Rallye Valašská Zima
Alpe Adria Cup • Czech-Slovak #1
26. 1. – 27. 1. 1990, Otrokovice • entries/finish - 81/55 • snow - ice 148,38 km
1. | Zedník Petr - Pražák Milan | Lancia Delta Integrale | JZD Podhoran Lukov | 1:38:40 | ||
2. | Holub Peter - Hartl Pavel | Lancia Delta Integrale | 1:39:21 | |||
3. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda Favorit 136 L | Škoda Team | 1:40:38 |
1. | Zedník Petr - Pražák Milan | Lancia Delta Integrale | JZD Podhoran Lukov | 1:38:40 | ||
2. | Holub Peter - Hartl Pavel | Lancia Delta Integrale | 1:39:21 | |||
3. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda Favorit 136 L | Škoda Team | 1:40:38 |
1. | Zedník Petr - Pražák Milan | Lancia Delta Integrale | JZD Podhoran Lukov | 1:38:40 | ||
2. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda Favorit 136 L | Škoda Team | 1:40:38 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda Favorit 136 L | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:45:07 |
Alpe Adria Cup #1 • Czechoslovakia #1
27. 1. – 28. 1. 1989, Otrokovice • entries/finish - 85/50 • snow - ice 153,96 km
1. | Wetzelsperger Andreas - Bauer Karl-Heinz | BMW M3 E30 | ADAC Südbayern | 1:36:49 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:37:04 | ||
3. | Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav | Škoda 130 L | Barum Team | 1:40:36 |
1. | Wetzelsperger Andreas - Bauer Karl-Heinz | BMW M3 E30 | ADAC Südbayern | 1:36:49 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:37:04 | ||
3. | Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav | Škoda 130 L | Barum Team | 1:40:36 |
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:37:04 | ||
2. | Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav | Škoda 130 L | Barum Team | 1:40:36 | ||
3. | Urban Jiří - Janeček Jiří | Škoda 130 L | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:41:12 |
Alpe Adria Cup • Czechoslovakia #1
29. 1. – 30. 1. 1988, Otrokovice • entries/finish - 91/49 • snow - ice 141,42 km
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:28:39 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 1:30:14 | ||
3. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:31:27 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:28:39 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 1:30:14 | ||
3. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:31:27 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:28:39 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 1:30:14 | ||
3. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:31:27 |
Alpe Adria Cup #1 • Czech others
30. 1. – 31. 1. 1987, Otrokovice • entries/finish - 90/51 • snow - ice 195,01 km
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Quattro A2 | AMK JZD Slušovice | 2:14:55 | ||
2. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:17:43 | ||
3. | Urban Jiří - Klíma Jiří | Škoda 130 LR | AMK Škoda AZNP | 2:20:28 |
INT • Czech others
31. 1. – 1. 2. 1986, Otrokovice • entries/finish - 79/44 • asphalt - snow 240,01 km - (cancelled 8,24 km)
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Quattro A2 | AMK JZD Slušovice | 2:18:38 | ||
2. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:25:07 | ||
3. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 2:25:47 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | ÚAMK Škoda Mladá Boleslav | 3:32:22 | ||
2. | Haugland John - Bohlin Jan-Olof | Škoda 130 LR | 3:35:13 | |||
3. | Kvaizar Svatopluk - Janeček Jiří | Škoda 130 LR | ÚAMK Škoda Mladá Boleslav | 3:37:33 |
INT • Czech others
20. 1. – 21. 1. 1984, Otrokovice • entries/finish - 126/55 • snow - ice 226,00 km
1. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 3:05:09 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 3:13:32 | ||
3. | Kašpárek Karel - Kounovský Antonín | Škoda 110 R | Agroteam JZD Slušovice | 3:16:16 |
1. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 3:05:09 | ||
2. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 2105 MTX | Barum Team | 3:13:32 | ||
3. | Kašpárek Karel - Kounovský Antonín | Škoda 110 R | Agroteam JZD Slušovice | 3:16:16 |
Out of classification: Haugland - Bohlin (Škoda 120 LS) 3:02:41, Křeček - Motl (Škoda 130 LR) 3:03:27, Blahna - Schovánek (Škoda 160 MTX) 3:10:57, Kvaizar - Janeček (Škoda 130 LR) 3:12:22
INT • Czech others
21. 1. – 22. 1. 1983, Otrokovice • entries/finish - 119/67 • snow - ice 234,81 km
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:37:36 | ||
2. | Konček Ondrej - Konček Vlado | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:37:51 | ||
3. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 2:39:21 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:37:36 | ||
2. | Konček Ondrej - Konček Vlado | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 2:37:51 | ||
3. | Lank Miroslav - Týce Miloš | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 2:39:21 |
Czech others
22. 1. – 23. 1. 1982, Otrokovice • entries/finish - 118/75 • snow - ice 135,22 km
1. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:47:57 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:48:52 | ||
3. | Haugland John - Solbergseter Egil Roar | Škoda 120 LS | 1:48:56 |
1. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:47:57 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:48:52 | ||
3. | Haugland John - Solbergseter Egil Roar | Škoda 120 LS | 1:48:56 |
Czech others
23. 1. – 24. 1. 1981, Otrokovice • entries/finish - 130/90 • asphalt - snow 137,81 km
1. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:41:34 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:46:37 | ||
3. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Lada VAZ 21011 MTX | Barum Team | 1:48:02 |
Czech others
18. 1. – 19. 1. 1980, Otrokovice • entries/finish - 84/61 • snow - ice 122,30 km
1. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:26:24 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:26:34 | ||
3. | Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:28:50 |
Czech others
26. 1. – 27. 1. 1979, Otrokovice • entries/finish - 101/79 • snow - ice 102,02 km
1. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Škoda 130 RS | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:18:42 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:19:33 | ||
3. | Pech Václav sen. - Hlávka František | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:21:55 |
1. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Škoda 130 RS | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:18:42 | ||
2. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:19:33 | ||
3. | Pech Václav sen. - Hlávka František | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:21:55 |
Czechoslovakia #6
2. 12. – 3. 12. 1977, Otrokovice • entries/finish - 80/61 • snow - ice 147,00 km - (cancelled 7,00 km)
1. | Sivík Josef - Šťourač Ivan | Renault 17 Gordini | Barum Team | 1:34:09 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:34:17 | ||
3. | Studenič Jozef - Deák Miroslav | Škoda 130 RS | Slovnaft Bratislava | 1:39:45 |
1. | Sivík Josef - Šťourač Ivan | Renault 17 Gordini | Barum Team | 1:34:09 | ||
2. | Kvaizar Svatopluk - Kotek Jiří | Škoda 130 RS | AMK Škoda AZNP | 1:34:17 | ||
3. | Studenič Jozef - Deák Miroslav | Škoda 130 RS | Slovnaft Bratislava | 1:39:45 |
Czech others
29. 1. – 30. 1. 1977, Otrokovice • entries/finish - 78/54 • snow - ice 85,70 km
1. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Renault 17 Gordini | Barum Team | 56:02 | ||
2. | Havel Vlastimil - Wohanka Miroslav | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 56:47 | ||
3. | Srnský Josef - Novák Radovan | Lada VAZ 2103 MTX | Barum Team | 58:23 |
1. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Renault 17 Gordini | Barum Team | 56:02 | ||
2. | Havel Vlastimil - Wohanka Miroslav | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 56:47 | ||
3. | Srnský Josef - Novák Radovan | Lada VAZ 2103 MTX | Barum Team | 58:23 |
Czech others
31. 1. – 1. 2. 1976, Otrokovice • entries/finish - 54/24 • snow - ice 46,88 km
1. | Havel Vlastimil - Wohanka Miroslav | Škoda 120 S | AZNP Vrchlabí | 27:47 | ||
2. | Pavlík Leo - Hlávka František | Škoda 120 S | Barum Team | 29:01 | ||
3. | Sivík Josef - Šťourač Ivan | Škoda 120 S | Barum Team | 29:08 |
1. | Havel Vlastimil - Wohanka Miroslav | Škoda 120 S | AZNP Vrchlabí | 27:47 | ||
2. | Pavlík Leo - Hlávka František | Škoda 120 S | Barum Team | 29:01 | ||
3. | Sivík Josef - Šťourač Ivan | Škoda 120 S | Barum Team | 29:08 |