GTC Rally
Nederland #4 • Nederland National #4 • Clio Rally Trophy (NL) #5
12. 7. – 13. 7. 2024, Achtmaal • Stichting Autosport ZuidWest Brabant • entries/finish - ?/? • asphalt
Nederland #4 • Nederland National #4 • Clio Rally Trophy (NL) #3 • Peugeot 206 Rally Cup (NL) #2
8. 7. 2023, Achtmaal • Stichting Autosport ZuidWest Brabant • entries/finish - 73/42 • asphalt 152,10 km
1. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Hyundai i20 N Rally2 | 1:24:13.8 | |||
2. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Volkswagen Polo GTI R5 | 1:24:24.6 | |||
3. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Renault Clio Rally3 | 1:25:52.7 |
1. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Hyundai i20 N Rally2 | 1:24:13.8 | |||
2. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Renault Clio Rally3 | 1:25:52.7 | |||
3. | van Iersel Martin - Vissenberg Willem | Hyundai i20 R5 | 1:30:36.9 |
1. | Vrielink Yannick - van Koppen Harm | Toyota GR Yaris | 1:30:20.0 | |||
2. | Molkenboer Bjorn - Lubbinge Danique | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:32:40.8 | |||
3. | Arendsen Rick - Arendsen Edwin | Toyota GR Yaris | 1:33:45.1 |
1. | Teiwes Dylan - Teiwes Johan | Peugeot 206 Cup | 1:46:02.5 | |||
2. | ter Harmsel Geert - Nijland Ellen | Peugeot 206 Cup | 1:47:28.8 | |||
3. | van Dijk Wes - Wijnhoud Tim | Peugeot 206 Cup | 1:47:52.4 |
1. | Overbeek Willem Wouter - van der Rijsen Christiaan | Renault Clio Rally5 | 1:35:04.7 | |||
2. | Ippen Nard - Bierbooms Mark | Renault Clio Rally5 | 1:35:28.6 | |||
3. | Deij Elbert - Muilwijk Nadia | Renault Clio Rally5 | 1:37:16.1 |
Nederland #4 • Nederland National #4 • Clio Rally Trophy (NL) #4
9. 7. 2022, Achtmaal • Stichting Autosport ZuidWest Brabant • entries/finish - 61/32 • asphalt 148,44 km
1. | Weijs Hans jnr. - Degandt Bjorn | Ford Fiesta Rally2 | 1:23:05.8 | |||
2. | de Jong Bob - de Wild Erik | Hyundai i20 R5 | 1:23:41.0 | |||
3. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Volkswagen Polo GTI R5 | 1:23:55.6 |
1. | Weijs Hans jnr. - Degandt Bjorn | Ford Fiesta Rally2 | 1:23:05.8 | |||
2. | de Jong Bob - de Wild Erik | Hyundai i20 R5 | 1:23:41.0 | |||
3. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Volkswagen Polo GTI R5 | 1:23:55.6 |
1. | Parren Lambert - Stultiens Frank | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:28:35.9 | |||
2. | ten Vregelaar Ingo - Werger Raoul | Ford Fiesta Rally3 | 1:30:15.2 | |||
3. | Smits Ad - Boertje Arie | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:31:34.7 |
1. | Verlinde Benoit - Vandemoortele Marc | Renault Clio Rally5 | 1:35:53.0 | |||
2. | Antonov Vitalii - van der Rijsen Christiaan | Renault Clio Rally5 | 1:40:15.0 |
Nederland #1 • Nederland National #1 • Nederland Junior #1 • Ladies Cup (NL) #1 • BMW 130i Challenge (NL) #1 • Peugeot 206 Rally Cup (NL) #1
10. 7. 2021, Achtmaal • Stichting Autosport ZuidWest Brabant • entries/finish - 62/38 • asphalt 150,24 km
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | 1:34:32.3 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Ford Fiesta R5 | 1:35:04.3 | |||
3. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Škoda Fabia R5 | 1:35:28.5 |
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | 1:34:32.3 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Ford Fiesta R5 | 1:35:04.3 | |||
3. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Škoda Fabia R5 | 1:35:28.5 |
1. | Smits Ad - Boertje Arie | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:40:30.5 | |||
2. | Parren Lambert - Stultiens Frank | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:41:23.0 | |||
3. | Brouwer Pierre - Helmink Paul | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:44:09.5 |
1. | Kuijstermans Maurice - Rothman Kirsten | BMW 130i E87 | 1:45:58.0 | |||
2. | Jans David - van Gorssel Marieke | Subaru Impreza WRX STi | 1:54:12.4 | |||
3. | Roozeboom Niels - Roozeboom Chris | Peugeot 206 Cup | 2:01:00.0 |
1. | Schenkeveld Rudy - Schenkeveld Joost | Peugeot 206 Cup | 1:54:35.7 | |||
2. | Roozeboom Niels - Roozeboom Chris | Peugeot 206 Cup | 2:01:00.0 | |||
3. | Pierik Ard - Hendriks Sietze | Peugeot 206 Cup | 2:01:38.6 |
Benelux Rally Trophy #3 • Nederland #3 • Nederland National #5 • Nederland Junior #5 • Petronas Cup (NL) #5 • BMW 130i Challenge (NL) #3 • M-Cup #4 • Peugeot 206 Rally Cup (NL) #4
12. 7. – 13. 7. 2019, Breda Int. Airport • entries/finish - 49/33 • asphalt 185,67 km
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | 1:40:30.8 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Ford Fiesta R5 | 1:43:28.3 | |||
3. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R5 | 1:44:06.1 |
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | 1:40:30.8 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Ford Fiesta R5 | 1:43:28.3 | |||
3. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R5 | 1:44:06.1 |
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | 1:40:30.8 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Ford Fiesta R5 | 1:43:28.3 |
1. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R5 | 1:44:06.1 | |||
2. | Vossen Henk - Berkhof Erwin | Ford Fiesta R5 | 1:48:11.7 | |||
3. | Parren Lambert - Coumans John | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:51:04.9 |
1. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R5 | 1:44:06.1 | |||
2. | den Braber Nick - de Rooij Kimberly | Subaru Impreza GC8 | 2:03:01.7 | |||
3. | Teiwes Dylan - Teiwes Johan | Peugeot 206 Cup | 2:05:08.1 |
1. | van Hoek Martijn - Kion Timothy | Subaru Impreza STi N11 Spec C | MvH Rallysport | 1:53:25.3 | ||
2. | Pierik Ard - Hendriks Sietze | Peugeot 206 Cup | 2:12:11.7 |
1. | Monnens Gunther - Vandamme Chris | BMW M3 E46 | 1:47:17.5 | |||
2. | Vandenheede Lorenzo - De Bels Jean-Marie | BMW M3 E36 | 1:59:05.4 | |||
3. | Lommers Philip - Michiels Peter | BMW M3 E36 | 2:00:34.9 |
1. | Teiwes Dylan - Teiwes Johan | Peugeot 206 Cup | 2:05:08.1 | |||
2. | Schenkeveld Rudy - Schenkeveld Joost | Peugeot 206 Cup | 2:07:06.1 | |||
3. | Pierik Ard - Hendriks Sietze | Peugeot 206 Cup | 2:12:11.7 |
1. | Jochems Dennis - Jochems Frank-Willem | BMW 130i E87 | 1:56:09.2 | |||
2. | de Groot Marc - de Groot Jordy | BMW 130i E87 | 2:05:43.7 | |||
3. | Kamper Michael - van de Brug Henk | BMW 130i E87 | 2:25:30.5 |
Benelux Rally Trophy #3 • Nederland #4 • Nederland National #5 • Nederland Junior #5 • R5 Challenge (NL) #2 • Ladies Cup (NL) #10 • M-Cup #4
13. 7. – 14. 7. 2018, Breda Int. Airport • entries/finish - 53/30 • asphalt 152,62 km
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:27:32.4 | |||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Ford Fiesta R5 | 1:30:22.2 | |||
3. | Hegelund Esben - Isaksen Karsten | Škoda Fabia R5 | 1:30:34.7 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:27:32.4 | |||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Ford Fiesta R5 | 1:30:22.2 | |||
3. | Vossen Henk - Findhammer Johan | Ford Fiesta R5 | 1:34:23.1 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:27:32.4 | |||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Ford Fiesta R5 | 1:30:22.2 | |||
3. | Jensen Carsten - Fasterholdt Michael | Renault Clio RS R3T | 1:42:51.9 |
1. | Smits Ad - Boertje Arie | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:34:07.5 | |||
2. | Vossen Henk - Findhammer Johan | Ford Fiesta R5 | 1:34:23.1 | |||
3. | Parren Lambert - Coumans John | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:34:25.2 |
1. | den Braber Nick - Franken Dave | Subaru Impreza GC8 | 1:42:56.7 | |||
2. | Kuijstermans Maurice - Rothman Kirsten | Peugeot 206 RC | 1:44:50.5 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:27:32.4 | |||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Ford Fiesta R5 | 1:30:22.2 | |||
3. | Hegelund Esben - Isaksen Karsten | Škoda Fabia R5 | 1:30:34.7 |
1. | Muilwijk Wim - Muilwijk Nadia | BMW M3 E46 | 1:35:19.7 | |||
2. | Boulat Franky - De Busser Peggy | BMW M3 E36 | 1:36:51.0 | |||
3. | Braeckevelt Kurt - Pattyn Bjorn | BMW 1M Coupé | 1:41:06.4 |
Benelux Rally Trophy #4 • Nederland #4 • Nederland National #5 • Nederland Junior #5 • M-Cup #4
8. 7. – 9. 7. 2017 • entries/finish - 35/27 • asphalt 162,28 km - (cancelled 19,94 km)
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Citroën DS3 R5 | 1:23:49.3 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:23:55.4 | |||
3. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:25:15.0 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:25:15.0 | |||
2. | Grahn Joachim - Nilsson Rickard | Ford Fiesta R5 | 1:30:51.3 | |||
3. | Jensen Carsten - Fasterholdt Michael | Renault Clio RS R3T | 1:34:59.5 |
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Citroën DS3 R5 | 1:23:49.3 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:23:55.4 | |||
3. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | 1:25:15.0 |
1. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R3T | 1:33:51.7 | |||
2. | van de Lindeloof Ramon - van Elven Marcel | Honda Civic Type-R EP3 | 1:50:05.7 | |||
3. | Jochems Dennis - Jochems Frank-Willem | BMW 325i E30 | 2:07:45.9 |
1. | Muilwijk Wim - Muilwijk Nadia | BMW M3 E46 | 1:30:00.4 | |||
2. | Braeckevelt Kurt - Pattyn Bjorn | BMW 1M Coupé | 1:32:36.1 | |||
3. | Boulat Franky - De Busser Peggy | BMW M3 E36 | 1:38:42.0 |
Nederland #5 • BMW 325i Challenge (NL) #5 • M-Cup #6 • Nissan 350Z Challenge (NL) #4
7. 10. – 8. 10. 2016, Etten-Leur • entries/finish - 30/23 • asphalt 153,93 km
1. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:27:27.3 | |||
2. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Citroën DS3 R5 | 1:27:39.4 | |||
3. | Leemans Ronald - van Overdijk Remco | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:32:53.7 |
1. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:27:27.3 | |||
2. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Citroën DS3 R5 | 1:27:39.4 | |||
3. | Leemans Ronald - van Overdijk Remco | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:32:53.7 |
1. | Parren Lambert - Coumans John | Nissan 350Z | 1:38:33.1 | |||
2. | van der Zanden Roel - Boom Gijs | Nissan 350Z | 1:39:41.7 | |||
3. | Tijink Gerard - Rietveld Tim | Nissan 350Z | 1:41:12.0 |
1. | Jochems Dennis - Jochems Frank-Willem | BMW 325i E30 | 1:46:51.3 | |||
2. | Scherff Bjorn - van de Brug Henk | BMW 325i E30 | 1:47:06.1 |
1. | de Bruin Jurgen - Ruijten Maarten | BMW M3 E36 | 1:34:06.4 | |||
2. | Muilwijk Wim - Ruiter Joyce | BMW M3 E46 | 1:34:23.5 | |||
3. | Boulat Franky - De Busser Peggy | BMW M3 E36 | 1:36:31.3 |
Nederland #6 • Nissan 350Z Challenge (NL) #6 • Peugeot Sport Cup (NL) #5
9. 10. – 10. 10. 2015, Etten-Leur • entries/finish - 36/28 • asphalt - gravel 184,76 km
1. | Weijs Hans jnr. - Degandt Bjorn | Ford Fiesta R5 | 1:43:10.9 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:43:28.4 | ||
3. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:47:10.0 |
1. | Weijs Hans jnr. - Degandt Bjorn | Ford Fiesta R5 | 1:43:10.9 | |||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:43:28.4 | ||
3. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:47:10.0 |
1. | Klippel Erwin - Dockx Jouri | Nissan 350Z | Klippel Rallyteam | 1:53:31.3 | ||
2. | Heijstek Arjan - Berkhof-van Westen Carina | Nissan 350Z | 2:02:28.1 | |||
3. | Tijink Gerard - Rietveld Tim | Nissan 350Z | 2:02:39.5 |
Nederland #6 • Nederland National #6 • BMW 325i Challenge (NL) #4 • Fiesta Sport Trophy (NL) #5 • Nissan 350Z Challenge (NL) #4
4. 7. – 5. 7. 2014 • entries/finish - 53/38 • asphalt 201,35 km - (cancelled 10,90 km)
1. | de Jong Bob - Hagman Kees | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:46:56.4 | |||
2. | de Koning Arjen - van Barschot Sander | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:51:52.5 | |||
3. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:52:29.3 |
1. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:52:29.3 | |||
2. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:53:52.7 | |||
3. | Heijstek Arjan - Verbaeten Cindy | Nissan 350Z | 2:09:06.4 |
1. | de Koning Arjen - van Barschot Sander | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:51:52.5 | |||
2. | Hoondert Adwin - Koole Ruud | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:58:16.4 | |||
3. | Muilwijk Wim - Bleijenberg Saskia | BMW M3 E46 | 1:58:39.4 |
1. | Reeder Marius - Stein Ivar | BMW 325i E30 | 2:09:41.9 | |||
2. | Bakkenes Henk - Aaltink Aaldert | BMW 325i E30 | 2:09:47.9 | |||
3. | Verhees Rob - Kion Timothy | BMW 325i E30 | 2:24:40.2 |
1. | van den Brand Mats - Smeets Eddy | Ford Fiesta R2 | 1:59:41.0 | |||
2. | van Deijne Kevin - Hulzebos Annemieke | Ford Fiesta R2 | 2:01:04.9 | |||
3. | van der Eijk Leo - Gillis Jac | Ford Fiesta R2 | 2:06:23.0 |
Nederland #4
12. 7. – 13. 7. 2013 • entries/finish - 60/37 • asphalt 210,08 km
1. | Schilt Edwin - Bakker Lisette | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:54:40.6 | |||
2. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:57:13.3 | |||
3. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Ford Focus RS WRC '09 | van Loon Racing | 1:58:07.5 |
1. | Schilt Edwin - Bakker Lisette | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:54:40.6 | |||
2. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:57:13.3 | |||
3. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Ford Focus RS WRC '09 | van Loon Racing | 1:58:07.5 |
Nederland #6 • Nederland National #4
6. 7. – 7. 7. 2012 • entries/finish - 61/35 • asphalt 191,66 km
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Ford Focus RS WRC '07 | 1:48:07.7 | |||
2. | ten Brinke Bernhard - Thierie Davy | Ford Fiesta RS WRC | 1:48:11.6 | |||
3. | de Jong Bob - Hulzebos Annemieke | Mitsubishi Lancer WRC 05 | Mad Croc Rallyteam | 1:50:04.2 |
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Ford Focus RS WRC '07 | 1:48:07.7 | |||
2. | ten Brinke Bernhard - Thierie Davy | Ford Fiesta RS WRC | 1:48:11.6 | |||
3. | de Jong Bob - Hulzebos Annemieke | Mitsubishi Lancer WRC 05 | Mad Croc Rallyteam | 1:50:04.2 |
1. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:56:59.6 | |||
2. | Hoondert Adwin - Koole Ruud | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:59:05.8 | |||
3. | Smits Ad - Boertje Arie | Ford Escort RS Cosworth | 1:59:59.8 |
Nederland #5 • Nederland National #4
9. 7. – 10. 7. 2011 • entries/finish - 63/44 • asphalt 156,96 km
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:28:35.5 | |||
2. | van Loon Erik - Box Kees | Ford Focus RS WRC '08 | 1:28:49.2 | |||
3. | Bolhaar Eric - Kamphuis Gert | Škoda Fabia WRC | 1:30:00.4 |
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:28:35.5 | |||
2. | Bolhaar Eric - Kamphuis Gert | Škoda Fabia WRC | 1:30:00.4 | |||
3. | Huzink Gert - Mombaerts Erwin | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 1:30:11.0 |
1. | van Ballegooijen Antoine - Aengenend Fiona | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:36:02.9 | |||
2. | van Lieshout Faron - van Driel Jurgen | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:36:19.2 | |||
3. | van Leeuwen Marcel - Vogelenzang-de Jong Annette | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:36:26.1 |
Nederland #4 • BMW 325i Challenge (NL) #5
9. 7. – 10. 7. 2010, Etten-Leur • entries/finish - 70/45 • asphalt 170,57 km
1. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Ford Focus RS WRC '08 | 1:37:17.4 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:37:43.7 | |||
3. | Swaanen Jeroen - van Hout Johan | Subaru Impreza S9 WRC '03 | 1:38:37.4 |
1. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Ford Focus RS WRC '08 | 1:37:17.4 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:37:43.7 | |||
3. | Swaanen Jeroen - van Hout Johan | Subaru Impreza S9 WRC '03 | 1:38:37.4 |
1. | van Ruiten Jurian - Koeten Wim | BMW 325i | St. Bas Koeten Racing | 2:01:23.9 | ||
2. | Meersschaert Sjef - Everse Debbie | BMW 325i E30 | 2:22:15.8 |
Nederland #4 • BMW 325i Challenge (NL) #4 • BMW M3 Compact Cup (NL) #4 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #4
10. 7. – 11. 7. 2009, Etten-Leur • entries/finish - 56/39 • asphalt 207,66 km
1. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:57:54 | |||
2. | ten Brinke Bernhard - van Goor Hans | Ford Focus RS WRC '06 | Van Merksteijn Motorsport | 2:00:13 | ||
3. | Temmink John - Elbert Henk-Jan | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 2:01:57 |
1. | ten Brinke Bernhard - van Goor Hans | Ford Focus RS WRC '06 | Van Merksteijn Motorsport | 2:00:13 | ||
2. | Temmink John - Elbert Henk-Jan | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 2:01:57 | |||
3. | van Hoof Piet - Leermakers Niels | Mitsubishi Lancer Evo IV | 2:02:00 |
1. | Gerritsen Mulkes Frank - Borkent Marcel | BMW 325i | 2:22:54 | |||
2. | ten Hove Ben - Reef Hetty | BMW 325i | 2:27:50 | |||
3. | Meersschaert Sjef - Everse Debbie | BMW 325i E30 | 2:31:24 |
1. | Damen Corné - Wassink Ronald | Mitsubishi Colt CZT | 2:19:35 | |||
2. | Westerbeek Henk - Roelofs René | Mitsubishi Colt CZT | 2:23:35 | |||
3. | van der Heide Marc - Schop Johan | Mitsubishi Colt CZT | 2:25:05 |
1. | de Bruijn Niels - de Vos Jeroen | BMW M3 E36 Compact | 2:17:14 |
Nederland #5 • BMW 325i Challenge (NL) #4 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #5
11. 7. – 13. 7. 2008, Etten-Leur • entries/finish - 75/57 • asphalt 214,13 km - (cancelled 7,59 km)
1. | Wevers Erik - van Weeren Jalmar | Ford Focus RS WRC '06 | Wevers Sport | 1:53:02 | ||
2. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:56:37 | |||
3. | Boers Dirk - Poel Michiel | Subaru Impreza S7 WRC '01 | 1:56:44 |
1. | Wevers Erik - van Weeren Jalmar | Ford Focus RS WRC '06 | Wevers Sport | 1:53:02 | ||
2. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:56:37 | |||
3. | Boers Dirk - Poel Michiel | Subaru Impreza S7 WRC '01 | 1:56:44 |
1. | Böing Ulrich - Klemme Manfred | BMW 325i | 2:14:53 | |||
2. | Walraven René - Alferink Edwin | BMW 325i | 2:17:19 | |||
3. | Luijten Wolter - Bierbooms Frank | BMW 325i | 2:20:06 |
1. | Kobus Hermen - Schop Johan | Mitsubishi Colt CZT | 2:10:57 | |||
2. | Damen Corné - Wassink Ronald | Mitsubishi Colt CZT | 2:11:02 | |||
3. | Nieuwlaar Mark - Kaptein Jan-Coert | Mitsubishi Colt CZT | 2:12:15 |
1. | Poublon Marcel - Berkhof-van Westen Carina | Chevrolet Kalos | 2:24:47 | |||
2. | Landzaad Marcel - Molenkamp Marvin | Chevrolet Kalos | 2:26:13 | |||
3. | Gerssen Jan jr. - Gerssen Ries | Chevrolet Kalos | 2:32:34 |
Nederland #5
6. 7. – 8. 7. 2007, Etten-Leur • entries/finish - 95/49 • asphalt 202,13 km
1. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S10 WRC '04 | 2:01:56 | |||
2. | Kleinjan Harry - Hulzebos Annemieke | Škoda Fabia WRC | 2:02:31 | |||
3. | Hazeleger Wout - van Bloemendaal Bert | Mitsubishi Lancer Evo 6.5 | 2:06:46 |
1. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S10 WRC '04 | 2:01:56 | |||
2. | Kleinjan Harry - Hulzebos Annemieke | Škoda Fabia WRC | 2:02:31 | |||
3. | Hazeleger Wout - van Bloemendaal Bert | Mitsubishi Lancer Evo 6.5 | 2:06:46 |
Nederland #5 • Chevrolet Kalos Challenge (NL) #4 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #5 • Peugeot Sport Cup (NL) • Volvo Original Cup (NL)
8. 7. – 9. 7. 2006, Etten-Leur • entries/finish - 90/54 • asphalt
1. | van Eerd Frits - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | 2:18:46 | |||
2. | Boers Dirk - Kamphuis Gert | Subaru Impreza S5 WRC '99 | 2:19:48 | |||
3. | van Hoof Piet - Leermakers Niels | Mitsubishi Lancer Evo IV | 2:23:30 |
1. | van Eerd Frits - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | 2:18:46 | |||
2. | Boers Dirk - Kamphuis Gert | Subaru Impreza S5 WRC '99 | 2:19:48 | |||
3. | van Hoof Piet - Leermakers Niels | Mitsubishi Lancer Evo IV | 2:23:30 |
1. | Weijs Hans jnr. - Raven John | Mitsubishi Colt CZT | 2:40:24 | |||
2. | Abbring Edwin - Abbring Kevin | Mitsubishi Colt CZT | 2:41:21 | |||
3. | Westerbeek Henk - van der Zalm Jeroen | Mitsubishi Colt CZT | 2:44:34 |
1. | Steijger Mark - Abrahams Dennis | Chevrolet Kalos | 2:52:51 | |||
2. | Westenbrink David - van Beek Hilco | Chevrolet Kalos | 2:52:55 | |||
3. | Hoendervangers Han - Alferink Edwin | Chevrolet Kalos | 2:56:29 |
1. | Brouwer Pierre - Groeneveld Marc | Volvo 240 | 2:57:59 | |||
2. | Bosscha John - Bosscha Henk | Volvo 240 | 2:58:25 | |||
3. | Sanders Ramon - Willems Jeroen | Peugeot 205 GTI | 3:02:32 |
1. | Uittien Michiel - Coers Michael | Peugeot 205 GTI | 3:00:21 | |||
2. | Janssen Stijn - van Middelkoop Robert | Peugeot 205 GTI | 3:04:20 | |||
3. | Slagt Eldert - Naron Edwin | Peugeot 205 GTI | 3:06:15 |
Nederland • Chevrolet Kalos Challenge (NL) • Peugeot Sport Cup (NL) • Volvo Original Cup (NL)
9. 7. – 10. 7. 2005, Roosendaal • entries/finish - 97/47 • asphalt
1. | Wevers Erik - Goddé Filip | Toyota Corolla WRC | 1:59:37 | |||
2. | van den Berg Theo - Aaltink Aaldert | Subaru Impreza S5 WRC '99 | 2:01:28 | |||
3. | Leemans Ronald - van Overdijk Remco | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2:03:48 |
1. | Wevers Erik - Goddé Filip | Toyota Corolla WRC | 1:59:37 | |||
2. | van den Berg Theo - Aaltink Aaldert | Subaru Impreza S5 WRC '99 | 2:01:28 | |||
3. | Leemans Ronald - van Overdijk Remco | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2:03:48 |
1. | van Stiphout Roy - van Stiphout Mickaël | Chevrolet Kalos | 2:37:21 | |||
2. | Tetteroo Frank - Cornelissen John | Chevrolet Kalos | 2:45:43 | |||
3. | Jensen Demian - van Ovost Hester | Chevrolet Kalos | 2:46:17 |
1. | Hoekstra Duco - Helmink Paul | Volvo 940 | 2:29:22 | |||
2. | Kroeze Niels - Kroeze Arie | Volvo 240 GL | 2:29:49 | |||
3. | Brouwer Pierre - Groeneveld Marc | Volvo 240 | 2:31:00 |
1. | te Kampe Martijn - Smedes Simone | Peugeot 205 GTI 1.9 | 2:27:27 |
West Euro Rally Cup • Nederland #3 • Benelux Rally Trophy (B/NL/L) • Volvo Original Cup (NL)
17. 7. – 18. 7. 2004, Roosendaal • entries/finish - 79/48 • asphalt
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo VIII | 1:49:02 | |||
2. | Smits Ad - Boertje Arie | Ford Escort RS Cosworth | 1:50:09 | |||
3. | Garvelink Dirk - Verschuuren John | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:51:00 |
1. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Renault Clio S1600 | 1:51:44 | |||
2. | Verkooijen Nelis - Brouwers Hans | Subaru Impreza STi N10 | 1:52:14 | |||
3. | Holton Tom sr. - Walsh Sean | Toyota Celica GT-Four (ST205) | 1:53:46 |
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo VIII | 1:49:02 | |||
2. | Smits Ad - Boertje Arie | Ford Escort RS Cosworth | 1:50:09 | |||
3. | Garvelink Dirk - Verschuuren John | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:51:00 |
1. | Smits Ad - Boertje Arie | Ford Escort RS Cosworth | 1:50:09 | |||
2. | Garvelink Dirk - Verschuuren John | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:51:00 | |||
3. | Faes Johan - Lekkerkerker Arie | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:57:05 |
1. | Laarhuis Jeroen - Lammersen Maurice | Volvo 740 | 2:10:50 | |||
2. | van de Ven Jan - Kolkman Ted | Volvo 740 | 2:13:40 | |||
3. | Kroeze Niels - Kroeze Arie | Volvo 240 GL | 2:14:51 |
Nederland #4 • Benelux Rally Trophy (B/NL/L) #3 • Ford Focus Racing Tour (B/NL) #3
11. 7. – 13. 7. 2003, Roosendaal • entries/finish - 30/11 • asphalt
1. | Bruyneel Dominique - Meert Davie | Toyota Celica GT-Four (ST205) | 2:21:50 | |||
2. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 2:22:19 | |||
3. | Bouche Xavier - Bourguignon Pierre | Mitsubishi Lancer Evo VII | 2:26:29 |
1. | Bruyneel Dominique - Meert Davie | Toyota Celica GT-Four (ST205) | 2:21:50 | |||
2. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 2:22:19 | |||
3. | Bouche Xavier - Bourguignon Pierre | Mitsubishi Lancer Evo VII | 2:26:29 |
1. | Bruyneel Dominique - Meert Davie | Toyota Celica GT-Four (ST205) | 2:21:50 | |||
2. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 2:22:19 | |||
3. | Bouche Xavier - Bourguignon Pierre | Mitsubishi Lancer Evo VII | 2:26:29 |
Nederland #5 • Ford Focus Racing Tour (B/NL) #4
16. 8. – 17. 8. 2002, Roosendaal • Stichting Autosport ZuidWest Brabant • entries/finish - 28/16 • asphalt
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:41:11 | |||
2. | van Hoof Piet - Verbeek Joost | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:44:35 | |||
3. | Jonkers Hein - Jonkers Max | Mitsubishi Lancer Evo V | 1:46:07 |
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:41:11 | |||
2. | van Hoof Piet - Verbeek Joost | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:44:35 | |||
3. | Jonkers Hein - Jonkers Max | Mitsubishi Lancer Evo V | 1:46:07 |
1. | Romain Alexandre - Daenen Valérie | Ford Focus ST 170 | 1:58:33 | |||
2. | Bolderheij Evert - Röling Sander | Ford Focus ST 170 | 1:59:50 | |||
3. | Pasman Abel - Strooper Ruud | Ford Focus ST 170 | 2:00:02 |
Nederland #3 • Nederland National #1 • Nissan Micra Challenge (NL) • Trofeo Fiat Seicento (NL) #4
17. 8. – 19. 8. 2001, Roosendaal • entries/finish - 64/44 • asphalt
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:57:47 | |||
2. | Stacey Hans - Sonck Daniel | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:58:47 | |||
3. | Abbring Edwin - van Kessel Edwald | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | 2:01:57 |
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:57:47 | |||
2. | Stacey Hans - Sonck Daniel | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:58:47 | |||
3. | Abbring Edwin - van Kessel Edwald | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | 2:01:57 |
1. | van Hoof Piet - Verbeek Joost | Mitsubishi Lancer Evo IV | 2:03:33 | |||
2. | Leemans Ronald - van Overdijk Remco | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2:05:08 | |||
3. | van Iersel Roger - van Iersel Ronald | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2:07:23 |
1. | Vlaar Chris - Vis Beene | Nissan Micra 1.3S | 2:18:42 | |||
2. | van den Berg Theo - Struijs Etienne | Nissan Micra 1.3S | 2:20:03 | |||
3. | Garvelink Dirk - Verschuuren John | Nissan Micra 1.3S | 2:20:50 |
1. | Bolderheij Evert - Reurings Antoon | Fiat Seicento Sporting | 2:23:53 | |||
2. | Kuitert Frank - Kuitert-Otten Linda | Renault Clio RS | 2:24:37 | |||
3. | Biesheuvel Gerwin - Schillemans Marco | Fiat Seicento | 2:29:33 |
Nederland #5
18. 8. – 20. 8. 2000, Roosendaal • entries/finish - 57/34 • asphalt - gravel
1. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 2:01:18 | ||
2. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Van der Marel Autosport | 2:01:46 | ||
3. | Wevers Erik - Kamphuis Gert | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 2:05:40 |
1. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 2:01:18 | ||
2. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Van der Marel Autosport | 2:01:46 | ||
3. | Wevers Erik - Kamphuis Gert | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 2:05:40 |
Nederland #5
21. 8. – 22. 8. 1999, Roosendaal • entries/finish - 73/42 • asphalt - gravel 186,00 km
1. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 1:46:50 | ||
2. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 1:48:01 | ||
3. | Breijer Mark - van Goor Hans | Ford Escort RS Cosworth | Van der Marel Autosport | 1:49:08 |
1. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 1:46:50 | ||
2. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 1:48:01 | ||
3. | Breijer Mark - van Goor Hans | Ford Escort RS Cosworth | Van der Marel Autosport | 1:49:08 |
Nederland
10. 10. – 11. 10. 1998, Roosendaal • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Vossen Henk - Smeets René | Ford Escort RS Cosworth | ||||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort WRC | ||||
3. | de Winkel Jan - van den Berg Peter | Volkswagen Golf III Kit Car |
1. | Vossen Henk - Smeets René | Ford Escort RS Cosworth | ||||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort WRC | ||||
3. | de Winkel Jan - van den Berg Peter | Volkswagen Golf III Kit Car |
Nederland #6 • Nederland National
10. 10. – 12. 10. 1997, Roosendaal • entries/finish - 88/64 • asphalt
1. | Depping Dieter - Hawranke Dieter | Ford Escort RS Cosworth | 1:27:16 | |||
2. | Stacey Hans - van den Brand Mark | Subaru Impreza 555 | 1:28:52 | |||
3. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:29:03 |
1. | Depping Dieter - Hawranke Dieter | Ford Escort RS Cosworth | 1:27:16 | |||
2. | Stacey Hans - van den Brand Mark | Subaru Impreza 555 | 1:28:52 | |||
3. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:29:03 |
1. | van der Marel Jan - van der Marel Nancy | Ford Escort RS Cosworth | 1:32:45 | |||
2. | Pasman Abel - Koordes Theo | Ford Escort RS Cosworth | 1:35:20 | |||
3. | Kranenburg Ernst - Gründmann Erik-Jan | Ford Escort RS Cosworth | 1:35:48 |
Nederland
5. 10. – 6. 10. 1996, Roosendaal • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
2. | Stacey Hans - van den Brand Mark | Mitsubishi Lancer Evo III | ||||
3. | Vossen Henk - Luteijn Alex | Ford Escort RS Cosworth |
1. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
2. | Stacey Hans - van den Brand Mark | Mitsubishi Lancer Evo III | ||||
3. | Vossen Henk - Luteijn Alex | Ford Escort RS Cosworth |
Nederland #4
7. 10. – 8. 10. 1995, Roosendaal • entries/finish - 68/53 • gravel - asphalt
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:12:24 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | Huisman Ries - Hoogendoorn Han | Ford Escort RS Cosworth |
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:12:24 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | Huisman Ries - Hoogendoorn Han | Ford Escort RS Cosworth |
Nederland #5
8. 10. – 9. 10. 1994, Roosendaal • entries/finish - 78/57 • asphalt
1. | Depping Dieter - Thul Peter | Ford Escort RS Cosworth | 1:04:47 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth |
1. | Depping Dieter - Thul Peter | Ford Escort RS Cosworth | 1:04:47 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth |
Nederland #5
9. 10. – 10. 10. 1993, Roosendaal • entries/finish - 68/53 • asphalt
1. | Depping Dieter - Thul Peter | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:03:01 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Calibra Turbo 4x4 |
1. | Depping Dieter - Thul Peter | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:03:01 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Calibra Turbo 4x4 |
Nederland #6
3. 10. – 4. 10. 1992, Roosendaal • entries/finish - 171/51 • asphalt
1. | Snijers Patrick - Colebunders Dany | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | ||||
2. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Kadett GSI 16V |
1. | Snijers Patrick - Colebunders Dany | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | ||||
2. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Kadett GSI 16V |
Nederland #6
5. 10. – 6. 10. 1991, Roosendaal • entries/finish - 65/43 • asphalt
1. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:29:59 | |||
2. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Kadett GSI 16V | ||||
3. | Vink Coen - van de Kimmenade Hedi | Mitsubishi Galant VR-4 |
1. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:29:59 | |||
2. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Kadett GSI 16V | ||||
3. | Vink Coen - van de Kimmenade Hedi | Mitsubishi Galant VR-4 |
Nederland #6
6. 10. – 7. 10. 1990, Roosendaal • entries/finish - 93/57 • asphalt - gravel 131,52 km
1. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | Fina Ford Rally Team | 1:16:02 | ||
2. | Miettinen Juha - Riipinen Ilkka | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:16:20 | |||
3. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:20:00 |
1. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth 4-door | Fina Ford Rally Team | 1:16:02 | ||
2. | Miettinen Juha - Riipinen Ilkka | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:16:20 | |||
3. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:20:00 |
Nederland #7
7. 10. – 8. 10. 1989, Achtmaal • entries/finish - 89/61 • asphalt
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | 1:17:08 | |||
2. | Vossen Henk - Schoonenwolf André | Lancia Delta Integrale | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth |
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | 1:17:08 | |||
2. | Vossen Henk - Schoonenwolf André | Lancia Delta Integrale | ||||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth |
Nederland others
8. 10. – 9. 10. 1988, Achtmaal • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | ||||
2. | Maaskant Paul - Oprey Michel | Opel Manta 400 | ||||
3. | Kuipers Joop - Hoogkamer Ernest | Opel Manta 400 |
Nederland others
7. 11. – 8. 11. 1987, Achtmaal • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Ford Sierra RS Cosworth | ||||
2. | Kuipers Joop - Hoogkamer Ernest | Opel Manta 400 | ||||
3. | Kruijthof Cees - van't Hof Wilma | Renault 5 Turbo |