlín 42:01.2
2. flag Hambálek Petr - Klimeš Zbyněk icon Ford Cortina GT Alfa Klub 42:56.9
3. flag Prantl Vladislav - Hanák Jaroslav icon BMW 2002 Ti AK Blovice 43:08.1
flag
Czech Republic #8 (coef 2)Historic (CZ) #5
27. 8. – 28. 8. 1999, Olšany • entries/finish - 105/52 • asphalt 119,68 km
1. flag Trajbold Jan ml. - Trajboldová Pavlína icon Ford Escort RS Cosworth Mobil Charouz Racing System 1:01:31.0
2. flag Starý Jaroslav - Šlambora Miroslav icon Škoda Octavia Kit Car Autospektrum Mariánské Lázně 1:02:42.6
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Audi Coupé S2 Klub Fox Racing Team v AČR 1:03:24.0
1. flag Trajbold Jan ml. - Trajboldová Pavlína icon Ford Escort RS Cosworth Mobil Charouz Racing System 1:01:31.0
2. flag Starý Jaroslav - Šlambora Miroslav icon Škoda Octavia Kit Car Autospektrum Mariánské Lázně 1:02:42.6
3. flag Peták Josef - Benešová Alena icon Audi Coupé S2 Klub Fox Racing Team v AČR 1:03:24.0
1. flag Hambálek Petr - Klimeš Zbyněk icon Ford Cortina GT Alfa Klub 1:16:08.9
2. flag Krch Vítězslav - Reithar Daniel icon BMW 2002 Ti AMK Kolín 1:16:12.6
3. flag Prantl Vladislav - Hanák Jaroslav icon BMW 2002 Ti 1:17:10.2
flag
Czech Republic #8 (coef 2)Historic (CZ) #5
28. 8. – 30. 8. 1998, Olšany • entries/finish - 76/55 • asphalt 145,60 km - (cancelled 13,43 km)
1. flag Chovanec Stanislav - Jugas Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:09:51.9
2. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Nissan Sunny GTI-R Roto Plzeň 1:10:49.7
3. flag Otto Ludvík - Běhounek Miloš icon Ford Escort Kit Car Sedlák Motorsport Styling 1:11:05.9
1. flag Chovanec Stanislav - Jugas Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:09:51.9
2. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Nissan Sunny GTI-R Roto Plzeň 1:10:49.7
3. flag Otto Ludvík - Běhounek Miloš icon Ford Escort Kit Car Sedlák Motorsport Styling 1:11:05.9
1. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Fiat 124 Abarth Spider AK Holešov 1:13:11.7
2. flag Krch Vítězslav - Reithar Daniel icon BMW 2002 Ti AMK Kolín 1:13:18.1
3. flag Sum Michal sen. - Klár Pavel icon BMW 2002 Ti AK Blovice 1:13:32.4
flag
Czech Republic #8 (coef 2)Historic (CZ) #5
29. 8. – 30. 8. 1997, Olšany • entries/finish - 90/56 • asphalt 162,64 km
1. flag Chovanec Stanislav - Kurus Henrich icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:20:43
2. flag Talián Stanislav - Jarošík Václav icon Nissan Sunny GTi RSR Plzeň 1:22:28
3. flag Klokočka Jan - Drásta Tomáš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:22:49
1. flag Chovanec Stanislav - Kurus Henrich icon Ford Escort RS Cosworth Matador Rally Team Slovakia 1:20:43
2. flag Talián Stanislav - Jarošík Václav icon Nissan Sunny GTi RSR Plzeň 1:22:28
3. flag Klokočka Jan - Drásta Tomáš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:22:49
1. flag Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva icon Porsche 911 Czech National Team 1:33:37
2. flag Krch Vítězslav - Reithar Daniel icon BMW 2002 Ti AMK Kolín 1:40:32
3. flag Odložilík Roman - Odložilík Pavel icon Fiat 125 SAS Zlín 1:42:30
flag
Czech Republic #9 (coef 1)Historic (CZ) #5
30. 7. – 31. 7. 1996, Olšany • entries/finish - 61/48 • asphalt 112,72 km
1. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Clio Maxi Mogul Rally Team 55:15
2. flag Klokočka Jan - Středa Hynek icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 56:21
3. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Mazda 323 GT-R Thorn Racing 56:58
1. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Clio Maxi Mogul Rally Team 55:15
2. flag Klokočka Jan - Středa Hynek icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 56:21
3. flag Výška Ladislav - Pech Jiří icon Mazda 323 GT-R Thorn Racing 56:58
1. flag Trajbold Jan st. - Zelinka Vladimír icon Porsche 911 1:01:27
2. flag Hrubý Miroslav - Hanák Jaroslav icon Škoda 110 R AK Blovice 1:08:26
3. flag Indra Jindřich - Kieslich Jan icon Škoda 1000 MB Czech National Team 1:09:15
flag
Czech Republic #7 (coef 1)Historic (CZ) #4
28. 7. – 29. 7. 1995, Olšany • entries/finish - 45/34 • asphalt 141,50 km
1. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Clio Williams 1:15:31
2. flag Šofr Pavel - Drásta Tomáš icon Ford Escort RS Cosworth Ford Šofr - Večerník Praha 1:16:28
3. flag Klokočka Jan - Heřman Miloš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:16:39
1. flag Pošík Jiří - Janeček Jiří icon Renault Clio Williams 1:15:31
2. flag Šofr Pavel - Drásta Tomáš icon Ford Escort RS Cosworth Ford Šofr - Večerník Praha 1:16:28
3. flag Klokočka Jan - Heřman Miloš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:16:39
1. flag Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva icon Porsche 911 S 1:25:53
2. flag Myslík Vladimír - Myslík Jaroslav icon Škoda 110 R 1:32:03
3. flag Hrubý Miroslav - Houdek Vratislav icon Škoda 110 R 1:33:32
flag
Czech Republic #8 (coef 1)Historic (CZ) #4
29. 7. – 30. 7. 1994, Olšany • entries/finish - 38/28 • asphalt 109,60 km
1. flag Sedmidubský Václav - Chadima Zdeněk icon Ford Escort RS Cosworth Sopo Racing Děčín 59:47
2. flag Klokočka Jan - Heřman Miloš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:01:23
3. flag Mach Jiří - Pritzl Václav icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) PAMK Klatovy 1:01:47
1. flag Sedmidubský Václav - Chadima Zdeněk icon Ford Escort RS Cosworth Sopo Racing Děčín 59:47
2. flag Klokočka Jan - Heřman Miloš icon Ford Escort RS Cosworth Autosalon Klokočka 1:01:23
3. flag Mach Jiří - Pritzl Václav icon Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) PAMK Klatovy 1:01:47
1. flag Holub Peter - Pečenková Věra icon Austin Mini Cooper PAMK Klatovy
flag
Czech-Slovak #9 (coef 1)
23. 7. – 24. 7. 1993, Pačejov • entries/finish - 71/45 • asphalt 96,94 km
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Autoprima 51:50
2. flag Sedmidubský Václav - Podzimek Petr icon Ford Escort RS Cosworth Kovo S+P Hrádek nad Nisou 53:08
3. flag Zelinka Vladimír - Pelc Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Beckr Most 53:30
1. flag Dolák Milan - Palivec Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Autoprima 51:50
2. flag Sedmidubský Václav - Podzimek Petr icon Ford Escort RS Cosworth Kovo S+P Hrádek nad Nisou 53:08
3. flag Zelinka Vladimír - Pelc Jaroslav icon Ford Escort RS Cosworth Beckr Most 53:30
flag
SKP A #2
30. 6. – 1. 7. 1989, Pačejov • entries/finish - 105/65 • asphalt - gravel 55,00 km
1. flag Fadrný František - Fadrná Libuše icon Peugeot 205 GTI JZD Mír Velký Bor 33:10
2. flag Trajbold Jan ml. - Vendl Zdeněk icon Škoda 130 L GŘ AP Praha 33:33
3. flag Talián Stanislav - Prokop Vladimír icon Škoda 130 L JZD Miloňovice 33:47
1. flag Trajbold Jan ml. - Vendl Zdeněk icon Škoda 130 L GŘ AP Praha 33:33
2. flag Stahl Antonin - Stahl Jan icon Lada VAZ 2105 MTX AMK Janovice nad Úhlavou 33:50
3. flag Valenta Vladimír - Kerekeš Emil icon Škoda 130 L AMK Smrčí 34:04
flag
Local Czech #2
24. 6. – 25. 6. 1988, Pačejov • entries/finish - 90/70 • asphalt - gravel
1. flag Pachner Ivan - Kulíšek Jiří icon Lada VAZ 2105 Záchranná služba Praha 1:00:33
2. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Strojní fakulta ČVÚT Praha 1:00:52
3. flag Brychta Petr - Ješetický Tomáš icon Lada VAZ 2105 Filmové Studio Barrandov 1:00:55
1. flag Pachner Ivan - Kulíšek Jiří icon Lada VAZ 2105 Záchranná služba Praha 1:00:33
2. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Strojní fakulta ČVÚT Praha 1:00:52
3. flag Brychta Petr - Ješetický Tomáš icon Lada VAZ 2105 Filmové Studio Barrandov 1:00:55
flag
SKP A #3
3. 7. – 4. 7. 1987, Pačejov • entries/finish - 122/70 • asphalt - gravel 73,82 km
1. flag Pošík Jiří - Císař Jiří icon Škoda 130 L ASK Stavby Praha 46:24
2. flag Pešl Ladislav - Jarošík Václav icon Škoda 130 L AMK JZD Hlavňovice 46:28
3. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Průmstav Mladá Boleslav 46:59
1. flag Pošík Jiří - Císař Jiří icon Škoda 130 L ASK Stavby Praha 46:24
2. flag Pešl Ladislav - Jarošík Václav icon Škoda 130 L AMK JZD Hlavňovice 46:28
3. flag Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav icon Škoda 130 L Průmstav Mladá Boleslav 46:59
flag
Local Czech #2
4. 7. – 5. 7. 1986, Pačejov • entries/finish - 84/39 • asphalt - gravel 119,62 km
1. flag Fadrný František - Štanc Pavel icon Lada VAZ 2105 VFTS AMK Pačejov 1:22:02
2. flag Vávrovec Jiří sen. - Holeček Ladislav icon Lada VAZ 2103 AMK Staňkov 1:24:14
3. flag Najman Václav - Dlouhý Petr icon Škoda 130 LR AMK Domousnice 1:25:05
1. flag Fadrný František - Štanc Pavel icon Lada VAZ 2105 VFTS AMK Pačejov 1:22:02
2. flag Vávrovec Jiří sen. - Holeček Ladislav icon Lada VAZ 2103 AMK Staňkov 1:24:14
3. flag Najman Václav - Dlouhý Petr icon Škoda 130 LR AMK Domousnice 1:25:05
flag
SKP A #3
5. 7. – 6. 7. 1985, Pačejov • entries/finish - 118/53 • asphalt - gravel 59,58 km - (cancelled 4,46 km)
1. flag Stahl Antonin - Stahl Jan icon Lada VAZ 21011 AMK Janovice nad Úhlavou 41:17
2. flag Míka Jiří - Šťastný Miroslav icon Lada VAZ 2105 AMK Metalex Mělník 42:10
3. flag Knespl Miloš - Hendrichová Lenka icon Škoda 120 AZNP Škoda Mladá Boleslav 42:33
1. flag Stahl Antonin - Stahl Jan icon Lada VAZ 21011 AMK Janovice nad Úhlavou 41:17
2. flag Míka Jiří - Šťastný Miroslav icon Lada VAZ 2105 AMK Metalex Mělník 42:10
3. flag Knespl Miloš - Hendrichová Lenka icon Škoda 120 AZNP Škoda Mladá Boleslav 42:33
flag
Local Czech #3
6. 7. – 7. 7. 1984, Pačejov • entries/finish - 88/55 • asphalt - gravel 110,02 km
1. flag Bubník Dušan - Kuhn Oto icon Lada VAZ 2103 AMK Praha 3 - Žižkov 1:10:05
2. flag Častoral Jaroslav - Myslivec Jaroslav icon Škoda 120 LSM JZD Katovice 1:10:24
3. flag Žatecký Václav - Plánička Miroslav icon Lada VAZ 21011 AMK II. Mlýn Chomutov 1:10:27